Канадски мами - 5

  • 10 600
  • 285
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 283
Здравейте момичета-кокичета! Hug

Май само Калида е сериозна в писането или всички се радвате на хубавото време? Sunglasses

Калида,много сладки снимки пак си сложила на Дана-сладурана! Hug Много е приятно така да се вижда как разцъфват дечицата като малки цветенца! Heart Eyes Трябва и аз да сложа някоя нова на моите маймунчета! Grinning
А какво става с Дана,още ли не иска да се храни?Холи много обича да си пийва айрянче,но т.к. го пие от чаша е много трудно и половината се излива по блузата и пода! Crazy
Гледам да й давам и плодове и не я насилвам много с манджите! Stop ...то и аз самата налитам повече на салатки и разхладителни напитки(скара и сладкиши) Mr. Green

Днес ни се размина ходенето на басейна,но утре ще гледаме да се отчетем.След изморителната разходка днес Холи спа 4 часа следобяд  #Crazy ,направо нечувано до сега! Whistling

Пупонче,ти в Квебек ли си,та си с такъв френски ник?Много е сладък! Heart Eyes

Крисимами, и ти си със страхотна нова снимка на бебока! Grinning

МамаМаша,как е във Ван?Наистина ли все вали както разправят? newsm78

Лека и весела седмица на всички!  bouquet






Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 09:12 от HOLY

# 181
  • Мнения: 2 959
Добро и слънчево утро, Канадски Момичета!

Дивианка,
Честит Рожден Ден!
Бъди все така амбициозно, красиво, упорито и емоционално Юлско раче!
Много здраве и късмет Ти желая! Весели морски мигове в компанията на Тити и любимият! Hug

...Много е приятно така да се вижда как разцъфват дечицата като малки цветенца!...
Холи, права си че дечицата така бързо растат, и трябва да се наслаждаваме на всеки един миг с Тях. Голями са сладури в подписа Ти, малката Бубка на раменете на бати. Милите, колко ли са привързани един с друг.  Heart Eyes Кога Ти тръгва Холката на новата градинка? newsm78  А за ника на Poupon-чето, много интересен и много френски е, нали, като за една бивша Мотреалска и настояща fully bilingual столична мама?! Hug

Дидка, как сте с Викито и Мики? Честит ти нов ник! Успех с билетите! Hug

Щастливче, лека и спорна работна седмичка. Дано новата работа Ти хареса и потръгне!  HugА до САЩ с кои летяхте? newsm78
Тути Фрути, как бяха почивните дни, ходихте ли на гости?
Йони Бонбони, чакаме да разкажеш за красивата Ниагара и Торонтската обиколка, моля! Как мина пътуването? Hug
Мери Джейн, как сте с двамата юнака? Стойл харесва ли вече градинката? Ходите ли по фестивалите, сега в Мотреал са доста често?
Чочка, забрави ни Ти с таз нова къща! Оправили си градинката вече? Как Ти е Ерик? Hug

Торонтските мами, как сте?
Нади, купи ли кремчето против петна за Дени? Къде се загуби с тоз Тим Хортънс, липсваш ни?! Hug
Rayn's Mam, няма ли край вашето подреждане, явно в нова къща винаги има какво да дооправяш. Целувки за Раян. Hug
Гаргамелчо, къде ще карате годишнината таз седмица?
Писанка, как върви шопинга, стягаш ли се за пътуването?
Гери, как сте с Ивонката, чуваш ли се с мама, как е племенничето в БГ?
Кроко1, как сте с Мая, спинкате ли вече по- повече през нощта?
Суйти, приятни разходки с Криската ви желая!
Дот, как върви бременността, започна ли да хапваш по- повече, появи ли се апатита? Целувки за бъдещата кака! Hug
Каролинка, ходите ли още на курсовете или вече свършиха, кога Ви беше болничният тур?
Крисимам, честит Ти нов подпис. Голям е сладур Криси и с тез отворени красиви очета. Да го нацелуваш от нас с Даничка. Пробва ли го вече с папаята? Hug
Силви, къде ходихте почивните дни с Коко, пак ли на черешите? Лека работна седмичка, Ти желая! Hug

Пупонче, целувки за Софийчето и дано скоро си намерите нов апартамент. Пак ли в Hull търсиш? newsm78

Мамамаша, поздрави за красивият Ванкувър и целувки за Филип, от съседна АЛТА.

Лека и спорна седмица и приятен и усмихнат понеделник желая!

# 182
  • Мнения: 2 093
Здравейте мами, тази тема савсем се загиби, каде сте се скрили. Как ви беше уикенда.
Kalida Благодаря за комплимента. Как беше зеления барбеку, междодругото защо се казва зелен?Ти ме беше питала за свекара ми, той живее в Отава и отвреме на време идва да ни види. Ние сащо ходим там, но като се роди Криси не сме били. ще ходим през август , той има вила в Кебек, на час пат от Отава.
Как е времето при вас, тук е много много горещо, дори имаме хит аларт за днес. За това гледах да изведа Криси  по рано днес , но на ван се чустваше горещината. Добре че има малко бриз от езерото и дори насянка е приятно. Сигорно при вас няма чак такива жеги (или се льжа)

# 183
  • Мнения: 15
Благодаря на Калида и Дидолинка за толпото постещане в саита,много сте готини:).Още разу4авам как да се оправям сас саита.Хм,малко ми е Тамна Индиа с тези публикации тука.Можем ли да си пишем онлаин?
Много се радвам 4е мога да си говоря с балгари.Тука около нас няма нито един:)Супер сте!Много усмивки на вси4ки:)

# 184
  • Мнения: 2 959
Мегито, добре дошла и в нашата Темичка. Къде живеете в Монтреал, как се казва щерката? Как ти харесват фестивалите в красивият Ви град? Разказвай, миличка, и в процеса ще се научиш и ще бъдеш на "ти" с форума много скоро! Hug

Chrisimommy, аз така си го наричам, за да му придам нещо по особено и различно от седмичното в дом. обстановка. Друго си е на полянката м/у дърветата и аромата на храната е друг и усещането е съвсем различно. А свекъра успя ли миналата седмица да Ви посети? А вилата в Quebek е просто невероятно местенце може би, имайки впредвид колко бях заслепена от красотата и старинността на града. Дано да стигнете и до там с Криската това лято. Харесва ли Ти Отава/ на мен много ми допадна дори и за краткото време което бях там/? Hug А за времето тук, наистина са доста по- умерени тук температурите, за което съм много благодарна. А кога ще покажеш и разкажеш за това красиво езеро, за което само пишеш? Hug

# 185
  • Мнения: 2 093
HOLY Благодаря сащо за комплимента, каквото и да си говорим, балгарските бебета са най-сладките.
Kalidaчудесно че си правите такива излети, близо ли е до вас или се патува. Свекара не доиде, може би по натака. А езерото за което пиша е Онтарио, централната част в Торонто (сигорно се щещаш), кадето всички тористи се разхождат. А за вилата, имах предвид че е в провинцията Кебек, дост е далече от града Кебек. На  ман много ми се ходи в Кебек, има доста старини и е красиво (от снимки като сам гледала). Била сам само до Монреал, и много ми хареса там, май-повече от Торонто. Ако не беше тоя пуст френски ( от които дума не знам), сигорно бих се преместила там.
Мегито Добре дошла и от мен, аз бях най-новата тук, и аз открих този форум преди 2-3 седмици. Сега ти заемаш моито място. Аз сам майка на 6 месечно бебе, но с радост бих си говорила с теб, така че се оплаквай и хвали на воля.

# 186
  • Мнения: 369
Здравейте мами! Привет от мен!

 Добре дошла на Меги! В тази възраст децата по-трудно се адаптират, защото остават след себе си приятели, купони, (може би и някоя любов), но ще мине време (поне 2 години, така казваше бившата ми шевка, която е пристигнала в Америка с две деца на тази възраст).

  Да дам бърз отчет. В събота прекарахме много хубаво в парка. Наш приятел ни събра на рожден ден. Повеселихме се, похапнахме  Embarassed и после решихме да се топнем в откритият  басейн към нашият блок.В неделя бяхме на Wonderland. Изкарахме страхотно. Бяхме с наши приятели и прехвърляхме количката през влакчетата  Crazy, и се редувахме на возенето. Имаше страшно много хора. Най-много чакахме за първото увеселение-1час, след това по по-малко. Ох, трябва да прекъсвам. Ако мога днес пак ще се включа. Ей страшна жега, и малката сега като се разрева, не мога да я успокоя- претопли ли се ,какво стана, незнам.

