До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 274 780
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 284
Не препоръчвам Братова на никой.

# 616
  • Мнения: X
Не препоръчвам Братова на никой.

Защо? Rolling Eyes
 Аз пък съм много доволна от нея. Peace

# 617
 nqkoq mama ima li problem s bolni4nite ve4e dva meseca mi gi bavqt

# 618
  • Мнения: 141
nqkoq mama ima li problem s bolni4nite ve4e dva meseca mi gi bavqt
а,добро утро!няма майка с друг проблем.но споко-в4ера ми бяха преведени юнските

# 619
  • Мнения: 284
nqkoq mama ima li problem s bolni4nite ve4e dva meseca mi gi bavqt

На мене ми ги изплатиха навреме,даже може и по-рано.Но не и да са закъснели.

# 620
  • Мнения: 284
Защо? Rolling Eyes
 Аз пък съм много доволна от нея. Peace
[/quote]

Защото не е никакъв специалист за мене.Има супер много отрицателни неща като лекар.Радвам се че се махнах от нея.Никога повече не искам и да я виждам.

# 621
  • Мнения: 4 546
nqkoq mama ima li problem s bolni4nite ve4e dva meseca mi gi bavqt
на мен също ми ги бавиха и се оказа, че счетоводителката е объркала нещо, а от НОИ не са си направили труда да уведомят, че има грешка. така че най-добре провери дали няма проблем с документите.

# 622
  • Мнения: 598
ekita и на мен ми е интересно на какво се дължи мнението ти за Братова? И аз бях при нея

# 623
  • Мнения: 284
1)Винаги пушеше,когато съм на преглед(веднъж дори си хапваше и баничка)
2)В началото когато бебо беше съвсем малък я питам колко е голямо вече(като см)-тя вика:''Ама моля ти се аз такива точки не гледам,като порасне''(а аз бях към 2 месец.
3)След като вече направих всички изследвания и вече бях започнала 5 месец ми каза:'Вече няма нужда да идваш всеки месец,защото няма какво толкоз да му се гледа.Аз ще ти се обадя като има нужда''.И така аз си чаках до към 7 месец и накрая отидох вече,тъй като си казах тая едва ли ще ми звънне,а вече сме много напреднали все пак.
И тя ми вика:''Ама ти защо толкова време не си идвала на консултации,аз си мислех,че си направила спонтанен аборт щом не идваш.''И аз и обяснявам,че тя ми е казала да не ходя а да чакам да ми звънне.И тя вика:''Това е невъзможно,аз имах предвид че вече няма нужда на видеозон да идваш''.
4)Винаги ми мери кръвното с електронен апарат за ръка,който все отчита че ми е високо(140/90),а акато го меря с обикновен ми е нормално.И все ми вика че съм с високо и че съм за патологична бременност.А не иска да ми го мери с обикновения.
И когато научи че аз ще заминавам за Варна да раждам още повече започна да се прави на интересна.Когато отидох да си взимам болничния с другите документи ме върна,защото не съм носела амбулаторната си карта,а не ме предупреди-аз от къде да знам.Даде ми само болничния без другите документи,а тях след още 2 седмции чак.И скоро забелязах какви глупости е написала.Написала е,че съм била винаги с кръвно 140/90 и го надебелила 10 пъти,написала че не съм ходила на консултации от април към 4 месеца,а не е толкова времето и не по мое желание все пак както казах по-горе,написала и че отказвам хоспитализация в Окръжна на 12.09.А тя дори не ме е питала такова нещо.Затова не искам и да я виждам повече.Да не говорим че не ми е правила изследвания нито за токсоплазмоза,нито за цитонамазка.

# 624
  • Мнения: 121
д-р Ризова,д-р Ангелов в ,,Света София''

# 625
съвсем нова съм.относно гинеколозите в бургас само ще кажа-не ходете при д-р Шик.а относно останалите  частните кабинети само вземат парите ни.калчева наистина е внимателна и сякаш иска дапомогне,на Драгнева трябва да й вадиш думите с ченгел от устата.за сега имам добри впечатления от Гамишев,но и тои има издънка.в Бургас наи им е лесно когато една бременност върви гладко.иначе тук спасение няма.поне двама от всички който съм наляла с пари ми идва да ги : :2gunfire

# 626
д-р  Калчева  -  за  мен  е  най  добрия  специалист  в  бургас  
Драгнева - също  е  много  добър  и  доказан  специалист

# 627
да ви кажа 4естно аз са6то саммного доволна от кал4ева преди наколко дни ходих при неа и сам и много благодарна тя бе6е единствената която ми помогна сега на всеки две седмици 6те правя изследване докато родя термина ми е на 8 март  Peace Hug

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 702
да ви кажа 4естно аз са6то саммного доволна от кал4ева преди наколко дни ходих при неа и сам и много благодарна тя бе6е единствената която ми помогна сега на всеки две седмици 6те правя изследване докато родя термина ми е на 8 март  Peace Hug

Ох. Защо не пробваш да използваш поне точката. Значително ще ни улесниш  Tired

# 629
  • Мнения: 165
Аз също търся добър гинеколог в Бургас и от написаното от вас се насочих към д-р Калчева. Моля да ми дадете настоящите и координати , защото намерих във форума някакви, но са от 2006 г. Виждам че повечето тук я посещавате, за да следи бременноста ви. При мен проблема е друг. За съжаление не съм бременна все още. Няма да има проблем да я посетя нали?
И колко струва горе-долу преглед при нея за установяване на проблем или просто профилактичен. Благодаря предварително за инфото.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт