До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 274 750
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 995
Някой знае ли какво става с д-р Мърмърова? Почна ли пак да работи с касата и къде приема?

Февруари бях на преглед в Ел Масри  при Гамишев и там една жена искаше да си запише час за Мърмарова. Обясниха и, че по ЗК часове няма за доста време напред. Обади се да се информираш лично.

# 331
  • Мнения: 72
Кажете ми нещо за Добрин Иванов?

# 332
Аз също ще помоля за информация за Добрин Иванов.Работи ли със ЗК?

# 333
  • Мнения: 6 461
Аз също ще помоля за информация за Добрин Иванов.Работи ли със ЗК?
Да, работи със здравната каса.

Цитат

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10705.msg595218#msg595218

9. "Медицински център "Свети Николай Чудотворец" " ЕООД 1. Астик Агоп Кавукджиян - акушер-гинеколог;     2. Добрин Иванов Иванов - акушер-гинеколог;     3. Иванка Петкова Сурджийска - акушер-гинеколог
Населено място: гр.Бургас, ул."Стефан Стамболов" 73
Управител: Диана Димова Зафирова
Телефон: 087347380, 816453
[/size]

# 334
А бе случайно попаднах на тази тема,търсейки нещо друго....От 7 години не живея в България...но чувам да се спрягат познати имена на лекари,и то нахлуха едни спомени от времето,когато раждах и аз...97 година .И азтака се лутах,като наближи време да раждам,попаднах на някакъв изнудвач,който се опита да ме уговори да му платя за операция,щото съм била с "респектиращ корем".Не му се обадих повече,приеха ме в болницата,защото ми беше минал термина,и попаднах....на него!Дори не помня името му!Голям кошмар,сложи ми система,дръпна я след половин час,потупа ме по бузата и ме прати да "си почивам".Пълна гавра!Но слава Богу,така попаднах на следващия ден ,когато болките ми започнаха,на доктор Иванов!Винаги ще съм му благодарна на този човек,докато съм жива,за търпението,умението му,човешкото му отношение.С над 4 килограма бебе ,раждането ми мина съвсем безпроблемно!Считам,че да родя при него,беше шанс!И сега често казвам,че ако пак забременея,ще се върна в България,да родя при него Simple Smile Мира

# 335
  • Мнения: 9
Здравейте на всички. Аз живея в Бургас от 2 години. Бременна съм в 3 месец и естествено в началото не познавах никакви лекари. Четох вашите коментари. Досега ходих при няколко. Първо преди да забременея ходих за съмнение за киста при Скочева в Св. София, направо ме отврати, груба до безобразие Naughty.
Сега съм се записала в Ел Масри при Китипов. Не прочетох почти нищо за него, но засега съм доволна. Наистина е прави впечатление на малко флегматичен, но обяснява и е внимателен. При едно прокървяване ходих по спешност в болницата при Ризова. Много внимателна, доволна съм от нея.
Засега с това мога да помогна. Другия месец ще правя пълни изследвания, да видим. Дано всичко е наред. Лека бременност на всички.

# 336
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Iskam da izkaja VAZMY6TENIETO SI ot d-r Rizova.
Predvaritelno se izviniavam 4e na pi6a na kirilica ama na6to mi se precaka.
Taka-sled kato tia mi vode6e bremennostta do sega predi 20-tina dni vliazax v patalogiata i smeia da tvardia po neina vina 6toto tia smiatala 4e triabva da spra Magnerota koito d-r Georgiev mi ispisa i kaza da pia dokato ne podia.Az go spriax i vliazax v bolnicata s omeknala,skasena matka i bolezneni kontrakcii prez 5 do 7 minyti.Dvama doktora Dy6epeev i Ivanov mi kazaxa 4e ako prodalja taka 6te si podia.Slava Bogy  vsi4ko se opravi na rodix Crazy i sam si v ka6ti na lekarstva i 4akam 9-tia ta ako 6te stava ne6to togava da e .
Sega po sa6testvo.Otivam onzi den pri Rizova 6toto izlizam v mai4instvo ta da mi napi6e dokymentite i da me prati na izsledvania.Oplakax i se i 4e ne mi e lo6o i mnogo se podyvam ot niakolko dni.Kazax i 4e sam bila v bolnicata no poneje tia milata be6e na po4ivka sam oti6la pri Lazarova i o6te edin lekar kato i dvamata sa bili na mnenie 4e triabva da vliaza v otdelenieto.
Taia jena kato se nacypi kato napravi edna fizionomiq i kato mlakna.Pitam ia niamali da mi napravi izsledvania i da me prati ma alergolog 4e sam alergi4na kam ypoikite-a tq
-MI nali be6e v bolnicata da sa ti gi napravili tam.Ti sama 6te si gi napravi6 kraia na mececa. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
AZ SAMA ,MI ZA6TO PLA6TAM OSIGYROVKI kak moje takova ne6to ne stiga 4e edno kravno ne mi e izmerila az sega da xoda da pla6tam testovete #Cussing out #Cussing out, niamam dymi otkaza mi vsiakakav vid izsledvania.
Ytre 6te xoda da si vzema napravlenie ot li4nata i ostava6tia mi mesec ne iskam da ia vijdam 6te ia smenia pone izsledvaniata i testovete za ypoikite da mi napraviat.
Bax....... a az mislex tq da mi pravi sekcioto-mi to po-dobre pri Lazarova da otida.
Mnogo sam razo4arovana prosto niamam dymi znam 4e ima mnogo momi4eta pri neia no tova ne ia opravdava.
A az ot na4aloto se vodia problemna-blagodaria i za vnimanieto ama ot takiva kato neia sam na tozi red.

# 337
  • Бургас
  • Мнения: 362
Май скоро тука няма да се напише нещо хубаво за някой бургаски гинеколог ,а това не говори хич добре за тях!!!

# 338
  • Мнения: 598
mama21 и аз не я харесвам Ризова. Нещо не ми допадна още в началото като отидох при нея. Исках само да ми пусне изследвания за кръв и урина, в четвъртия месец, но тя настояваше да ме гледа на видеозон, за което съответно да заплатя 15лв. След като казах, че предната седмица съм била при Георгиев и ме е гледал на видеозон, а от нея искам само да се запиша на женска консултация и да ми пусне изследванията, оная избесня и каза да си ходя в някоя поликлиника да ме гледат там някви сестри. Тя била лекар. И някви такива и си хванах багажчето и "чао". Записах се на консултация при Братова. Повече проблеми с изследванията нямах.

Сега по същество. Не можеш ли да се уговориш с Георгиев за секциото или вече е късно? Все пак си ходила вече при него, а и той ми се струва е най-некорумпиран и кадърен, като става въпрос за операции. Е, не може да мине съвсем без да дадеш някой лев, но при него в повечето случаи човек ги дава от благодарност. Въпреки, че съм чувала, че искал и той по 400лв за секцио, но не съм сигурна, кое  е вярно.

# 339
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Izop6to ne mi e do pari az sam predypredila na6ia tatko 4e 6te triabvat pone 500lv. za lekaria i 150-200lv. za anesteziolog.
Az pitax Lazarova ako ne6to stane moje li da raz4itam na neia 4e 6te me poeme ta v kraen sly4ai 6te e tq.

# 340
  • Мнения: 35
mama21изобщо не се учудвам от това което споделяш за Ризова и страшно много се радвам че и ти се осъзна иче няма се оставиш в ръцете и Лазарова дори е по-добрия вариант от нея.А какво мислиш за Душепеев аз ще раждам секцио при него някъде към края на април или началото на май тъй като имам проблем с плацентата а ина4е термина ми е 13 май.Аз много пъти съм споделяла 4е съм страшно доволна от него и 4е съм му пациентка от две години а също така и че спаси живота ми  след като бях с мъртъв плод а Ризова казваше 4е вси4ко е ок.Последните ми перфектни впе4атления от него са когато на последния преглед отидохме със съпруга ми да говорим с него за секциото като имахме впредвид колко ще ни струва и той каза 4е тарифа не определял ако искаме и мерси да му кажем ако сме доволни или ако искаме да по4ерпим по наша преценка.Каза 4е е поел ангажимент към мен и е длъжен да си го изпълни.Вси4ко това ми прозвуча страшно добре и затова още веднъж го препоръ4вам.

# 341
  • Бургас
  • Мнения: 302
Лазарова дори е по-добрия вариант от нея
Писала съм по-напред в темата, но не можах да се въздържа. Всеки има право на избор, но заради д-р Лазарова, ако може изобщо да се нарече доктор, имам мъртво дете, и тя не можа да види, че плода е спрял да се развива в четвъртия месец, чак когато вече нямаше сърдечна дейност (вече в седмия месец) се усети и естествено аз бях виновна. След това една моя приятелка въпреки, че я предупредих, ходи при нея и благодарение на това дъщеричката и е с пареза на ръчичката. Слава Богу вече нещата са по-добре, но тя си знае ка се оправи.

# 342
  • Мнения: 171
Искам и аз да споделя впечатленията си от бургаските гинеколози, покрай моята бременност и два пъти лежане в Патологията имах време да контактувам с доста от тях.
За Лазарова просто няма смисъл да пиша. Дори и да е била някога специалист, сега е далеч от подобна представа, вместо това натрапва на всеки истеричната си и груба личност, сякаш светът и е крив, че се е захванала с тази професия и трябва непрекъснато да бъде възмездявана финансово за това. #2gunfire
В сравнение с нея Кетипов е истински ангел, но силно се съмнявам в неговите професионални достоинства като се има предвид, че в края на деветия месец не видя главата на бебето ми на ехографа в Родилно и ми сервира, че бебето няма глава, добре, че бях ходила редовно на ехограф. #2gunfire Дорийска, която бе така любезна да присъства, докато Кетипов се мъчеше да чете на ехографа, подигравателно заяви, че трябва да е доволен като не е видял две глави, защото това би било по-вероятната ситуация. Този разговор го водеха, докато аз лежах на кушетката.
Ангелов е най-жалкият лекар, с когото съм се сблъсквала. Няма да се обосновавам защо, за него, както и за Лазарова, е писано предостатъчно. На мен много ми наподобява на шарлатанин, занимаващ се с извършване на криминални аборти, тъй като от друго не би могъл да припечели. #2gunfire
Иванов не ме прие в Патология, когато отидох за постъпване поради преносване на плода с редовно направление за хоспитализация, не стига че ме върна, ами дори не ме и прегледа, само ми каза, че така като ме гледал, т.е. корема ми съм щяла всеки момент да започна да раждам. Само да спомена, че родих 6 дни след това след туширане от страна на Лазарова, която всъщност ми предизвика раждането.
Драгнева, която посетих заради преносването на детето, в желанието си да ме убеди да раждам секцио при нея, ми сервира, че главата на бебето била 104! мм., а тазът ми бил тесен и че няма да мога да родя естествено / освен това и бях с направление за секцио заради висок диоптър, което допълнително я окуражи /. Случи се така, че тя ме прие в Родилно, но когато ме прегледа на скапания ехограф там, видя размер на главата на бебка 94 мм., колкото всъщност си беше.
За останалите гинеколози имам по-повърхностни впечатления, но Георгиев и Гамишев наистина се открояват с доброто си отношение към родилките. На другите въобще не им пука за състоянието на бременните, гледат да си прехвърлят рутинните задължения и се интересуват предимно кого да изнудят за някой лев. Мога да кажа добри думи за Скочева, която ми се стори внимателна и знаеща. Нея бях посетила, след като прокървих малко и се бях изплашила много, оказаха се гъбички, които тя излекува успешно.
Калчева е специалистът на Бургас. Разполага с модерна техника, интересува се от новостите в гинекологията, наистина е на светлинни години от останалите т.нар. специалисти. Може би затова не работи в МБАЛ.
ЖК през ЗК ми водеше Гавазова. За нея мога да кажа, че е отличен оператор на ехограф. Забележките ми са, че не ми пусна повече от половината направления по ЗК и най-вече нито веднъж не ме прегледа вагинално, дори и когато имах конкретни оплаквания, потвърдени и от изследванията на урина. Наблюдението на бременността ми беше от разстояние или на ехограф по мое настояване, който всеки път си плащах.

# 343
Здравейте бургаски мамчета и бъдещи мамчета  Simple Smile , смело мога да твърдя че СПЕЦИАЛИСТИ гинеколози в Бургас за жалост няма, всичките са алчни некадърници, затова който има възможност нека ходи в друг град където гинеколозите са по-добри и където ще бъдете прегледани в пълния смисъл на думата, аз не съм раждала, но съм си патила от бургаските лекари заради едни тъпи гъбички... цяла година ме лекуваха с антибиотици, даже срастване ми откриха и умишлено ще напиша имената им - Ризова, Факалиева , Ангелов. Гинекологът , който ме спаси е д-р Михайлов, но не онзи с клиниката в Братя Миладинови, а онзи който има частен кабинет на Цар Борис, за жалост той бременност не наблюдава Sad, сега се подготвям за опити за бебче и твърдо съм решила че в Бургас няма да родя. Жалко е че в нашия хубав град няма никакви специалисти...

# 344
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
спешно ми трябва моб теелфон на гамишев!моля ви,ако някоя от вас го има да пише.

Общи условия

Активация на акаунт