Ортодонт в София...

  • 218 898
  • 173
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте!

Аз се лекувам при д-р Канупакис. Изключително добър специалист е ! На мен ми беше препоръчан от няколко човека, но въпреки всичко имах едно на ум - все пак това са моите зъби ! Вече нямам никакви съмнения, че съм попаднала на един от най-добрите специалисти в София, за 6 м. вече имам видими резултати !!!!
Ако имате някакви други, по-конкретни въпроси - питайте !

Поздрави

# 46
И ДВЕТЕ МИ ДЕЦА СЕ ЛЕКУВАТ ПРИ ДР. ЦВЕТАНОВ   РАЗБРАХМЕ ЗА НЕГО ОТ ЕДИН ФОРУМ
ДОРИ НИ НАПРАВИ ОТСТЪПКА ЗА ВТОРОТО ДЕТЕ    ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ГО
ТОВА СА КООРДИНАТИТЕ МУ-  УЛ  УИЛЯМ ГЛАДСТОН 20  ТЕЛ  9882919 И   0888 704658

# 47
  • София
  • Мнения: 109
Днес имах час за консултация при Лаура Андреева, по препоръка на стоматолога ми. В един и същи час кой знае защо бяхме записани 3 души, а графикът вървеше с час назад (което според една от чакащите била обичайна практика). В приемната (впечатляващо лъскава, наистина) имаше място само за 5 седящо чакащи (а още 3-ма чакаха прави), но това не трогна особено нито Андреева, нито останалия персонал. Не успях да добия впечатления от професионалните умения на Андреева, тай като след едночасово закъснение моят ред така и не дойде. Моят съвет - не ходете там, ако нямате излишно време и нерви за губене.

Моля да ми препоръчате добър ортодонт в южните квартали на София, предварително благодаря на всички отзовали се.

# 48
  • Мнения: 1 671
От миналата седмица съм с брекети на горна челюст, след няколко месеца ще си сложа и на долната. Лекува ме д-р Димитрова в "Юниордент". Брекетите ми са метални "Деймън" и не съм имала никакви неприятни усещания през първите дни.
Впечатленията ми от д-р Димитрова са, че е много спокоен и уравновесен човек (аз съм отвратителен пациент) и също така е и добър ортодонт (казвам го, защото имам наблюдения върху работата й от години и ако не бях такова леке, досега 100 пъти да ме е излекувала). Тъкмо беше постигнала успех и то със шините навремето, когато аз собственоръчно ги изхвърлих в кошчето за боклук. Обиколила съм доста ортодонти още като дете и с нея се чувствам най-спокойно.
Сега ми определи срок за лечението година и половина, като може да достигне и 2 години (щото си ме знае колко съм сериозна). Лечението ми ще е малко по-дълго, за сметка на максимален комфорт. Пред кабинета й няма опашки, записват часове и си ги спазват, което за мен е много важно, защото няма как да чакам с часове да ме приемат (това са наблюденията ми от 5 посещение, които имам досега).
Поне брекетите трудно ще ги изхвърля в коша, сега ги нося и се радвам, че и на стари години мога да поправя грешките на младостта си.  Laughing

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 18:27 от evelinar

# 49
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен.Имам син ,на кой трябва да  му  слагаме шина или брекети.Бихте ли ми казали нещо за д-р Цветанка Иванова и д-р Галин Гаврилов.Чудя се при кого от двамата да отидем.Има ли някой от вас,който ги е посещавал и какви са отзивите ви за тях.Благодаря предварително.

# 50
  • София
  • Мнения: 385
За др. Иванова мога да кажа, че съм много доволна.Коректна е и цената е добра.Препоръчвам я.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 497
Ох, мили мами, помагате, както винаги!!!
Престраших се и аз..... Ужас, тея зъбки, голям проблем ще излязат.
Като бях по-малка ходих при д-р Пейчев. Носих шини, ама все си мислех, че ми е грозно (а съм била на 10-11-12 години някъде!!) и бях много непостоянна. Той после поиска да се сложат брекети, ама да нося още две години шините, и беше бая парички (май към  3000лв. за едната излизаше, не помня......) и така си остана работата.
Аз съм едно малко вампирче. Вече свикнах и даже ми е доста чаровно, ама не може така.
Изчетох една друга стара тема тук и като видях, че има брекети, които се слагат зад зъбите АХНАХ! Аз преди ги имах за много грозни и че се носят дълго. Имах позната, която 4 години не ги свали.
А аз предпочитам да не се виждат. Непрекъснато работа с хора, ама непрекъснато, ходя по какви ли не срещи и нещо не се виждам..... Е, ако няма начин ще оправям, пък после поне ще съм хубава Simple Smile
Така че, пиша само да благодаря, че за пореден път помагате на някой да се почувства по-добре. Видях, че не съм само аз Simple Smile

Ще изчета пак темата да видя за някое име и почвам обиколки, да чуя мнения. Едно време един лекар искаше да ми вади зъбите и аз като скръцнах и си подвих опашката и сега ще ги бия вече:)

Поздрави!

# 52
  • Мнения: 3 215
Лингвалните брекети не са за всеки и не се поставят от повечето ортодонти. Освен,че не се виждат, нямат някакви особени предимства. Съвсем скоро ще има самолигиращи напълно естетични брекети, а има и доста естетични брекети на пазара,ако толкова те притеснява това. Най-добре се консултирай със специалисти и ги остави да преценят от какво имаш нужда  Peace

# 53
  • Мнения: 172
Д-р Луис 0888350098 Мога само да кажа, че е изключителен лекар и човек и го казвам от личен опит.

# 54
  • Мнения: 4
От личен опит знам , че д-р Наджакова е манага добра  телефон за връзка :0888812556 .

# 55
  • Мнения: 3
ДОКТОР НАДЖАКОВА,не съм сигурна дали още работи при Шишков ,но ще Ви дам телефон и адрес на частния и кабинет- кабинет на Иван Вазов , може да я търсите на тел:0888812

# 56
  • София
  • Мнения: 3 754
Ние ходим при д-р Перчинска в Токуда.Доволни сме.

# 57
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте,мамчета!Аз съм бивша пациентка на д-р Факих и съм супер доволна от него.
Аз съм с обратна захапка,която той лекува с години и резултата е прекрасен.
Е,остана ми една операция за финал,но могаи без нея.
Та,на въпроса-имам дъщеричка на 1г и 7м,на която ми се струва,че също
има моя проблем,за съжаление!Казаха ми,че колкото по-рано я види
ортодонт,толкова по-добре.Искам да помоля някой,който има негови
актуални координати,да ми ги даде на лични или в пост в темата.
Много благодаря!

# 58
  • България, София
  • Мнения: 638
Д-р Луис 0888350098 Мога само да кажа, че е изключителен лекар и човек и го казвам от личен опит.

Препоръчаха ми го и на мен, работи ли с деца и ти лекувала ли си при него? Ще се радвам на подробности.

# 59
  • Мнения: 172
Simbioza,аз също съм се лекувала при Факих и бях със същия като твоя проблем.По това време д-р Луис, когото аз препоръчах като ортодонт, работеше заедно с д-р Факих.Телефона на Луис е 0888350098 т.е. ако му звъннеш и има координатите на Факих, ще ти ги даде Peace
Vimares,д-р Луис е детски ортодонт.Един от най-добрите в България!Аз се лекувах при него, когато бях на 24 години т.е. доста старичка за брекети, но той направи и невъзможното за да ми направи идеална усмивката!А тогава още се учеше.Става въпрос за преди 11 години Peace

Общи условия

Активация на акаунт