Новата(17.07-24.07) седмичка, изпълнена с надежда и още нещо...

  • 7 320
  • 353
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 183
аз само да отбележа, 4е не се разбрахте нещо, ама както й да е  Mr. Green

# 316
  • Мнения: 5 183
[Черпя ви с една шкембе чорбица ...така ми се е прияло, добре, че не съм бременна ooooh!

Е 4е направи си. Ние тук си правим.

Моми4ета, много се вълнувам. Преди 2 дни нау4их страхотна новина ... и пак страдам по дома. Няма ме в такива важни моменти. В събота се ожени братов4едка ми. А сега нау4их, 4е моя много близка приятелка е бременна с близнаци. адски съм щастлива за нея. Тя си имаше разни притеснения и съмнения и сега изведнъж 2 бебенца 4ака!!!
Искам да я гушна от радост, ама не мога. Искам да споделям радостта й на живо, но не става... Пишем е-маили, 4атим, ама не е същото...

# 317
  • Мнения: 6 390
аз само да отбележа, 4е не се разбрахте нещо, ама както й да е  Mr. Green
но иначе люто македонче ще да е... под прикритие  Laughing
Ми аз като го гледам "македончето" хич не вдява да е люто, даже си е много слънчево, ама ти си знаеш най-добре  Whistling
ама аз за БАДЕщЕ ВРЕМЕ говоря  Mr. Green има време, ще се покаже... дано е мноооого късно бъдеще обаче  Mr. Green
То за слънчево... слънчево си е... ама какви работи измисля  Crazy ooooh! Wink Mr. Green
Всъщност аз така плаша баща й като не ни слуша  Wink Laughing

# 318
  • Мнения: 7 914
Ами освен да се изрусиш, та най-накрая вси4ки да прогледнат ...  Mr. Green
Открий 10.те разлики Mr. GreenMr. Green
1. Мама е с цикламено облечена
2. Надписа на мама е черен
3. Мама е с тъмна коса
4. Мама е с тъмни очи
5. Мама няма цип на фанелата
 Thinking  Mr. Green
Дотук бях - определено си е копие от оригинала. Само боята на тати дето е взела
открих още една разлика  newsm44:
 Най очевидната.... Мама е голяма , а Бадемка малка т.с
 6. Разлика в размера Joy

# 319
  • Мнения: 7 914
Дидке,
 честит ти рижденик! Много е здрав, усмихнат и от време на време да слуша  Joy




Момичета  ще пиша по- нататъка, че сега моя нет нешо ми се бави  Hug

# 320
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, преди да си легна, искам да пожелая и в тази теми4ка на Калида весело изкарване на рождения ден, много радост и положителни емоции! Да ни е жива и здрава и много щастлива!!!     bouquet Hug Heart Eyes

# 321
  • Мнения: 7 430
4естит рожден ден на племенника на Дидка!!!    bouquet
Дидка, не си казала как се казва мом4ето на леля, но аз искам да му пожелая да е много здрав, щастлив и с късмет в живота.
Той в една дата с Калида ли е роден?

Сигурно спинкаш вече, но да ти кажа Wink
Казва се Георги - Гого за по-накратко Heart Eyes и е роден днес - на 22-ри Hug

Майка, надявам се, че сладкия ти малък принц вече е добре - да го гушнеш от мен Hug

# 322
  • Мнения: 2 959
Добро и слънчево утро и от Канадските земи!

Момичета, благодаря Ви, благодаря Ви...Дадахте страхотен старт за днешният ми ден! Повод за усмивки и приятно настроение! Благодаря Ви за пожеланията и за вниманието, което ми отделихте! Hug

Честит Рожденник, Дидка! Да Ви е жив и здрав Гого, и както Ти казваш да не хапе толоз много! Поздрави на сестричката и на мама! Hug

Майка, страхотно е когато си заобиколена от толкова хубави новини, след трудностите идва винаги светлият лъч, нали?! Въпреки че си толкоз далеч от Тях, дори чуването и чатенето помага в някой крит. моменти. Много щастие желая на братовчедка Ти, и лека и безпроблемна двойна бременност на приятелката Ти. Лека и спокойна нощ на Вас с Хитрушкото! Hug