# 187
  • Мнения: 327
Здравейте майчета и сладки бебочета!
Меги, добре дошла в тази банда без команда! Laughing Laughing Laughing
Момичета, как сте? Аз след петък-съботното недоспиване днес добре си поспах през деня. Пускам любимия форум и какво да видя - изписано мнооооооооооого.

Ей страшна жега, и малката сега като се разрева, не мога да я успокоя- претопли ли се ,какво стана, незнам.

И ние така. Аз вчера пробвах да я разхлаждам по-честичко с мокра кърпа и на детенце, като че ли му беше по-добре.

Момичета, една приятелка в БГ ми каза, че там продавали пелени, които били с нещо намазани отвътре и бебчовците не се потяли. Нещо като пелени против обриви, които били действали много добре в горещините. Знаете ли дали тук има такова чудо? newsm78

Мама на Криси, много ти и сладко бебочето. Да го нацелуваш от мен и от Мая /а от нея - повече/ Wink

# 188
  • Мнения: 1 199
[
Щастливче, лека и спорна работна седмичка. Дано новата работа Ти хареса и потръгне!  HugА до САЩ с кои летяхте? newsm78



Благодаря ти много Калида, хебава седмица и на теб и на всички момичета Grinning

Този път до Вашингтон пътувахме с автобус (един ден път), че тази година малко се уляхме с пътуванията и ако искаме да продължаваме ще трябва малко икономии. И мислим още поне веднъж да отидем до Ню Йорк с мъжО, но вече без мрънкащи ремаркета Wink че да поразгледаме малко и  галериите. Ние имаме канадски паспорти от тази зима, дотогава не си бяхме вадили визи за САЩ и сега нещо не ни свърта  на едно място newsm78

# 189
  • Мнения: 1 283
Привет мами! Hug

Добре дошла,Меги!  bouquet Дано да ти хареса в нашата темичка! Grinning

Мами,дойде и края на спането до 10ч.,утре Холи тръгва на новата градинка! Party

Ще я заведа само за два часа и пак ще си я взема! Hug

Ние сме без тати за 3 дни,а тази вечер за мой късмет започнаха едни светкавици  Sick ,голямо шубе ме подгони! Shocked Утре си идва и аз съм му наготвила вкусотийките,които най-обича! Heart Eyes Пфуу,ама много е гадно да сме саминки с малката,ужас! Shocked Да си идва и бати другата седмица и пак да станем пълна къща! Hug

Днес май-беше най-горещия ден до сега? newsm78 не съм гледала прогнози,но така ми се стори,още от сутринта не се дишаше! Sick

Дид,благодаря за пожеланията към Холи! Hug Целувки на Викчо и малкото Микинце! Heart Eyes

Лека вечер на всички и до утре!  bouquet

# 190
  • Мнения: 398
Здравейте мамита,

и аз се поизгубих, защото уредих на бързо няколко огледа на квартири тези дни. Калида, гледаме за разни квартири в Хъл отново, нали взехме съблет до 1 септември. Можем да останем и тука, но е много шумно, а и се оказва, че наемът е висок за този тип квартири. Един бедрум е 640 дола, а в Хъл има на тези цени 2 бедрума. Но това успяхме да наемем от разстояния.

Холи, в Квебек сити бяхме, но през юни се преместихме в Hull, до Ottawa. Радвам се, че ти харесва ника ми, така от вътре ми дойде. Бях вдъхновена от бременността, нали знаеш как е...

Калида, ех да бях перфектен байлингъл. Май съм неперфектен трайлингъл, но карай да върви Joy Важното е да има комуникация. Дана е наистина на мама и тати сладурана. От снимките ми се вижда, много, много миличко хлапче

Chrisimommy, ако идвате към Октава, както я наричам за по-музикално, обадете се, да се видим и да запознаем бебоците!

