Подготви кожата си за летни емоции с Batist

  • 10 036
  • 173
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Летните приключения те очакват, но не забравяй да се грижиш за себе си и нежната си кожа!


Топлото време вдъхновява за весели емоции и незабравими пътувания. За да се чувстваш добре в кожата си, не е достатъчно само да премахнеш нежеланото окосмяване.

Веднага след депилация
Третирай кожата с подходящ продукт, за да намалиш зачервяването и риска от появата на пъпки. Избери хидратиращ лосион или олио според типа кожа и ефекта, който търсиш.

Олиото след депилация от Batist е прекрасно за дълбока хидратация. Ще ти поднесе ароматен коктейл от екзотични съставки като масло от маслина, макадамия и маракуя. В допълнение с ленено и слънчогледово масло се превръща в зашеметяващо полезна рецепта за защитена, подхранена и дълбоко хидратирана кожа. Затвори очи и си представи хавайски плаж, хамак и висок, рус сърфист, който ти поднася кокосов орех… май се размечтахме…


Ако предпочиташ кремообразни продукти, които попиват бързо, перфектният избор за теб е Лосион след депилация. Благодарение на активните си съставки, той бързо тонизира епидермиса и балансира РН на кожата. Маслата от макадамия и оризови трици подпомагат регенерирането на клетките, а екстрактът от алое вера осигурява светкавична хидратация, когато бързаш за партито, което цяла седмица чакаш с нетърпение.


До 8 часа след депилация
След бръснене (задължително с пяна или гел) кожата е уязвима и последното, от което има нужда, е директна слънчева светлина. Изчакай поне 8 часа след депилация, за ѝ дадеш време да се възстанови. Знаеш ли, че UV лъчите имат вредно влияние върху човешката кожа при продължителен контакт с нея? Слънцезащитните продукти вече не са само за плажа. Използвай ги и в ежедневието си – при по-дълъг обяд извън офиса или на разходка в парка.

Летните приключения те очакват, но не забравяй да се грижиш за себе си и нежната си кожа. Обикновен лосион за тяло не е достатъчен, за да подхрани кожата ти след епилация/депилация. Използвай специално предназначени за това продукти, за да имаш копринено гладка и красива кожа цяло лято.

Сега имаш възможността лично да се убедиш в качествата на един от продуктите на Batist!
Опиши ни своята мечтана ваканция. Кой продукт от серията Batist би взела със себе си?
На 9 юли 2018 г. в томбола на случаен принцип ще бъдат изтеглени петима от всички участници и всеки от тях ще спечели продукта на Batist, който е посочил в коментара си.

Моля, запознайте се с общите условия на активацията ТУК.


Разгледай всички продукти на Batist!
Последвай ни и в Instagram и Facebook .

Последна редакция: пт, 29 юни 2018, 10:16 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 1 652
Мечтана ми ваканция е лято в Юнжа Франция. Почивка, релакс , вкусна храна и вино. Бих взела с мен Олиото след депилация от Batist

# 2
  • Мнения: 554
Бих взела Олио след депилация на езеро в планината.

# 3
  • Мнения: 29 344
Харесах си и бих взела олиото след депилация от Batist. Flowers Hibiscus Мечтаната ми ваканция е на някой пуст плаж, сред палми и кристалносиня вода...Heart

# 4
  • Мнения: 1 202
Олио след депилация бих взела за почивка на морето!

# 5
  • Мнения: 4 208
Мечтаната ми ваканция е на Хаваи. Бих взела с мен  олиото след депилация от Batist.

# 6
  • Мнения: 1 711
Мечтаната ми ваканция е със семейството на Санторини. Най-мечтая да е за поне седмица и да имам карта , която някой друг да зарежда. А след депилация избирам олиото на Билка.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 567
Мечтаната ми ваканция няма точна локация. Палатки, кемпери, вода, планина, море, хубава музика, интересни книги и различни хора. С удоволствие бих тествала олиото след депилация от Батист, тъй като на такива места космите никак не са на почит Simple Smile)

# 8
  • Мнения: 1 389
Бих опитала олио след депилация за почивката на морето.

# 9
  • Мнения: 2 361
Мечтаната ми ваканция е на някой спокоен плаж,с любимите хора Simple Smile
Бих взела с мен Олиото след депилация Simple Smile

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Мечтаната ваканция е плаж с наклонени палми, синя вода, пясък, като сол...ситен и много бял.Плаж като по филмите с камашитено барче в средата на плажа, където се правят най-шарените коктейли.С големи шапки с периферия, хавайска музичка и цветни сламки забити в кокосови орехи със страхотно съдържание в тях! От продуктите на Batist бих избрала олиото след епилация.За да блести кожата ми между палмите на хубавото слънце и кожата ми да бъде максимално подхранена и защитена.

# 11
  • Мнения: 5 132
Мечтаната ваканция е на морския бряг. Окъпана в слънчевите лъчи, погалена от морския бриз и с любимите хора около мен. За да се наслаждавам по-дълго на красиви крака и разкошни изгреви и залези, избирам да взема със себе си Крема за контрол и забавяне растежа на космите. Flowers Hibiscus

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Почивката мечта задължително е на море, няма значение къде. С любимите хора, задължително! Бих взела олиото след депилация.

# 13
  • Мнения: X
Бих взела на морето с мен олиото след депилация.

# 14
  • Мнения: X
Тъй като съм от планина, предпочитам да ида някъде на море, важното е да е чист и спокоен плаж. Бих взела лосионът за след депилация.

Общи условия

Активация на акаунт