Родени през 2002г.

  • 17 778
  • 360
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 491

и ние го имаме същия проблем  Confused. в нашия случай определението "мръсни" е малко силно, защото става дума за изрази от рода на "наакани гащи" и подобни, но понеже каките му никога не са използвали такива, аз се впечатлявам. дори песни си измисля целите с такъв текст. напоследък като го помоля най-официално да спре да повтаря неприличната дума, на която е зациклил в момента, благосклонно се съгласява, но трябва молбата да идва от мен - сестрите му дори да го подкупват, не успяват да му запушат устата. заядливец ни е той...
Ооо, това наистина ли го смяташ за проблем?  Simple Smile В случая ми говориш за един прекрасен потенциален читател на "Captain Underpants"!

http://www.scholastic.com/captainunderpants/books/index.htm
Като момчешка майка, бих ти препоръчала да се възползваш от този шанс в името на любовта към четенето.  bouquet

# 346
  • usa
  • Мнения: 2 113

и ние го имаме същия проблем  Confused. в нашия случай определението "мръсни" е малко силно, защото става дума за изрази от рода на "наакани гащи" и подобни, но понеже каките му никога не са използвали такива, аз се впечатлявам. дори песни си измисля целите с такъв текст. напоследък като го помоля най-официално да спре да повтаря неприличната дума, на която е зациклил в момента, благосклонно се съгласява, но трябва молбата да идва от мен - сестрите му дори да го подкупват, не успяват да му запушат устата. заядливец ни е той...
Ооо, това наистина ли го смяташ за проблем?  Simple Smile В случая ми говориш за един прекрасен потенциален читател на "Captain Underpants"!

http://www.scholastic.com/captainunderpants/books/index.htm
Като момчешка майка, бих ти препоръчала да се възползваш от този шанс в името на любовта към четенето.  bouquet

тоя капитан подозирам, че ще го открие и без моята насока Simple Smile. а аз ще използвам възможността да ти благодаря за линка на уебсайта на агенцията за бг в чужбина, никога не ми беше хрумвало да търся по-тесен контакт с таз` агенция... вчера му разпечатах на момчето упражненията за най-малките за българските букви и вече сме на буквата Е. дори откри сам, че буквата Д била неговата буква, има шанс да стане читател от него  Mr. Green.

# 347
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ей, открих ви най-накрая... Hug
гледам, че повечето ще са ученици догодина, ние ще се въздържим.
 bowuu Наборът се казва Йоан и е роден на 3 юни, мнго е своенравен. Това е единственото дете, което не пее, не танцува, отказва да рисува къщички, гъбки и пр. само роботи и Митко, който се разхожда под дъжда и има обувки; поне аз друго подобно характерче не познавам. В чудо съм се видяла, както и госпожите в детската градина - нищо не могат да го накарат да направи, в главата му е само космос, роботи и трансформери, има завидни умения в работата с компютри и иначе е много послушен. зодия близнаци, ако въобще това има някакво значение Joy

# 348
  • Мнения: 1 092
Да се запишем-Джовани и Никалъс,родени на 23 април.
Какво да ви кажа за моите деца...
Карат колела,само на село,в къщи рисуват,гледат детски филми,заиграват се с разни играчки и...най-много се бият и карат.Е това нещо не го издържам,просто е непоносимо,но по никакъв начин не мога да ги спра.Чакам с нетърпение момента в който ще се спрат сами.
Иначе обичат да сядат и на компютъра-това от скоро,оцветяват разни неща,слушат приказки,но само в мое присъствие.
Засега това,по късно още от нас Peace

# 349
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Някой знае ли къде могат дасе намерят колички с педали? Ама големи, като тези, дето са в Борисовата градина, ако някой е ходил там. На една от тях видях да пише Kettler, ама не мога да ги намеря. Пък синът ми доста им се кефи. Има и къде да я закараме. Не е сме фенове на колелата, не знам защо. Нито пък малкия. Засега.

# 350
  • Мнения: 1 715
Някой знае ли къде могат дасе намерят колички с педали? Ама големи, като тези, дето са в Борисовата градина, ако някой е ходил там. На една от тях видях да пише Kettler, ама не мога да ги намеря. Пък синът ми доста им се кефи. Има и къде да я закараме. Не е сме фенове на колелата, не знам защо. Нито пък малкия. Засега.
Ох ще чакам и аз някой да каже,че тая мойта мома наду главата на баща си за такава кола с акумулатор

# 351
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Тия са без акумулатор. С педали. Регулира се седалката, поне до 10 години може да се кара.

# 352
  • Мнения: 1 715
Тия са без акумулатор. С педали. Регулира се седалката, поне до 10 години може да се кара.
Е нас малко ни мързи и затова искаме с акумулатор,намерих това с педали
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_103&products_ … 68d5644a695fd7476
http://tweety-bg.com/product_info.php?cPath=14_18&products_i … 9d6c09fc785ad8f74
http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=575

# 353
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Не е точно това, но е добра отправна точка, мерси   bouquet

# 354
# 355
  • Мнения: 5 183
Да се "отчета" и аз  Laughing
Томи ще стане на 5 след 1 месец.
Ходи на градина с голям кеф. Има си любима учителка там. Много са си близки - обич голяма  Heart Eyes Тя е младичка и е "най-красивото момиче в градината".
Брои много. От нас до детската градина броим, като се редуваме. Аз казвам едно, той две и така до много след 100 стигаме. Знае азбуката , пише доста букви + името си и имената на приятелите си от детската градина. Смята елементарни сметки от рода на: 2 и още 2 е 4.
Играе народни танци.
Станал е доста злояд  newsm78
Ами друго за сега не се сещам.
А да - тук децата тръгват 5-годишни на училище. Така че скоро и това ни чака.

# 356
  • София
  • Мнения: 2 162
...най-много се бият и карат.Е това нещо не го издържам,просто е непоносимо,но по никакъв начин не мога да ги спра.Чакам с нетърпение момента в който ще се спрат сами.

Извинявай, не искам да кажа, че това се отнася и за твоите деца, но ми стана мило като го прочетох, защото се сетих за баща ми и чичо ми, които са се спрели, когато били в казармата.  Grinning

# 357
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Мойте засега премного се гушкат и обичат . . само от време на време за играчки - що да е на него? и прилагаме политики и обясненения - как дребчо още не разбира и трябва да се говори, за да се научи да разбира да не му взема играчките . .
А мъжът ми и девера никога не са се карали. И дават добър пример в нас

# 358
  • Мнения: 1 883
Здравейте и от нас. Виктория е родена на 01.02.2002г в Майчин дом .
Ходи на детска градина .
Има си "гадже" там -Ники .
На ясла тръгна на 1,10г
Висока е 110см , тежи 16кг и носи №31 обувки.
С храната сме много зле  ooooh!
Обича да играе / и спори/ със сестра си Александра.
Обича да рисува , учиме буквите в момента.
Обожава Уинкс и всичко свързано с нея.
Не се заглежда по детски филмчета.
Ами засега това се сещам ..... ще допълвам

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 23:28 от vikuna

# 359
  • Мнения: 7 821
Момичета, време е да си пуснете нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт