Хасково - Градът на Богородица

  • 32 141
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 631
Мопси, две дечица ли имаш!? Да, излизаме - по обяд е така приятно и никак не е студено Peace, но все се унасяме в разходка, а много бързо се скрива слънцето.  За Торакс...хм - аз съм с друго мнение, но пък съм ходила само веднъж, т.е. инцидентно... Rolling Eyes

# 271
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Envia, имам само едно Simple Smile

# 272
  • Мнения: 79
благодаря на mopsy за поздравленията и пожеланията:)

# 273
  • Мнения: 2 631
Мопси,
изключително нетактичен въпрос от моя страна!  Embarassed Моля те, да ме извиниш!!! Praynig Praynig
До къде стигнахте със захранването? Ние се захранихме на 5 м. и 10 дни, а до тогава - изключително на кърма и на поискване.  Peace Сега на обяд яде зеленчуково или плодово-зеленчуково пюре, а надвечер каша с плод - в количество, колкото малко бурканче на Хип.   chef През останалото време сме на кърма на поискване. Crazy

# 274
  • Мнения: 1 190
Честит Рожед Ден на zlatimira  bouquet

# 275
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!


Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

# 276
  • Мнения: 79
Браво на малката танцьорка Стела и успешно представяне! Hug
Боряна, знаеш ли какви други дейности за деца има в "Заря"?
envia, в читалище Заря има следните дейности които аз знам: рисуване /за деца/, хор "Родна песен", школа за модерен балет "Рона", ориенталски танци с Милена, спортни танци /по двойки мом4е и моми4е/, и уроци по разни музикални инструменти - пиано, цигулка и други:) това е моята инфо по въпроса?

# 277
  • Мнения: 2 631
Боряна, мерси!   bouquet Все се чудя, какво е най-подходящо да момче!? Thinking

Успешен петък и вълнуващ уикенд ви желая! Hug Heart Eyes Hug

# 278
Здравеите,мами !
Най-накрая и се престраших да ви пиша,а не само както досега ви 4етях
Надявам се да приемете още една хасковска мама  Simple Smile вав вашите редици

# 279
  • Мнения: 2 631
Ееее, Paris, добре дошла!  Hug Heart Eyes Hug
Разказвай - за себе си, за детето или децата!  Wink
И се включвай по-често!  bouquet

# 280
  • Мнения: 1 190
Paris  Hug

Давайте предложения за заглавие на номата тема.

Аз имам едно: В съб'та раб'та няма, ръките в жобите и на Кенана, това в кръга на шегата де Wink

# 281
  • Мнения: 701
Здравейте,хасковски мами!Моля ви да ми препоръчате истински гинеколог в Хасково!Напатих си от д-р Честименова и сега искам да сменя доктора.
Благодаря ви предварително!

# 282
  • Хасково
  • Мнения: 726
Здравейте,хасковски мами!Моля ви да ми препоръчате истински гинеколог в Хасково!Напатих си от д-р Честименова и сега искам да сменя доктора.
Благодаря ви предварително!

аз съм доволна от д-р Ани Велчева

# 283
  • Мнения: 79
Здравейте,хасковски мами!Моля ви да ми препоръчате истински гинеколог в Хасково!Напатих си от д-р Честименова и сега искам да сменя доктора.
Благодаря ви предварително!

а аз съм много доволна и благодарна на др. Стефка Христова:) дано да имаме повече специалисти като нея и истински добри хора:) Препоръчвам ти я най-горещо:)

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 17:52 от borjna

# 284
  • Мнения: 2 631
Аз съм изключително доволна от д-р Дора Донева, при която раждах и двата пъти! Peace

Тоничка, все нещо коледно ми се върти като ново заглавие, но музата на поезията нещо не ме навестява...  Embarassed Хрумва ми само - "Хасково очаква Коледа!", но е крайно лишено от поетичност... Rolling Eyes

Тони, как мина празникът ви, който щяхте да празнувате на заведение? На кое заведение се спряхте и подходящо ли беше за децата?

Общи условия

Активация на акаунт