Звездичка, приятни и леки почивни дни, с много любов и усмивки съпроводени, на шезлонга под чадърчето с книжката, до любимият и Рос и Тоби до Вас! А това за липсата на цикъл е сериозно, една от причините е липса на опред. хран. съставки и недостатъчна телесна маса. Така че, стискам палци скоро всичко да е наред. Hug

Елито, много ви е хубава снимката. Широката и открита усмивката е обща, красивите бузките, погледа/ но не цвета/, също; другото няма значение! Hug

Вечернице, на какъв език пеете, немски ли? Защото май перфектно говориш и френски, съдейки по подписа Ти?! Права си че смисъла, с очи не се намира, той е дълбоко, дълбоко скрит... Hug

Карилиус, дано скоро да овладеете таз ТоС, възможно е да е Розеола, както е предположила Елито. А за температура, Дивианка сподели намазване с лимонче по ходилата, тялото, ръчичките, и действало! Hug

Джорджа, приятни почивни дни, с много емоции и настроение! Hug

Тали Дан, поздрави и на Вас с 1/2-та, и дано скоро нещата и там се нормализират! Благодаря за стихчето! Hug

Амейка, как сте днес с Шокито? Hug

Наничка, как са Ви тюленчетата, гледате ли си ги от тераската с Габчо? Избрали вече моделче за обувчиците? Hug

Мистик, целувки за малкото Ти съкровищенце- Лени! Hug

Лек и хубав остатък от деня желая!

# 323
  • Мнения: 1 194
Калида честит рожден ден и в тази тема! Пожелавам ти едно прекрасно тържество днес с любимите ти хора!
(значи ти си зодия Рак? Като моята майчица Heart Eyes)

# 324
  • Мнения: 7 430
Kalida, я се похвали какво си забъркала и как ще отпразнувате празника Wink

Честито мила  bouquet

# 325
  • Мнения: 7 914
Аз само минавам пак много набързо... днес за "късмет" такъв дъжд се сипе от обяд ooooh!

Обаче като видях аватара на Дидка не можах, да не напиша колко много ми харесва Heart Eyes... толкова е мил...толкова щастие и любов се излъчва от него   bouquet
 Hug Hug



Kalida
,
 дори и днес не ни забравяш Heart Eyes  bouquet Hug
 Как отпразнува днес? приготвя ли нещо? Дай снимчици , ако си направила!  bouquet
А за липсата...знам ама иде и обяснявай на докторката за нея е напълно нормално...като си отида до България ще мина задължително през някои прегледи Crazy

  love001 и още веднъж  nbirthday

# 326
  • Мнения: 7 430
Звезди, приятен уикенд - кога мислш да си ходиш в Бг newsm78 и благодарско за милите думи

...а къде се губи Джордията newsm78

# 327
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добьр вечер на всички малки и големи Hug Heart Eyes
Честит пра3ник и тук, Калида  bouquet пожелавам ти много усмивки и весел пра3ник   bouquet  bouquet  bouquet

малкото е днес цял ден с 39,4 Т и не мога да я смькна Cry....сега поне спинка...от снощи се почна, буди се най-малко 10  пьти пре3 нощта, не е ял почти нищо днес, само на кьрма е....дано да се пооправи утре  Praynig, че ми е много тьжно да го гледам така....стана ми малко по-леко, след като споделих....

лека нощ на всички и сладки сьнища от мен   Hug Heart Eyes

# 328
  • Мнения: 7 430
Милия шоко Tired дано сте я смъкнали Praynig че тези вируси са ужасни Sad

...аз искам да попитам дали някой знае какво се прави за схващане на крак  ooooh! през бременноста ми се схващаха краката, но мисля, че е нормално...да, но сега продължава - и вече не е само 1-2м, а сутринта към 5 като ме схвана - направо виех от болка и поне 20м не можех да се оправя Sad

Благодаря ВИ  bouquet

# 329
  • Мнения: 6 390
Дидонке
аз пиех магнезий и всичко беше ок  Peace
Но най добре преди това да се консултираш дали за кърмачки може  newsm78

Амейке
и шокито ли болно  Confused тц тцтц, в тези жеги... горките дечица  Hug

Общи условия

Активация на акаунт