Има ли жени които не изневеряват?

  • 33 165
  • 521
  •   1
Отговори
# 480
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Не

# 481
  • Мнения: 620
Има, има   Naughty Аз не изневерявам  Crossing Arms

Да само ми е чудно защо всеки вика "ИМА,АМА НЕ СЪМ АЗ"
Всеки като заяви така излиза,че на практика няма Rolling Eyes

# 482
  • Перник
  • Мнения: 277
Не е точно така, защото женените мъже обикновено изневеряват с неомъжени жени- т.е. жените са свободни и в случая те не изневеряват защото няма на кого. Аз лично НЕ изневерявам, защото обичам партньора си. Едва ли секса с мъж, който не обичам ще е толкова хубав...
Това не може да се твърди ,че е правило - женени мъже изневеряват и с омъжени жени,а ако обикновено изневеряват с неомъжени,тогава те са повече от омъжените,което сигурно е така,след като има и толкова разводи,които са толкова ,защото в повечето случаи причината е изневяра,значи почти всички изневеряват,без значение в какво семейно положение са.Объркахте ли се.  Laughing
Никой не може да бъде цял живот с някого и да не пожелае някой друг,иначе всички трябва да сме монаси и монахини - това е природата на човека,ние все пак сме най-разумното"животно " на планетата  Shocked,става въпрос само дали ще позволим на инстинкта да надделее над разума.

# 483
  • Перник
  • Мнения: 277
Мда... има...
Аз, напр. И за две мои приятелки гарантирам.
Едната - защото няма нито желание, нито време, нито възможност.А е много готина, бивша балерина... гадже, та дрънка.
Другата - защото смята всички мъже за мухльовци и секса за не важен.Тя се позакръгли, но хваща око без колебание, пък и е много, много хубав човек.
Аз описание няма да си правя (нескромно е някакси), но ще кажа, че не съм срещнала човек, заради когото да си струва да рискувам здравето и живота си Wink.
Значи изневярата е опасна за живота.  Grinning Laughing Joy

# 484
  • Мнения: 402
Всеки човек може да изневери, независимо дали е мъж или жена, стига да изпита нужда да го направи /или желание/.
За да не изпитваме нужда или желание, мъжете ни трябва доста да се погрижат за нас - да сме щастливи, обичани, доволни и ЗАДОВОЛЕНИ, разбира се. Ако не намираш това от което имаш нужда в къщи, го търсиш навън. Поне това е моята теория, така че за изневярата вина не носи само изневерилия, а и човека до него.
Специални пожелания от мен за вас, да получавате всичко от което имате нужда, от когото вие си решите.  bouquet

# 485
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки човек може да изневери, независимо дали е мъж или жена, стига да изпита нужда да го направи /или желание/.
За да не изпитваме нужда или желание, мъжете ни трябва доста да се погрижат за нас - да сме щастливи, обичани, доволни и ЗАДОВОЛЕНИ, разбира се. Ако не намираш това от което имаш нужда в къщи, го търсиш навън. Поне това е моята теория, така че за изневярата вина не носи само изневерилия, а и човека до него.
Специални пожелания от мен за вас, да получавате всичко от което имате нужда, от когото вие си решите.  bouquet
А, има го и другият вариант- толкова са презадоволени, че вече не знаят какво да искат. И започват да мислят за глупости, в това число и чуждо.

# 486
  • Мнения: 402
А, има го и другият вариант- толкова са презадоволени, че вече не знаят какво да искат. И започват да мислят за глупости, в това число и чуждо.
[/quote]

Абсолютно си права, знаеш ли според мен това по-често се отнася за мъжете. Всички / или поне 90% от тях/ мъже с големи финансови възможности /собственици на фирми или на високи постове с високи доходи/ си имат любовници, с които се показват и се гордеят. Колкото по-млада и хубава, толкова по-добре. Въпрос на имидж. Някой от тях дори си поддържат апартаменити, хранят ги, обличат ги и т.н. пълно обслужване. Така че, нека да ми разправят мъжете, че са света вода ненапита - НЕ ВЯРВАМ.
На такива неща съм се нагладала покрай работата си - косата да ти се изправи. Но пък жените им си знаят за любовниците и си траят - къде ще ходят, разведе ли се и ЧАО ЛУКС. Всичко е комплексно. Хайде стига, че се олях от писане. Embarassed

# 487
А, има го и другият вариант- толкова са презадоволени, че вече не знаят какво да искат. И започват да мислят за глупости, в това число и чуждо.

.............. Всички / или поне 90% от тях/ мъже с големи финансови възможности /собственици на фирми или на високи постове с високи доходи/ си имат любовници, с които се показват и се гордеят. Колкото по-млада и хубава, толкова по-добре. Въпрос на имидж. Някой от тях дори си поддържат апартаменити, хранят ги, обличат ги и т.н. пълно обслужване. ..............
[/quote]

Поне от пет години насам това нещо не е на мода !!!
Среща се само при ниските ръководни постове, но там няма пълно обслужване . Grinning

# 488
  • Перник
  • Мнения: 277
.............. Всички / или поне 90% от тях/ мъже с големи финансови възможности /собственици на фирми или на високи постове с високи доходи/ си имат любовници, с които се показват и се гордеят. Колкото по-млада и хубава, толкова по-добре. Въпрос на имидж. Някой от тях дори си поддържат апартаменити, хранят ги, обличат ги и т.н. пълно обслужване. ..............
[/quote]

Поне от пет години насам това нещо не е на мода !!!
Среща се само при ниските ръководни постове, но там няма пълно обслужване . Grinning

[/quote]
 Joy Joy Joy Joy Joy
Я разкажи повече...

# 489
  • София
  • Мнения: 900
Интересна тема  Thinking
Простете, ако повтарям някого,
но не разбрах за типа изневяра  newsm78
Аз лично ги разделям  Naughty

Човек си набавя това, което му липсва!!!
Но да не забравяме и "любовта към спорта"

Изказвам мое мнение
аз никога не съм била дивеч - винаги съм била ловец!
Това е в подкрепа на думите, че избора на жените е бил по-голям  newsm78,
ама и не е много вярно за избора.

Един мъж на 40 е в разцвета си и едва тогава се сеща,
че има и удоволствие в секса, а не само завоевания.
Една жена на 40 - вече е в предпоследния вагон на влака,
колкото и да ми е тъжно!

Да - има жени, които не изневеряват,
поне физически - със сигурност!!!


Горкия Свети Павел - отричайки полигамията, се е превърнал в недолюбван светец  Mr. Green

# 490
  • Мнения: 966
може и да има Wink

# 491
  • Мнения: 402
Здрасти Аtlantis, видях че си ме реплекирала. Не съм останала с убеждението, че не е на мода. Чакай да ти обясня каква е модата. Да си поддържаш студентка. Наемаш и апартаментче, пълниш и хладилника, купуваш и телефонче, някой друг парцал от време на време и детето е на разположение всеки път, когато ти се прииска. Евтино, сигурно и не бие на очи. Е, стига да не ти следят доходите до стотинка или да имаш нелегални източници /това с нелегалните източници е трудно при ниските управленски нива/.
От всичките ми познати на високи постове има само 1 единствен, за който съм сигурна, че няма любовница /дори не се заглежда по чужди жени, представяш ли си/, такъв дал господ всекиму Peace.
Нали не очакваш да споменавам имена, няма да стане.
Ако искаш да ми кажеш нещо интересно за модата, пиши.

# 492
Здравей geri.pl,
има разлика между двата ти поста, в първия споменаваш "имат любовници, с които се показват и се гордеят" във втория "Да си поддържаш студентка.". При втория няма показност, няма куп неприятни неща. И освен това да знаеш, че ако ползваш студентка, то и тя със сигурност ще иска някаква дискретност. Приема само парички и подаръци. Даже си го казала: "Евтино, сигурно и не бие на очи."
Има обаче има два вида студентки от този вид, но те са за друга тема.

...забравих да спомена че съм мъж... newsm78

# 493
  • Мнения: 1 027
И аз не съм изневерявала  Peace

# 494
  • Мнения: 15 619
Мдаааа, трябваше да има анкетка!

Общи условия

Активация на акаунт