Имам предложение!

  • 700
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Обръщам се най-вече към Мамма и Татти.

Тъй като напоследък зачестиха "спамърските" теми, които развалят Клюкарника (това е и мое мнение донякъде) предлагам да се направи отделен подфорум за хора, които си нямат работа, а форумът им е любимо място.

Не е тайна, че повечето "спамърки" са от така наречените "стари кучета" и освен със спамене са допринесли и с друго за форума.

Стана ясно, че има нужда от подобни теми, дори някои от модераторите напоследък пуснаха такива (за което не ги обвинявам), но стана малко като "крадеца вика дръж крадеца".  Simple Smile


Много моля Мамма и Татти да се съгласят да направят такова нещо, въпреки, че вече предвиждам реакцията на Мамма, че това е майчински форум, за обсъждане на сериозни проблеми. Но майките все пак имат нужда от разтоварване - нека да има нещо подобно, плийз!  Praynig

Така хем Клюкарника ще е "чист", хем спамърите ще си начешат езиците.  Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
А чата не ви ли стига за разтоварване Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 799
А чата не ви ли стига за разтоварване Rolling Eyes

Само 1-2 пъти съм влизала в него. Не видях хора, с които тук мога да си поприказвам. Не е същото.

# 3
  • Мнения: 46 560
Според мен идеята на Клюкарника е точно такава.

В чата съм влизала точно 3 пъти, може и такива моменти да съм уцелила, но е много нерпиятно, да не изоползвам по-силни думи, място, пък и не знам кой може да отдели време за чат, когато гледа дете ...

# 4
  • Мнения: 5 299
Каквото и да се направи - ВИНАГИ ще има недоволни! Това трябва да е ясно. Винаги ще има мрънкащи, и оплакващи се от нещо потребители. Просто  и спамърите, и мрънкащите трябва да са малко по-толерантни едни към други.
Според мен идеята на Клюкарника е точно такава.


Дам, и аз така мисля.

# 5
  • Мнения: 1 629
Винаги съм мислела, че Клюкарникът е създаден именно с тази цел, за разтоварване. Понякога блика от глупости, но съдържанието му си се определя от потребителите. Харесва ми, че еклектичен, че има място и за секс, и за смях. В случая, и съдържанието и формата се определят от средностатистическата форумка, и това, че днес на някого не са му харесали, не е причина за генерална реорганизация. Много биха ми били интересни отговорите в хипотетичната тема 'Как според вас трябва да изглежда Клюкарника откъм теми?'

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Закованите сериозни теми в Клюкарника винаги са ми изглеждали не на място.

Не знам каква е била идеята  да се създаде Клюкарник, да кажат по-старите потребители, но самото название на подфорума говори еднозначно.

# 7
  • Мнения: 7 837
Не разбирам кому е нужен нов форум за 2-3, които се чудят как да се доизявяват  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 550
А чата не ви ли стига за разтоварване Rolling Eyes

Аз съм банната в чата, защото видиш ли била съм влизала и излизала нон-стоп (3-4 пъти)  Crossing Arms Това го казвам само информативно.

Няма смисъл от СПАМърски подфорум (туй го казвам в ролята си на така наречен СПАМър).

# 9
  • Мнения: 46 560
Аз съм банната в чата, защото видиш ли била съм влизала и излизала нон-стоп (3-4 пъти)  Crossing Arms Това го казвам само информативно ...

Това сериозно ли  Shocked

# 10
  • Мнения: 2 550
Абсолютно  Crossing Arms
Стаята бг-мамма не била гара или нещо от тоя род ми казаха, че само да влизам и излизам.
Аз просто не знаех, че има и други стаи (влизах през линк-а от сайта бг-мамма и нямаше как да не влизам изобщо)  Crossing Arms Както и да е де, и без това не съм по чатовете тип irc Simple Smile

# 11
  • Мнения: 46 560
 doh
Ами, ако нета не е наред и те изхвърля?
Да ти кажа, не е голяма загуба  Tired да не ти пука  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт