Nail art2

  • 62 099
  • 369
  •   1
Отговори
# 360
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 БейбИту , върха си.Шапка ти свалям.

# 361
# 362
  • Мнения: 690
Ето и моята последна декорация, която си направих с печатите
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1114575

# 363
много е хубава новата декорация.И аз трябва да ви покажа мойте творения ама не нямам апарат и ще пробвам с тела ако станат хубави ще ви ги покажа.

# 364

Този маникюр на Роди много ми харесва, но може ли малко подробности как точно се прави. Благодаря предварително.

# 365
  • Мнения: 5 299
БейбИту , върха си.Шапка ти свалям.
Благодаря  Grinning

И аз бих искала да знам, това как се прави..на снимката.

МНого хубави декорацийки Laughing

# 366
  • Мнения: 455
Лакират се  с основа за френски маникюр,след това по диагонал с плътен бял лак.Изчаква се да изсъхне.После с безцветен лак се намазва  на границата на двата лака и се слага сребърен и златен брокат като на петна и по края се разпръсква да не е равно като линия.Отгоре се слага гланц,а като изсъхне се повтаря само броката да не дращи.Успех!!!Вкарала съм още идейки при другите.

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 23:40 от Роди

# 367
  • Варна
  • Мнения: 443
В момента са ми много къси ноктенцата, ама пак си се цапотя Simple Smile Сега съм с това (за хубаво настроение  Joy)

# 368
  • Мнения: 5 299
Мацки, ето новата темичка.
V-twin , не се вижда много добре на снимката - всичките кутийки в ртазлични цветове ли са?  Grinning Много ми хареса. И другите неща са много стилни Grinning Пишете направо в новата тема.

# 369
Здравейте,
Моля помогнете ми.. кажете ми какво да правя, че ноктите ми да станат по-здрави, и да пораснат по бързо!Че в момента са в ужасно състояние  Cry

Общи условия

Активация на акаунт