търся добър гинеколог в русе

  • 30 724
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Я, колко скрити русенки имало Mr. Green Що не пишете в Русенската тема, м? Flutter Grinning
Ако се разровиш ще откриеш и още Peace Laughing
Ми и тебе никва те нема. Само детенцето ти засичаме по центъра. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 299
Я, колко скрити русенки имало Mr. Green Що не пишете в Русенската тема, м? Flutter Grinning
Ако се разровиш ще откриеш и още Peace Laughing
Я, марш всички в Русенската тема Mr. Green

# 17
  • Мнения: 403
Д-Р Шишкова! много съвестно работят заедно със сестрата, въпреки че ми се е случвало малко да шмекерува сестрата със направленийцата. Ама то Здравната каса подлудява всички. Работи само в един кабинет и платено и безплатно от нова година насам, но в различни часове. Бременните винаги са с предимство, когато е навалица, а така е винаги. Часове си вземайте отрано (един месец), ако не сте бременни. Бях при нея и при двете бременности.

# 18
  • Мнения: 14 133
И аз да споделя моят гинеколог е доктор Зарзаланов. Много съм доволна той ме изражда и ми води бременността,  ако искаш мога да ти дам адреса на частния кабинет.



Аз също съм много доволна от него!!! Бях го ангажирала за раждането.Всичко протече нормално, без никакви усложнения.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 856
Аз ходя при Тодоров в Транспортна болница.Доволна съм от него,също от това,че на всяка консултация ме гледа на видеозон безплатно,а си мисля,че Здравната каса покрива 2-3 видеозона.За фетална морфология си записах час при Бойчев в Тутракан.

# 20
  • Мнения: 1 655
А защо не Тутракан?!!!!! Аз съм от Силистра, незнам как е при вас във Русе ( все пак по-голям град сте с повече специалисти), но със сигурност знам, че много бъдещи майчета от Силистра и цялата околия включително и Русе ходят при д-р Л. Бойчев в гр. Тутракан. Нали се сещаш, че е точно по средата между Русе и Силистра. Работи със здравната каса и екипа му в болницата е супер. Аз лично и двата пъти раждах там въпреки, че трябваше да превъзмогна факта, че няма да ме посещават всеки ден предвид разстоянието. Изключително съм доволна  от избора си все пак. Това само като идея.  Laughing

Аз пък не мисля че е заради добрия специалист там, В силистра има много по добри специалисти, в тутракан са 3-ма докроти и тене могат да са постоянно на смяна, ако не ангажираш доктор няма да ти присъствана раждането ,а само акоушерки, докато в силистренската са около 10 гинеколога!
Има такива които си искат пари, но моя доктор нищо не ми е искал и е ужасно добър, бях секцио седалишно бебе 3,500 кг, каза че в европа ао е седалишно е забранено да се ражда нормално!
Д-р Попов ме изражда, и е супер ,обяснява ти всичко и консултациите са много добри!Операцията ми е ниско и няма да се вижда и с наи плитките бикини!
Сори за оффа!  bouquet

# 21
А защо не Тутракан?!!!!! Аз съм от Силистра, не знам как е при вас във Русе ( все пак по-голям град сте с повече специалисти), но със сигурност знам, че много бъдещи майчета от Силистра и цялата околия включително и Русе ходят при д-р Л. Бойчев в гр. Тутракан. Нали се сещаш, че е точно по средата между Русе и Силистра. Работи със здравната каса и екипа му в болницата е супер. Аз лично и двата пъти раждах там въпреки, че трябваше да превъзмогна факта, че няма да ме посещават всеки ден предвид разстоянието. Изключително съм доволна  от избора си все пак. Това само като идея.  Laughing

Ето за това става дума!Не бих се дала на никого в Русе, родих в Тутракан и боготворя този човек!Ако има следващ път-пак ще съм там Wink
Peace напълно съм съгласна. Мъжът ми е русенец и когато трябваше да се запиша при някой гинеколог за проследяване на бременността много се колебаех дали в Русе или в Силистра. Консултирах се с мои приятелки раждали на скоро - ами не чух ни една добра дума за АГ-то в Русе или пък за родилното в Силистра. Накрая ми препоръчаха Тутракан и по-конкретно д-р Любомир Бойчев. Много е свестен и си разбира от работата. Плюс това има и много добра апаратура в кабинета си. При него раждах (секцио по спешност) с уговорка и не ми взе и стотинка.  По време на бременността ме е гледал поне 6 пъти на видеозон и пак не съм плащала нищо (по ЗК се полагат само 3 преглада с видеозон). Ако пак ми се наложи да раждам (дай Боже) пак там ще отида  newsm10

# 22


Контакти: “МБАЛ – Тутракан” ЕООД->http://www.obs.tutrakan.org/private/mbal.html
Телефон: 0857 / 60454
Телефон/факс: 0857 / 60 078
e-mail: mbal_tutrakan@abv.bg

# 23
  • Мнения: 5 391
Ей, госте, хубав снимков материал от там Peace

# 24
Ама тези бебенца защо са облечени, пък нашите бяха увити като пъшкулчета? Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 391
И моето така го бяха облекли първият ден, когато щеше да има посещение на високо равнище, разбирай баща му Mr. Green

# 26
Здравейте! Споделете,ако имате информация за гинеколозите от онкото в Русе.Чувам че правили хубави профилактични прегледи.Благодаря!

# 27
  • Мнения: 532
Ех,че хубава снимчица на бебоците.
Тук в АГ-то са преповити с пелени както преди 30 години са правили.Добрата новина,че вече не са грозни парцали,ами розови за момиченцата и сини за момченцата.
А гости на каквото и да е ниво нЕма.
По темата,аз преди около година се сещам,че питах същото Wink,но май не се вслушах много в съветите...
Та мога да кажа само кого не препоръчвам-д-р Нели Нейкова.Отношението е особено грубо и непредразполагащо.За качествата и като специалист не знам(отказах се да ме изражда тя),но за мен доброто отношение към пациента е част от професионализма,тъй че... newsm11
Леко раждане и успешно кърмене   bouquet

# 28
Здравейте,
аз в момента съм бременна в 19сед. и досега ходих при д-р Зарзаланов и продължавам да ходя, но съм регистрирана при д-р Юлиан Георгиев. Ходила съм само два пъти при Георгиева, но все още нямам много ясно мнение за него. А от Зарзаланов съм много доволна до момента. Интересуваме, знаете ли дали и колко пари иска ако пожелаеш той да те изражда?

# 29
  • Мнения: 532
Здравей,
аз не знам дали много ще то помогна,защото всичко,което ще напиша се позовава на слухове,а не на лични впечатления,но все пак:
-много положителни отзиви за д-р Юлиан Георгиев
-мисля,че вече уговорките за присъствието на избран от теб лекар са регламентирани.Едно майче в една по-горна тема спомена 200 лв за лекар,100 лв за акушерка.
Поправте ме ако греша....
Пожелавам ти,спокойно бременеене,леко раждане и успешно кърмене  Laughing
Поздрави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт