Русе - 10 тема :)

  • 12 602
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 199
Хей, БейбИту , щерка ти има страхотна кърпа! Аз предполагам, че е Майоркска /малиииии как го написах/ ама да те потим от де е???
И нали става за мъж , на мен ми изглежда унисекс! newsm78

Мне, Натурална Българска си е Mr. Green Видях я от Викича на Счетката Blush Той има същата, продават ги в Далисимо-то по 5 кинта bowuu Обаче в Испания установихме, че марката на кърпата била няква тузарска Mr. Green Joy

Страхотно...много 10Х за инфото! Hug
още утре прескачам до Далисимо-то, че хем ми е й наблизо... Mr. Green

# 211
  • Мнения: 435
Поздравления специални за майката - героиня ДЕБ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Големият АЛЕКСАНДЪР да бъде най-щастливото дете на света за радост на цялата рода newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32


 bdbaloni на Виктория на мама Гали77  bouquet

ЧРД на Иваничка newsm51 със закъснение EmbarassedМного вкусна почерпка  chef

# 212
  • Мнения: 275
Момичета, защо не споменавате нищо за среща??? За вечерна среща де! Айде да се видим, че аз в неделя заминавам  Sad  Sad Кой знае кога ще си дойда и дали ще може да се видим  Rolling Eyes
AZ не смея нищо да кажа, щото съм много безпарична Blush Моя трябва да ми прати пари тези дни, но не е ясно точно кога. Confused

 Joy Joy Joy
Аз така бях предната събота и затова пасувах за среща. Ама взех майчините  Wink

# 213
  • Мнения: 1 942
Бенипке, БЯХ днес на среща /да не ме критикуваш после ти се отчитам/  Wink

Бейбиту, дали мъжа ти не чете тайно форума и като чуе за среща да не праща пари? Ъхъ такова де ... да те държи у дома  Laughing

Simple Smile) - добре си дошла в тайфата  welcome welcome welcome

дидке-питке, имаме и мами дето кърмят навън, ела и ще ги уговорим да ти покажат "хватката" /то и да не ги уговорим по някое време им се налага  Laughing/ Та въпросните дето споменавам - виж как те хваля сега, да не кажеш, че само те ковладя  Joy

# 214
  • Мнения: 5 299
Момичета, защо не споменавате нищо за среща??? За вечерна среща де! Айде да се видим, че аз в неделя заминавам  Sad  Sad Кой знае кога ще си дойда и дали ще може да се видим  Rolling Eyes
AZ не смея нищо да кажа, щото съм много безпарична Blush Моя трябва да ми прати пари тези дни, но не е ясно точно кога. Confused

 Joy Joy Joy
Аз така бях предната събота и затова пасувах за среща. Ама взех майчините  Wink
Офф, мойте ебавки май секнаха, че не съм подавала молба Трябва да ида утре да видя кво е що е.
Бейбиту, дали мъжа ти не чете тайно форума и като чуе за среща да не праща пари? Ъхъ такова де ... да те държи у дома  Laughing

Хихи, абе не го отхвърлям като вариант Надявам се до петък да ме ''зареди'', но то май ще е късно за уговорки.

# 215
  • София
  • Мнения: 3 390
Ейй,не съм влизала тук от 100 години!
Така ми се идва на срещите, ама ми е много сложно слизането от Чародейка с количката!Почти невъзможно!А и с това кърмене на 3 часа....
Ама, хайде да не се оплаквам!
Да взема да се взема в ръце, поне да ви чета и да пиша!!! Naughty
Абе жена ,ти сериозно ли кърмиш на три часа?  #Crazy #Crazy #Crazy

Да, бе, нещо не съм привърженичка на храненето на поискване. Naughty

# 216
  • Мнения: 5 577
 Sad Много съм нещастен - и безпаричен. Аз пропускам 100%. Взех ебавките, но са ни само те .... абе с две думи няма.
Да завъртим някакъв форум-бизнес е време мисля.  Mr. Green


Другарчета, аз днес ще закъснея, може би към 11 направо ще доида, за кухня направо.  Confused

# 217
  • Мнения: 5 299
AZ чакам куку да се обади, и заминавам на центъра. Сутринта станахме в 11, и нямаше как да дойдем.

