17 юни - среща в София. Цветно/етно парти

  • 14 883
  • 505
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 6 743

Стрелче - нямаш грижи душата-камбана - само да видя колко маймуни ще сме на клона и ще ти пиша на кю, но едно дупе място за теб ще има  Hug

 Hug Hug Hug
Прибирането ми е по-сложно, за отиването ще ме закарат Wink
Хахаха, ми уточнявайте се бе другарко  Joy.Ще те приберем някак си , ако почерпиш една бира  Laughing Wink

# 361
  • Мнения: 2 249
  Леле пак изтрещяхме и заформяме поредната сбирка тип сватба  Whistling Mr. Green
........ а никой не женим...
Предлагам този път да оженим Луминоза и Гейминг Grinning Peace.

Сещам се поне за 2 момичета, които няма да замълчат, когато дойде кулминационния въпрос "Има ли някой, които да знае причина, поради която този брак да не се състои. Да говори сега или да мъчли завинаги..."  Mr. Green
eeee то нали любовта прощава всичко що е било преди брака-виж -изневярата след това се брои за грях...ма тва е друга тема smile3502
за протокола-ми мисля да мина на веселбата

# 362
  • Мнения: 2 353
  За Луминоза и Гейминг - няма как да не ги оженим! Изядох седемнайсет консерви, за да им закачим нещо на задницата! Идва ми да изпищя, но ми е тежко Crazy и ще си легна. Мерелин, ти внимавай какви ги говориш, щото знам къде живееш и пътят ми минава точно оттам Sunglasses пиленце шарено...

# 363
  • Мнения: 3 248
Съжалявам, че ще ви разочаровам (Евче, теб преди сън), но "младоженците" мислят да не идват на събитието! Някой друг път ... може би! Peace

# 364
  • Мнения: 5 468
Съжалявам, че ще ви разочаровам (Евче, теб преди сън), но "младоженците" мислят да не идват на събитието! Някой друг път ... може би! Peace
Ето заради това не ми се идва и на мен.
Намерете някой да оженим, за да има тръпка и подвиквания: Ха сега! А така! Бравооо..., иначе не е интересно Crossing Arms.

# 365
  • Мнения: 3 091
Като няма да женим, може да кръстим нечие детенце... или просто да го пишем в графата "абитюриентски"!

Да се оплача - никакви цветни, флорални мотиви нЕма в моя гардероб! само една хавайска риза на мъжо, ама не ми отива на цвета на очите... ами сега? newsm78

# 366
  • Мнения: 4 371
Като няма да женим, може да кръстим нечие детенце... или просто да го пишем в графата "абитюриентски"!

Да се оплача - никакви цветни, флорални мотиви нЕма в моя гардероб! само една хавайска риза на мъжо, ама не ми отива на цвета на очите... ами сега? newsm78
Чудесен повод да се поглезиш и да си купиш нещо цветно и лятно Sunglasses

# 367
  • Мнения: 3 091
Дуц, а може ли с цвете в косите? в събота няма да бъде най-топлата лятна вечер, за жалост...

# 368
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Dragon's Bride, става. Аз съм под зала "Фестивална", така че ми е на път. Ще се подкрепяме на връщане.  Grinning
Ламя, да ти дам една идея, ако искаш - и едно цвете в косата стига за етно-имидж. А пък ако си свиеш венче като ония, които си правехме като деца, ще удариш в земята останалите. Плюс малко герданчета - колкото повече и по-разностилни, толкоз по-добре. Хипарлък демек.  Wink

# 369
  • Мнения: 3 091
Супер! ще се престоря на хипарка... или поне ще се опитам!  Hug

# 370
  • Мнения: 4 473

Стрелче - нямаш грижи душата-камбана - само да видя колко маймуни ще сме на клона и ще ти пиша на кю, но едно дупе място за теб ще има  Hug

 Hug Hug Hug
Прибирането ми е по-сложно, за отиването ще ме закарат Wink
Хахаха, ми уточнявайте се бе другарко  Joy.Ще те приберем някак си , ако почерпиш една бира  Laughing Wink
Първата брои ли се? Wink

# 371
  • Мнения: 2 534
Побут , срещата наближава  Party

# 372
  • Мнения: 5 140
Лулумба къде си на зала Фестивална?

Айде време не остана.
Ламьо казаха, че времето в събота ще е хубаво.

Женя с Поли ли ще идваш?

# 373
  • София
  • Мнения: 2 857
Dragon's Bride, става. Аз съм под зала "Фестивална", така че ми е на път. Ще се подкрепяме на връщане.  Grinning
само свирни да се запознаем в калъбалъка съботата Simple Smile)

# 374
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гласувах с 3 опция. Къде съм бляла, чак сега виждам темата за срещата и то ми казаха да гледам. Та ще видя какви са настроенията в къщи в събота и ако успея ще дойда.

Общи условия

Активация на акаунт