Наистина жегата е ужас. Софийка има дребни пъпчици - червенки - около гърдичките и по някои свивки. Сигурно е, защото се поти, нали.  Днес бяхме до посолството, тати ни разписа съгласието за пътуване - двете самички до БГ. А тя само повтаря баба и вава, а днес каза и дяда. Тренираме се за визитата. После пък я качихме на едва люлка в един парк, и тя много се смя. Направо с глас се смее, голям образ е. И се държи за люлката здраво, разбира вече, че може да падне.

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 07:07 от Poupon

# 191
  • Мнения: 2 959
Добро и слънчево утро, Канадски Момичета!

Мегито, как сте днес с тинейджърката? Hug

Холи, предполагам колко Ти е било страшно сама с детенце и с тез бури. А защо само 3 часа днес в градинката, за адаптация ли? Hug

Щастливче, а за колко време Ви издадоха САЩ визи, колко струват? Hug

Chrisimommy, права си за Монтреал, невероятно красив град е! Кога сте на бебешката сбирка с Криската? Hug

Poupon- че, не се притеснявай за доусъвършенствуване на езиците, важното е че имаш солидната френска основа от Квебек, а и с новите Ви приятели ще го подобриш! А за пъпчиците, според мен са от горещината и от потта. Целувки за сладката Софийка! Heart Eyes

Кроко1, аз не съм чувала за подобни пеленки, но дано др. мами Ти помогнат с по- пълна информация!

Писанка, а някоя снимчица не си ли направихте в МОЛ-а с Гаргамелчо и Каролинка? Hug

Лек и хубав ден Ви желая!

# 192
  • Мнения: 2 093
Здравейте мами, Как сте днес. Тази тема започна много да се губи по трасето, трябва да се подаржа жива. Днес няма да е така топло.
Да се похваля Криси е 7 месеца днес. Мойто сладко бебе расте Sad. Като че ли вчера беше това новородено безпомощно човее, а днес иска всичко да пипа.

Kalida Каде си днес, обикновено ти си парва да ни поздравиш. Нови снимки на куклата, това най-новите ли са, ама много забки си имате. Криси няма нити един, аз дори не мога да разбера дали ще му никнат скоро, гледам, гледам и нищо не видях. (О-о точно забелязах че си ме изпреварила с отговор).

Poupon Непремено ще се обадя, стига да стойм в Октава ( хареса ми това име). Учудих се че са толкова ниски наемите там, защото ж торонто могат за 1 бедроом да са над 1000, но Торонто е най-скапия град в канада, така че не е страно.

croco1 Криси благодари за целувките, много се зарадва, особено от тези на Мая, той си пада по млади мацета.

Pisanka Какви са цените на уондерленд- вход, атракции. Подходящо ли е там за бебеци. На мен ми се струва че под една година са малки да ходят там или поне не ще разберат много. Аз сигорно ще заведа малкия догидина на Онтарио плеис.

Имам вапрос. Аз още не сам регистрирала Криси като балгарски гражданин. Гледах цаита на БГ консулство, но нищо не ми стана ясно. Някои знае ли какво се прави и дали мога да принтирам всички документи на интернет.

# 193
  • Мнения: 1 283
Добър ден от прохладен Монреал! Hug

Честит мини рожден ден на Криси! Heart EyesДа расте здраво и усмихнато момченце за радост на мама и тати!  bouquet

Изпратих Холичка на градинката и се прибрах да изпера и малко да ошетам.След малко отивам да си я взема.Като я оставих веднага се заигра с децата и обходи цялата къща да види кое къде е! Mr. Green Ние с учителката се разбърборихме и постоях там половин час!
Накрая тръгвайки й казах да изчезна без да се обаждам на малката,но тя каза,че е по-добре да знае и я извика да ми каже чао! Rolling Eyes Тя като писна ,милата  Sad сигурно си помисли,че я зарязах там! Cry До сега не са ми звъннали,значи положението е под контрол! Wink

Пупонче,как е сега на новото място?Харесва ли ти?На мен и двата града ми харесват много повече от Монреал,но го казвам от гл.т. на турист,не съм живяла там! Sunglasses

Чао засега,аз изчезвам! Hug

# 194
  • Мнения: 2 959
...Аз още не сам регистрирала Криси като балгарски гражданин...
Chrisimommy, честито Ти 7-мес. бебоче! Виж тук, дано да Ти свърши работа.

Общи условия

Активация на акаунт