# 218
    Леле мале,какъв вятър духа тук в София,не е истина просто,количката сама върви!А аз си мислех да взема само летни дрехи на детето като тръгваме за Русе.Ами я кажете,излязоха ли вече комарите или напръскаха навреме?Да знам да се зареждам със спрейове де.
    Децата са много сладки,но дайте малко снимки и на мамите,сигурна съм че изглеждате добре,а и може да съм виждала някоя от вас, 5 години работих в Куинс-а,срещу м-н Русе.Ако тати спонсорира навреме,другата седмица ще се видим наживо.

# 219
  • Мнения: 275
    Леле мале,какъв вятър духа тук в София,не е истина просто,количката сама върви!А аз си мислех да взема само летни дрехи на детето като тръгваме за Русе.Ами я кажете,излязоха ли вече комарите или напръскаха навреме?Да знам да се зареждам със спрейове де.
   

Вземи и по-топли дрехи, че тук както пече и е жега и идват едни облаци и вятър и си става направо студенко. Комари няма, но дори и да има и тук можеш да си купиш спрей (но няма нужда)

        Децата са много сладки,но дайте малко снимки и на мамите,сигурна съм че изглеждате добре,а и може да съм виждала някоя от вас, 5 години работих в Куинс-а,срещу м-н Русе.Ако тати спонсорира навреме,другата седмица ще се видим наживо.

 Joy Joy Joy Значи мен със сигурност ме познаваш  hahaha Такъв съм фен на този магазин ... Ама то като тръгнеш на разходка как да не те изкуши да си купиш нещо сладичко  newsm78 Ама има и хора дето не ги влече ..... що не съм от тях ....  newsm78  newsm78  newsm78

# 220
  • Мнения: 275
Днес сутринта Зайката беше фотограф. Ама я да качваш бържи снимките у нету ..... Само се хвали, че станали много хубави. Аз не вярвам  Naughty

Следобед и аз ще взема фотото, че както ще си ходим скоро ..... ще ви забравя  Thinking

# 221
  • Мнения: 2 732
Който знае да каже  Simple Smile- къде се намира магазина на Колев и колев и дали има стелки там ?-благодаря предварително Flutter

# 222
  • Мнения: 442
веднага отговарям  Simple Smile
магазинът на колеф&колеф се намира м/у бившия минералсувенир (сега е някакъв автомобилен салон) и бившия бонжур - има едно като дворче навътре с няколко магазинчета. ако знаеш къде беше преди едно много приятно магазинче за чай и кафе... това всичкото на площадчето до м-н русе. не знам дали има стелки, ама и да няма, ще ти ги поръчат. а стелки на колев мисля че имаше в м-н далисимо (този за обувки, в уличката).

# 223
  • Мнения: 2 732
веднага отговарям  Simple Smile
магазинът на колеф&колеф се намира м/у бившия минералсувенир (сега е някакъв автомобилен салон) и бившия бонжур - има едно като дворче навътре с няколко магазинчета. ако знаеш къде беше преди едно много приятно магазинче за чай и кафе... това всичкото на площадчето до м-н русе. не знам дали има стелки, ама и да няма, ще ти ги поръчат. а стелки на колев мисля че имаше в м-н далисимо (този за обувки, в уличката).
Благодаря ти -а стелките ми трябват спешно ще проверя на Далисимо   bouquet

# 224
  • Мнения: 442
Днес сутринта Зайката беше фотограф. Ама я да качваш бържи снимките у нету ..... Само се хвали, че станали много хубави. Аз не вярвам  Naughty


трай бе, жена! сега ги качвам, ама бавничко става. ето тук са: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=43429
сега ще ми се извиняваш ти, че йоанка `найш каква е хубавица  Laughing Wink

ама, разкъсах се,`начи - качвам снимки, чета у форума, отговарям, чатя на кю... е, да нямам сто глави и сто ръце  Crossing Arms

ето, и грешки взех да допускам - форОм  Embarassed

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 15:14 от Maika_Zaika

Общи условия

Активация на акаунт