Спечелете грижа SNB от серия 365 със сок от арония

  • 25 404
  • 327
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Когато за първи път Ви представихме серия "365" със сок от арония, изобщо не предполагахме, че продуктите от нея ще се превърнат в любима грижа за толкова много жени. Погрижихме се сутрешният душ да бъде по-нежен, ароматен и грижовен към кожата с душ гела от серията, а грижата след него под формата на лосион за тяло бързо да попива, без да омазнява и лепне. Предложихме нежен скраб с натурален чай от арония, който ефективно да почиства и освежава кожата на ръцете и тялото, когато това е необходимо. Постарахме се да предложим приятен и грижовен крем за ръце в две опаковки от 100 мл за ползване у дома и от 30 мл за дамската чанта.



НОВО! Сега към серията добавяме и прекрасен, ежедневен крем за крака, защото съвсем скоро пролетта ще отстъпи място на лятото и красивите сандали. Включихме във формулата му прецизна комбинация от активни съставки, които поддържат хидробаланса на кожата и я подхранват. Кремът съдържа чисти масла от шея, жожоба, какао и арган, които комбинирахме със свежия сок от арония, ланолин и глицерин, които подобряват и поддържат еластичността. След нанасяне кожата на краката става гладка и с кадифено усещане за мекота. Кремът е с нежния и приятен плодов аромат с нотки на арония, характерен и за останалите продукти от серия "365".



Ключови съставки в крема за ръце от серията също са маслата от арган, шея, жожоба и какао, съчетани със свеж сок от арония, защото искаме да запазим и подчертаем мекотата и нежността на женските ръце, и в същото време да осигурим на кожата балансирана подхранваща и хидратираща грижа. Текстурата на крема е лека, което позволява бързо проникване на съставките без излишно омазняване.



В търсене на грижата, която да създава приятно усещане през целия ден, разработихме лосиона за тяло от серия "365". Той има хидратиращо действие и регулира съдържанието на влага в кожата. Освен това я освежава и тонизира. Тази свежа грижа с деликатно плодово ухание е подходяща за всеки тип кожа и за ежедневна употреба, независимо от сезона.



Денят се познава от сутринта и затова създадохме душ гел, който е нежен към кожата, зарежда Ви с приятно настроение и събужда сетивата Ви със свеж аромат. За нас беше изключително важно този душ гел да бъде по-различен от останалите. Той е без сол, не изсушава кожата и съдържа свеж сок от арония, микроелементи и незаменими аминокиселини, които поддържат еластичността на кожата и я успокояват.



За моментите, в които кожата на ръцете и тялото имат нужда от ексфолиране, разработихме приятен скраб с чай от арония. Той нежно премахва мъртвите клетки от повърхността на кожата с помощта на 100% натурален чай от арония, комбиниран с естествен, фин абразив. След него кожата е освежена, озарена, по-мека и гладка задълго.

Сега имате възможността лично да се убедите в качествата на един от продуктите от серия "365"! От 26 март до 4 април 2018 г. напишете като коментар в настоящата тема кой от петте продукта желаете да Ви подарим. И това не е всичко! Посетете www.starnails.bg, разгледайте всички цветове лак за нокти на SNB Professional и в коментара си добавете и името на онзи лак, с който искате да преобразите маникюра си през пролетта.

На 5 април 2018 г. в томбола на случаен принцип ще бъдат изтеглени петима от всички участници и всеки от тях ще спечели един продукт от серия "365" и лака за нокти SNB Professional, който е посочил в коментара си.


Всички лакове за нокти на SNB Professional са 8-Free. Не съдържат нито една от следните съставки: Formaldehyde, Toluene, DBP, Formaldehyde resin, Camphor, Xylene, Ethyl tosylamide и Triphenyl phosphate.

Вижте повече на www.starnails.bg

Последна редакция: пн, 26 мар 2018, 08:57 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 15 032
Много бих искала да пробвам скраб с чай от арония. Но съм сигурна, че всеки от петте продукта е прекрасен. От лаковете много ми харесва Александър.

Последна редакция: пн, 26 мар 2018, 12:31 от Sunny29

# 2
  • Мнения: 4 708
Крем за ръце със сок от арония и ето този лак

# 3
  • Мнения: 6 553
Определено душ гела е моят избор. Имах възможност да изпробвам скраба за тяло на SNB и съм впечатлена. Предполагам, че и душ гела ще е също толкова качествен и приятен.
От лаковете избирам този (много харесвам пясъчни): http://starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938112541/

# 4
  • София
  • Мнения: 2 671
Избирам лосиона за тяло и този лак http://starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938114430/

Последна редакция: пн, 26 мар 2018, 09:56 от CruellaDeVil

# 5
  • Мнения: 2 290
В търсене съм на "моя" крем за крака.
Ползвам много масла в грижата за лице и тяло, и новите продукти определена ме заинтересуваха Smile
А от лаковете ми допадат  комплектите с мини размери.
Иначе, избирам този
http://starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938112541/

# 6
  • Враца
  • Мнения: 2 666
Бих искала да имам SNB 365 Боди лосион със сок от арония
и SNB Лак за нокти ЕЛЕНА.  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 838
Бих се радвала на крем за ръце, тъй като имам чувствителна кожа. Всички лакове да с прекрасни цветове Heart Eyes

# 8
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Избирам скраб за тяло и лак в цвят Ваня.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 567
Избирам скраб за тяло  и този лак : http://starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938111995/

# 10
  • София
  • Мнения: 668
Бих се радвала да пробвам крема за ръце и лак за нокти Зорница.

# 11
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Бих пробвала крема за крака. От цветовете на лаковете ми хареса ЖАСМИНА http://starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938112016/

# 12
  • Перник
  • Мнения: 2 265
-Ежедневен крем за крака,
-Лак за нокти Лъчезара

# 13
  • софия
  • Мнения: 25 464
Крем за ръце със сок от арония.
Лак за нокти БОРЯНА.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Бих си избрала, ако имам късмет крема за крака,тъй като спортувам активно и напоследък имам нужда от крем за краката, защото все пак идват сезоните на отворените обувки и крачетата трябва да изглеждат добре. Относно цвета лак, харесвам Цвят Анастасия от много време!Мисля, че би било страхотна комбинация за лятото хубав цвят и здрава и красива кожа на краката!

Общи условия

Активация на акаунт