Новата(17.07-24.07) седмичка, изпълнена с надежда и още нещо...

  • 7 303
  • 353
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 959
...Kalida, я се похвали какво си забъркала и как ще отпразнувате празника ...
Дидолинке, аз и забъркване на нещо?  newsm78 Аз съм скарана с тез нещица, да ни е жив и здрав Татито, той обожава да се върти из кухнята! А иначе за вечерта, е резервирал маса в един ресторант за нашето 3-членно сем-во. Hug А за Джорджа, нашата патологична Романтичка, по план- график би трябвало да е на барбекю днес, и аз съм й много благодарна че намери време да ме поздрави в нейното сгъстено съботно ежедневие!  Hug А за схващането на крака, Елито е права. Липса на Mg e. Така че за да избегнеш пиенето на таблетки, наблягай на ядки, зелените зеленчуци, тоофу и семенца. Peace

Звездичка, как мина почивният ден? Какво четеш в момента? newsm78

Амейка, желая бързо овладяване на ТоС нал сладкият Шоколадчо! Hug

Елито, Ти няма ли да спиш по тез късни доби?! Целувки за Бадемката! Heart Eyes

Мариакара, лека бременност и скоро чакаме да се похвалиш с едно сладко малко Лъвче- Георги! Hug

Поля, как сте с Поло в красива Франция? Hug

# 331
  • Мнения: 7 430
ЕЛи, Калида, благодаря Ви за отговора   bouquet да си прекарате чудесно Hug и да ни направиш снимки да ви видим...ей, много съм любопитна Wink и клю клю Blush

Отивам сега да "ям" магнезий Wink

ЛЕка вечер на всички  bouquet

# 332
  • Мнения: 5 183
Ех, Амей4е, сега и вие ли с температура?! Горкото Шоки! Как мина ве4еррта? Мислиш ли да го водиш на лекар?

Дидка, а ти какъв подарък изпрати на племенника Гого?

Калида, благодаря за милите думи по адрес на моята приателка, бременна с две4ки. В4ера видях снимки. Лелеее, ако знаете колко й е голямо корем4ето, а има още доста да по4ака до Димитровден, когато е термина. Но то е нормално - все пак 2 бебенца са това. Още не знаят половете. Крият се.
А ти как отбеляза рождения си ден?





# 333
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
не сьм спинкала та3и нощ, но поне Шокито е бе3 Т....смькнах я до 37,2....3нам, че тя е най-лошата, но не е 39...сега вече се ра3плаках....ако 3наете какво прави в момента.....ТАНЦУВААААА  newsm68....
ХУБАВ ДЕН НА ВСИчКИ И БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet  bouquet

# 334
  • Мнения: 11 315


Вечернице, на какъв език пеете, немски ли? Защото май перфектно говориш и френски, съдейки по подписа Ти?! Права си че смисъла, с очи не се намира, той е дълбоко, дълбоко скрит... Hug

Калида, ние пеем повече на английски. Репертоара ни е мюзикъли, филмова музика и госпъли. Тук таме има нещо на немски. Говоря френски, но ... изпада в забвение от малко употреба (от езиковата гимназия ми е). А това ми е любимия цитат от "Малкия принц".

# 335
  • Мнения: 1 110
Бързо оправяне на малкото Шоки  Hug

Ние днес сме без темп, ама през нощта се будихме на всеки 4ас. Поне и този път се разминахме без доктори Peace

# 336
  • Мнения: 11 315
Амейче, да не са зъбки? Има ли други симптоми малкия?

# 337
  • Мнения: 5 183
Karilius, Амей4е, радвам се 4е слън4ицата ви са по-добре! Дано наистина да се оправят ве4е!  Praynig Hug Heart Eyes

# 338
  • Мнения: 7 914
Момичета, тук при нас голяма жега.. и то не толкова от слънце, колкото е тежко времето.... направо сме като в сауна Rolling Eyes
 Утре ще пиша повечко.. радвам се на пооздравелите дечица  Hug  bouquet Hug



# 339
  • Мнения: 5 183
О, при нас днес суууууууууупер време - много приятно, слън4ево... Зима е, но днес си беше супер ден. Пролетта е дале4, ала дни като този напомнят, 4е ще дойдат и по-добри дни. Стига ве4е дъждове  #Cussing out

# 340
  • Мнения: 7 430
Дидка, а ти какъв подарък изпрати на племенника Гого?

Още преди месец използвах наши приятели, които си отиваха за Бг и изпратих една чанта с играчки, по едно лятно костюмче и още разни нещица Mr. Green

Karilius, Амей4е - стискам палци вече да сте здравички Hug
Амейке - стига плака, ами го нацелувай от мен

# 341
  • Мнения: 5 183
Още преди месец използвах наши приятели, които си отиваха за Бг и изпратих една чанта с играчки, по едно лятно костюмче и още разни нещица Mr. Green

Браво на теб!

# 342
  • Мнения: 7 430
МояТ ден започна щастливо  Hug защото си поговорих   typeuu със сестричката ми, прекарали са си вече нет (те живяха 3г в София, но сега се прибраха отново в Сливен) - праща ви поздрави и благодари за пожеланията относно племеника ми



....а аз имам още 78 дни до стъпването на Родна земя   bg bg bg

# 343
  • Мнения: 5 183
Ехей, Дидка, броуш дните ве4е, а?Simple Smile
Сложи една ленти4ка де - След ... дни ще съм при мама и сестри4ката ми!  Hug Heart Eyes

# 344
  • Мнения: 11 315
Диде, гледам го Мишето и сега на тази снимка с Викича заедно. Ми те като копие под индиго!  Laughing Да ти са живи и здрави!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт