Стара Загора 9 - някои са по морета, другите разпускат по кафета...

  • 14 086
  • 281
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хайде, време ви е за нова тема...
Ама хич не сте активни...
Поздрави от нас...
Пращаме ви един бърз, хладен морски бриз...
До скоро...
newsm10

# 1
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Експресе ,к'о пра'йш тука.Шо не топиш гъзе у море  :crazy:

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тююю, то пък човек от тебе не може да се вреди, бре, аман. И на морето отиде, и пак няма спокойствие  smile3532

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Що не каза какво има на морето и как са мидите... Ние и сами можехме да си пуснем темата  Wink

# 4
  • Мнения: 9 108
Що не каза какво има на морето и как са мидите... Ние и сами можехме да си пуснем темата  Wink

Ами толкова е бързал, че и линк не е дал към старата  Sick

# 5
  • Мнения: 71
Добро утро, мами! Днес времето май ни се сърди, за нас все едно ама тия по морето.  Има ли някой идея от къде мога да си купя прилична чанта за плаж, такава по-големичка на цветенца? Само днес почивам и трябва да намеря, а незнам от къде да започна.....(в Стара Загора - естествено да не ме пратите някъде другаде) newsm78

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Снощи мярнах големи чанти на цветенца в една книжарница на "Столетов". Не знам дали стават за плаж, ама можеш да погледнеш. Намира се малко след кръстовището на "Столетов" и "Хаджи Димитър Асенов", в ляво, ако вървиш към болницата.

# 7
  • Мнения: 71
Да, ходих вчера да я видя точно такава ми трябва ама тя е с една лепка само отгоре, никаква закопчалка отникъде, иначе не е зле, но ми се иска да има поне цип  или нещо подобно.... Благодаря все пак!Ако се сетите още нещо все още съм тук.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Нинчето, днес в едното левче на пазара (първото, ако идваш от универсалния, но не горе до Младост, а долу, срещу самия пазар) получиха много готини плажни чанти (поне на външен вид). Имат ципче, много весели цветове и струват 10 лв.

# 9
  • Мнения: 619
Само ние с Ави ли сме тука???
Къде се  скрихте всички???

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Само ние с Ави ли сме тука???
Къде се  скрихте всички???

Нцъ Naughty и кака ви морж е тъдява Mr. Green От вчера вече сме си у нас...боядисването приключи...и мама изчисти...та съм плюсната на чисто у нас Crazy

# 11
  • Мнения: 619
Нцъ Naughty и кака ви морж е тъдява Mr. Green От вчера вече сме си у нас...боядисването приключи...и мама изчисти...та съм плюсната на чисто у нас Crazy
честит ти нов боядисан дом тогава и да си гледаш детенце с много радост в него!

# 12
Само ние с Ави ли сме тука???
Къде се  скрихте всички???

Нцъ Naughty и кака ви морж е тъдява Mr. Green От вчера вече сме си у нас...боядисването приключи...и мама изчисти...та съм плюсната на чисто у нас Crazy
МММ, Херче, що не земеш да я пратиш майка ти към нас? Mr. Green И аз мога да се пльосна после на изчистеното с кеф, не само ти.......
Wink

# 13
  • Мнения: 6 243
Ха добър ви вечер!
Селяните се завърнаха. Отпочинали, преяли, наспани...
готови сме за велики дела, ако на някого сме притрябвали.

Нинчето, чанти като тези, за които питаш, има в книжарницата над Съдебната палата, в книжарница Перо (на Цар Симеон Велики под бившата Битова химия), както и в доста други книжарници в града.

# 14
  • Мнения: 1 343
Здравейте и от нас.
Имам една молба за помощ с напътствия и координати.
Кажете ми някой сладкарски цех с торти на разумни цени и добро ка4ество. Понеже нямам време да обикалям и ще съ4етаем тази седмица едно идване с изследванията на малкия ходене до библиотеката и пазарене за рождения му ден моля за помощ понеже ще сме и без превоз Sad
Единственото ми условие е тортата да е сиропирана.
Благодаря предварително.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Уо, точно зад РДВР има едно малко магазинче. Тортите биват (е, има какво да се желае), а цените са им повече от добри. Понеже много се посещава - нещата винаги са пресни. За сиропирането - определено са такива. Имат и каталог с доста детски торти. Понеже ни е близо - мъжо честичко прави десерта оттам  Mr. Green. Разбира се, далеч са от Куманов (например), но и цените им са доста надолу.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А днес ще кафепием ли? И по кое време?

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Добро утро, за кафе аз мога в обедната почивка, че съм сама и не мога да се измъквам по никое време. Тъй че пишете час да не се разкарвам напразно, ако се съберете по рано.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Днес не мога аз (то май и в следващите 3 седмици ще е тъй). И аз съм сама, и ей сега отивам на плантацията.  Laughing

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Значи в 12 на Бирхала.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

 МММ, Херче, що не земеш да я пратиш майка ти към нас? Mr. Green И аз мога да се пльосна после на изчистеното с кеф, не само ти.......
Wink
Нцъ...мама не давам Crossing Arms Ама виж свеки мога да ти я подаря направо Mr. Green
За кафе в 12 часа незнам...ако не стане много горещо ще дойда Crazy
Доведоха моето бабе от село и сега отивам да я видя...така, че днес без мен.

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 11:02 от Хера

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Засрамете се Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 122
Сватя, кво се намръщи бе, а слизай от метлата  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 6 243
Утре в 10 на Кукления. Кафета, кОли, тез три работи...
кой ще дойде?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Сватя, кво се намръщи бе, а слизай от метлата  Mr. Green
Абе хубаво си е на метлата...едно такова те подрусва Mr. Green
За Кукления точно разбрах от Краси. Ще дойда с Ани и бебчето Flutter

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И аз съм там, че къде без мен щом ще има 3 работи  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 122
Хайде живот и здраве от другия месец и аз ще се включа в агитката за кафета. С някой от тук се познаваме, с други не- представям се накратко : Мария на 27 години, мод в Зачатие, лекувахме мъжки стерилитет в продължение на 3 години, но вече и ние като "Божественото семейство" чакаме нашето малко божество. Определено ще сте ми нужни със съвети и зная че тук ще ги получа  bouquet

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Mini, добре дошла и честито.   bouquet  bouquet  bouquet

Ама как го измислихте този куклен театър, значииии... Много далеч ми иде. Не че вървя пеша, ама много ми е малко времето на обед, за да се мъкна чак до там  Sad

# 28
  • Мнения: 619
Утре в 10 на Кукления. Кафета, кОли, тез три работи...
кой ще дойде?
Може и ние да наминем-нали е точно до нас...

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не че вървя пеша, ама много ми е малко времето на обед, за да се мъкна чак до там  Sad

Лале, какъв обяд? Тя срещата е в 10  Grinning

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
 ooooh! Ами който спи, като пише  Embarassed
В 10 пък хептен не мога. На работа съм.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Мами, кажете ми добър дерматолог, че малката е с обрив, вече трета седмица.
Педиатърката каза да я водя да и смени лекарството следобяд, ама аз мисля да пропусна, защото два пъти го сменя вече.

# 32
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
д-р Галина Главчева кабинета и е в СИТИ центъра-аз специално много съм доволна от нея.Ако те интересува пиши да ди дам координати.

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 23:37 от mama MISHKA

# 33
  • Мнения: 1 343
Утре ще има ли събиране , че ние сме градски с малкия от 8-9 сутринта  Laughing

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Утре ще има ли събиране , че ние сме градски с малкия от 8-9 сутринта  Laughing
След 9,30 часа на Кукления сме се разбрали Flutter

# 35
  • Мнения: 3 926
Живот и здраве идвам в събота Hug Мисля, че за цял ден или от следобеда до поне 1-2 през нощта, че родителското тяло е на някакъв РД.
Уведомявам тук, че ми се ще да видя малко старозагорско общество Grinning

# 36
  • Мнения: 619
Живот и здраве идвам в събота Hug Мисля, че за цял ден или от следобеда до поне 1-2 през нощта, че родителското тяло е на някакъв РД.
Уведомявам тук, че ми се ще да видя малко старозагорско общество Grinning
Аз съм свободна по принцип в събота и ще се радвам да се запознаем,но зависи към колко часа и къде ще е срещата.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
O, още отсега те вмествам в плановете за Събота.  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 343
В 9:30 идеално там сме Simple Smile Точно ще направим изследванията и ще се домъкнем пешачката.

# 39
  • Мнения: 6 243
Защо не направим една кръчмарска среща в чест на Асето - вечерта, като бели жени. Ъ?

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А, ей това вече е хубава приказка  Mr. Green

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Защо не направим една кръчмарска среща в чест на Асето - вечерта, като бели жени. Ъ?
Пу и аз съм за туй нещо Mr. Green

# 42
  • Мнения: 6 243
Ми тъй ами! Да се видим и ние като хора. Айде давайте коя е навита и да мислим заведение. Къде ви се ходи?

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Без мен . Няма да съм в града.  Приятно ви прекарване. Laughing

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Без мен . Няма да съм в града.  Приятно ви прекарване. Laughing
Ей пак на байсена на мама ще ходиш сигурно Mr. Green
За заведение нямам претенции...само да има манджа Crazy

# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Първа китка съм аз  Mr. Green
Без мъже, нали? (не важи за Сержи Twisted Evil)

# 46
  • Мнения: 2 070
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги във темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 47
  • Мнения: 6 243
Знаем ние, знаем. И тука пушим цигари "Малборо" и ядем бонбонки "Тик-так" Laughing

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Първа китка съм аз  Mr. Green
Без мъже, нали? (не важи за Сержи Twisted Evil)

afwitch

# 49
  • Мнения: 619
Към колко часа смятате да правите сбирката?Много искам и аз да дойда,ама зависи от колко часа.Нямам възможност за по-късните часове(то зависи кой какво разбира под късен час)...Тъй че ако може пишете какво планувате!

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
След 8:30-9:00. Като приспим зверовете  Mr. Green
А Ави я остави на татко и със запасите от кърма в хладилника. И гледай да не казваш на свеки  Wink

# 51
  • Мнения: 2 070
Знаем ние, знаем. И тука пушим цигари "Малборо" и ядем бонбонки "Тик-так" Laughing

Някои даже не пушим....

честно казано ще се радвам да си малко по-обстоятелствена и да разясниш какво имаш предвид...не че намека не е явен, но все пак...

А иначе - момичета - ако решите в някакъв момент да се борите за правата си и за по-добра среда на живот на децата и майките в града - пускам ви писмото, което ние в Плевен подадохме в Общината и имахме успех за доста неща...Може да го ползвате као форма и да ви даде идеи...А иначе и аз и момичетата в темата сме насреща - за всичко свързано с общинските проблеми и по-глобалната тема за майчинствотто и детските...

# 52
  • Мнения: 2 070
ето линка към писмото -
htpp://farushko.hit.bg/OtvorenoPismo.doc

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518

Какви са тез метли сега?  Mr. Green

Имате поздрави и целувки от Експрес и Августа. Пекат си дупетата на морето и само се оплакват - духало било, изгорели били, не било хубаво...  #Cussing out. Гадини такива, само дразнят лъва.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
deshtovidi, дразнещ е начина по който ни "информираш", сякаш ние сме на края на света и ако не ни светне някой за приетите промени няма да разберем.
Малко подценяващо прозвуча, затова предполагам е и иронията на Хапката.

Ясни са ни приетите промени, ясно ни е че много майки от този форум имат пръст в тях и това е чудесно, но не е повод за тупане по гърдите с наченки на обвинения в неактивно участие.

Ако решим да се борим за майчинство и детски, ще ви потърсим. Засега борбта ни е на друг ринг... и сме си в категорията   Wink

# 55
  • Мнения: 619
След 8:30-9:00. Като приспим зверовете  Mr. Green
А Ави я остави на татко и със запасите от кърма в хладилника. И гледай да не казваш на свеки  Wink
Доколкото го познавам,няма да се навие да изляза след 21:00ч,а дори и да е съгласен-планувам да съм с ролки за коса по това време на денонощието.Обаче ако се видите към 20:30ч,мога да дойда с Ави за малко да ви видим и да се приберем да се фризирам...
Дали става така???
А за кърмата ме съмнява да й даде от шише...

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз лично не знам дали ще успея за 20:30, но мога да опитам.

А, Ассинка изобщо знае ли, че и готвим нощни емоции? Mr. Green

# 57
  • Мнения: 6 243
Предполагам, че знае - щом пише в тая тема, сигурно и чете.

На мене след 21 ч. ми е вече много късно. Ирина заспива около 21 - 21:30 и да изляза и да я оставя на баща й точно когато е най-кисела не ми се иска. От друга страна, ако чакам да я приспя и да изляза, по-добре хич да не излизам - те кръчмите ще ги затворят. Щото се сещате - приспиване, приготвяне, излизане... десет часа ...

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ми че то преди 21:00 какво нощно излизане е?
Да си идем на стандартно кафене тогава...

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И в крайна сметка в колко ще е излизането? Аз предпочитам към 20 часа, че нали ме знаете...заспивам и рано...абе и аз за къде съм незнам ooooh! Сигурно ще стане като първия път...докато се съберете и аз ще дремя на масата вече Mr. Green
Въх виждам Дони на линия....да не са ги изписали с мъжлето Flutter

# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Разхлаждам се Лалич, че в тези жеги.... Mr. Green

# 61
  • Мнения: 2 070
deshtovidi, дразнещ е начина по който ни "информираш", сякаш ние сме на края на света и ако не ни светне някой за приетите промени няма да разберем.
Малко подценяващо прозвуча, затова предполагам е и иронията на Хапката.

Ясни са ни приетите промени, ясно ни е че много майки от този форум имат пръст в тях и това е чудесно, но не е повод за тупане по гърдите с наченки на обвинения в неактивно участие.

Ако решим да се борим за майчинство и детски, ще ви потърсим. Засега борбта ни е на друг ринг... и сме си в категорията   Wink

Абе хора, никой не е казвал, че сте на края на света, нито ви е подценявал, нито се тупаме по гърдите или ви обвиняваме, че не участвате...Явно така си го тълкувате. Текста беше пуснат по всички отчетни по градове, за да информира - все пак има бременни, които не знаят за нещата и това е в тяхна полза. другата му цел беше да ви поканим - който има предложения е добре дошъл. темата не е на софииски майки знаете, аз самата съм в Плевен в момента и протестирах тук, боря си се за нашите деца тук. щом знаете, значи сте наясно, че не действаме само за майчинството и детските, просто в момента това е на дневен ред, затова и ви пуснах писмото с общински искания, предположих, че повече ви касае. А вие за какво се борите не съм информирана - ама ако ме светнете - бих ви подкрепила, нали затова е форума в крайна сметка. Ако не пуснем въпросния текст ще си останем една затворена сектичка на протестантки, а не ни е това целта. хайде успех във ваща категория и на вашия боен фронт!!!    bouquet

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Просто казах как ми звучи написаното. Виждам, че не само мен ме е подразнил текста на съобщението, значи не е толкова до лични тълкувания.

Всъщност дразнението ми датира още от този твой постинг:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110871.msg2011263#msg2011263

Цитат
Аз пак предлагам да ги вдигнем тез Старозагорски майки, нали ими е депуПатка Масларова, нали са и избиратели...BgViki измисли някой качествен специален постинг за тяхната отчетна...Алооооо Русе, Казанлък, Видин, Стара Загора, Враца, Монтана, Ямбол, Шумен! Спите ли!

Нима това не казва в прав текст, че ние спим и чакаме някой с ръжена да ни бутне по заспалите задници за да отговаряме за избора на депутатка? Нима от написаното не ставя ясно, че за да се "вдигнем" ни трябва качествен специален постинг за отчетната тема?

Вижте момичета, чудесно е това, което правите, но не се вживявайте като падари. Ние не сме нито говеда, нито пилци. След като не сме се включили в кампанията, това означава, че или не сме имали възможност, или сме сметнали, че други неща са по-важни от исканията за увеличение на майчинството, за което и без това се борят достатъчно майки.

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Джейд не се пали...кажи сега оскуба ли се Mr. Green

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Джейд не се пали...кажи сега оскуба ли се Mr. Green

Не се паля, бе Херче, аз просто не гасна  Flutter

Оскубах се, да. Готова съм да ти гостувам за 2 дни, докато не си у вас  Twisted Evil

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Джейд не се пали...кажи сега оскуба ли се Mr. Green

Не се паля, бе Херче, аз просто не гасна  Flutter

Оскубах се, да. Готова съм да ти гостувам за 2 дни, докато не си у вас  Twisted Evil
Нцъ  Stop може на гости само докато сержи е наряд...нали си знаеш Mr. Green

# 66
  • Мнения: 6 243
Джейд не се пали...кажи сега оскуба ли се Mr. Green
И питаш  Mr. Green
Явно е оскубана, виж как вилее.

Айде и аз по темата:
Само се опитвах да намекна, че писането на еднакви постинги във всички теми е доста дразнещо и ненужно. Майките, които имат позиция И желаят да се включат, ще го направят и без това. Съвсем сериозно.

# 67
  • Мнения: 6 243
Жени,
давайте да чатим, спамим и флудваме, докато Експрес го няма, че имаме мисия за изпълняване, а сме още на 4та страница. Laughing

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мечтииииииииииии...

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Жени,
давайте да чатим, спамим и флудваме, докато Експрес го няма, че имаме мисия за изпълняване, а сме още на 4та страница. Laughing
Ша спамите ама аз да не би да спя... Twisted Evil
Той Експреса и от морето ни следи...умиране има..отърване няма от него Mr. Green

# 70
  • Мнения: 6 243
Я марш да си пешеш гъзеца на слънце, какво си се сврял на сянка!!! Или ти пламнаха ушите, дето те одумваме и реши да видиш какво правим без тебе.


Домъчня ти май за нас, а?
Wink

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Я марш да си пешеш гъзеца на слънце, какво си се сврял на сянка!!!

Каваците ги изоставихме вече... Сега сме в Бургас, на гости... Ама на плаж не ни се ходи, че голяма жега на слънце... Иначе вътре в къщата е хладно... Едно такова хубаво теченийце става... Няма да е горещо като в Стара Загора... Довечера може да забегнем по късна доба към плажа...



Или ти пламнаха ушите, дето те одумваме и реши да видиш какво правим без тебе.

Чувам аз, всичко чувам... Издалече разбирам какво говорите за мен... И че се готвите за съботно вечерно джумбаре без мъже... Ми няма да дойда тогава...
 smile3534



Домъчня ти май за нас, а?
Wink

А на вас за мен...?

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 15:43 от Ekcnpec

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...имаме мисия за изпълняване, а сме още на 4та страница. Laughing

Та каква казвате е мисията...?

Какво е новото при Doni972... Че не можах да разбера от толкова далече, а не ми се иска да й се обаждам да я притеснявам...

# 73
  • Мнения: 6 243
Дони има син - Ивелин. Изписват ги утре, живот и здраве.
Добре са и двамата.

Подробностите - от нея, като се върне вкъщи.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Дони има син - Ивелин. Изписват ги утре, живот и здраве.
Добре са и двамата.

Ехаааааааа, браво... Да са ни живи и здрави... Дай боже всекиму...
smile3501

# 75
  • Мнения: 619
Дони има син - Ивелин. Изписват ги утре, живот и здраве.
Добре са и двамата.

Подробностите - от нея, като се върне вкъщи.
Браво,бе!И не сте ми казали!!!
Червена точка ви пиша!
Че и адашче детето,браво на тях!

Да е живо и здраво и да ги радва!

# 76
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Дони има син - Ивелин. Изписват ги утре, живот и здраве.
Добре са и двамата.

Ехаааааааа, браво... Да са ни живи и здрави... Дай боже всекиму...
smile3501

Това всекиму, ти ли си ?  Wink  Май, май на момченце се надяваш  Mr. Green

Честито на Дони   bouquet

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Честито, да е много здрав и да радва всички близки   bouquet

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Това всекиму, ти ли си ?  Wink

Не, не съм аз, защото не съм бременен... Нищо, че шкембето ми е като на 6-7 месечна бременилка... Казвам ВСЕКИМУ, защото включително и НИЕ сме в него... А пък "Дай боже" е, защото Дони имаше проблемна бременност... И много се радвам, че приключи успешно... Същото успешно приключване го пожелавам и на другите ни бременни дами... Включая и моята съпруга...



Май, май на момченце се надяваш  Mr. Green

За протокола... Исках отново момиче... И не спирам да се надявам до последно... Нищо, че всички казват, че ще е стопроцентово момче... Ама аз съм Тома Неверни и ще повярвам чак като му пипна пишката...

# 79
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз се опитах да вкарам малко лаф, ама ти май нещо на сериозно го взе и опъна струните  Mr. Green

Тогава от сърце ти желая, всички да грешат и да имате още една жена!!! Само да са живи и здрави децата  Party

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз се опитах да вкарам малко лаф, ама ти май нещо на сериозно го взе и опъна струните  Mr. Green

Ама и глупости... На сериозно съм го взел... Не идваш на срещите ни и затова не си познала, че и аз се шегувам...
Па и да съм опИнял струните чак...
smile3532

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
ЕЕ, домъчня ти за кокошарника май?  Laughing Laughing Laughing

 Издалече разбирам какво говорите за мен... И че се готвите за съботно вечерно джумбаре без мъже... Ми няма да дойда тогава...


Тъй кат гледам и джумбаре толкова ще има.
Засрамете се значи, туй на нищо не прилича.  Laughing

# 82
  • Мнения: 619
Да си идем на стандартно кафене тогава...
newsm10
така повече ме устройва

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
То че няма да е джумбаре е ясно, на яденето сме щели да наблягаме.

Чакам с нетърпение да се върнат Злати, Експрес и Августа, че да си направим една среднощна кръчмица  Mr. Green

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Да си идем на стандартно кафене тогава...
newsm10
така повече ме устройва

Кафенето си е почти всеки ден. За там чак пък уговорки...
Освен това, не вярвам някой да хукне в горещините в събота следобед на кафе. Ако стане по-горещо от сега (както го дават), пак 2/3 няма да дойдат.

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
То че няма да е джумбаре е ясно, на яденето сме щели да наблягаме.

Чакам с нетърпение да се върнат Злати, Експрес и Августа, че да си направим една среднощна кръчмица  Mr. Green
Хайде не съскай съскало такова Twisted Evil Аз обясних защо искам по-рано...пък и с тоя корем в стил дебел морж няма да издържа в кръчма до сред нощята...ех да знаеш как се забавлява кака ти Хера иначе/питай сержи за преди три години есента/ Mr. Green Другата година ще съм до по-късно...

# 86
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Хайдеееееее, аз тъкмо се настроих за събота...Да не се разтури седянката Crazy Що бе, ще наблегнем на хапването  chef

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ще ядем бе, няма проблеми.
А ако на някой му се отвори глътката, може да му правя компания и до по-късно  Mr. Green

Херо, ще дойде и тоя момент, душа Wink
Ама догодина да не вземеш с бебето да се оправдаваш.

Май е редно да си запазим една маса, а?

Списък с присъстващите:
Джейд
Сладка хапка
Моржът
Лалка
СИ-СА
Ива с Ави

# 88
  • Мнения: 6 243
Абе я си оправете понятията. Кръчма и нощен бар са различни неща  Mr. Green
Първо се ходи на кръчма и се вечеря - около 19 ч. След това е нездравословно. После се ходи на бар - пиано, чака-рака... по избор.

Херка да каже как се казваше кръчмата, че аз пак я забравих.
И пишете на кого кога му е удобно - да мога да преброя мераклийките и да запазя маса.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат
кръ̀чма
мн. кръ̀чми, ж.
1. Разг. Заведение, в което се сервират спиртни напитки мезета.


На мен са ми наред понятията. Само дето мога цяла вечер да карам на спирт, мезета и глупости  Mr. Green
Спокойно мога да мина без пиано бар или чака-рака. Обаче без Сержи, признавам ще ми е трудно...

# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Заведението се казваше "Филибето". За час нали остана 19:00

Някой друг освен горе-описаните?
Какво става с Танчето, нещо ми се губи напоследък...

# 91
  • Мнения: 6 243
Заведението се казваше "Филибето". За час нали остана 19:00

Някой друг освен горе-описаните?
Какво става с Танчето, нещо ми се губи напоследък...
Танчето няма да е в града тогава.

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Забравих да добавя Ассинка в горния списък. Значи ставам 7.

МОя мъж и той има мераци да идвал. Чудя се дали да го отрязвам...

# 93
  • Мнения: 6 243
Държа кристалното кълбо и получавам видение от бъдещето. Утре, по тъмно, в едно нощно заведение, наричано по старозагорскому "кръчма". Група благоверни съпруги са консумирали мезета и алкохолни напитки и обменят мисли за домакинството. Илюстрирам с изображение за отсъстващите морски вълци, които няма да видят нищо повече ...

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Как утре бе? Нали беше за събота?

Jade, ако ще взимаш твоя благоверен, да поканя и аз мойто мъж? Не съм му казала още, ама не е късно.

# 95
  • Мнения: 619
Нали се сещате,че мойто чадо ще е с мен ???
Просто няма друг начин...

Не напразно сме Ива с Ави-вървим в комплект...

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И аз те обичам  Flutter
И ако ще вземате мъже да взема сержито и аз...

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Е, то нали щото сержито по принцип ще идва  Laughing

Много си ранобудна, булка.

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Е, то нали щото сержито по принцип ще идва  Laughing

Много си ранобудна, булка.
Ами снощи си легнах рано рано..още в 21,30  Crazy И за капак щото сега си слагам едни глобули у...коридора на бебчо...за куцуз една буболечка влезнала та бях и на лов снощи Mr. Green Хапа малко се разкапа ама да се надяваме да е останало нещо Crazy Значи сержито ще си го вземам  Flutter

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Както решиш. Аз вече взех да се съмнявам, че ще я свършим някаква.

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Както решиш. Аз вече взех да се съмнявам, че ще я свършим някаква.
Как бе...за манджата аз съм там Mr. Green В 19 часа в събота /19.08/ на Филибето.

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Е тоя път аз се издъних  Embarassed. Срааам. Забравих, че на 19 е концерта на Пайнерките и ще водим фенката на концерт. Мъжо не ще да ходи сам, та трябва и на мен да ми е гадно. Mr. Green
Спирам да се обаждам по темата за манджата.

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И кво стана сега?
Най-сериозната си хваща пътя за пайнерски концерт. Crossing Arms

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Отивам да се срамувам в ъгъла.  Embarassed
Ако някой има желание да ме отмени на концерта ще му дам поканата си  Mr. Green, пък аз ще ида на кръчма. Желаещи?
Хера е по-сериозна от мен.

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Отивам да се срамувам в ъгъла.  Embarassed
Ако някой има желание да ме отмени на концерта ще му дам поканата си  Mr. Green, пък аз ще ида на кръчма. Желаещи?
Хера е по-сериозна от мен.
Знаеш ли, че мъжо искаше да ходи на концерта...да ги пратим двамата с твоето Геле и дете да зяпат пък ние да опъваме кълки в кръчмата Mr. Green Сериозно...ако не ти се ходи да питам сержи  Rolling Eyes

# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Абе, че не ми се ходи - вярно е. Ще подхвърля на Геле, да видим кво ще каже. Проблема е, че ще ходим и с още една девойка и майка и. А те вече знаят, че и аз ще съм там...
Да ги пускаме ли с чужда жена мъжовете?  Mr. Green

П.С. Ако много му се ходи на сержи - да изпрося още една покана от шефката? Ако има де. Мотаеха се вчера 5-6, ама не знам дали не ги е раздала.

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да ги пускаме ли с чужда жена мъжовете?  Mr. Green
То моето смее ли да поглежда чуждо...жив няма да остане Twisted Evil Каквато съм змия  Crazy Помисли си..пък и аз ще питам сержи..де да го знам може и вече да не му се ходи. Преди викаше, че искал да ходи щото миналата година като бяха в града той беше наряд и не можа да иде Flutter

# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Геле каза, че нямал нищо против, ама с половин уста. Познавам си стоката... Питай сержи дали иска и ми дрънни да видя за покана. Ама гледай да е днес до обед.

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Геле каза, че нямал нищо против, ама с половин уста. Познавам си стоката... Питай сержи дали иска и ми дрънни да видя за покана. Ама гледай да е днес до обед.
Чакам го да се върне от наряда и ще го питам. После ще ти звънна.

# 109
  • Мнения: 2 070
Момичета, извинявайте, че пак ви се намесвам в темата. Гледах досега тв - парламентарен контрол и съм меко казано бясна. разпитваха министъра на отбраната за военния полигон в околоностите на Стара Загора. Тази Стела Банкова извади ужасни факти за съст на околоната среда и за скок в заболяванията в района, както и за генетични мутации при животните и растенията. Спомена за бум на астмата при кърмачетата, което пък съвсем не е нормално и е рядко срещяно по принцип! каза, ме проблемите са започнали след като се е приело някакво решение за полигона и че са изпращани данни в чужди лаборатории и според анализа откритите вещества не присъстват в изхвърляните от Марица Изток газове, а са някакви, които се използват в боеприпаси, които явно се унищожават там...аз знам, че вие ги знаете подробностите... Министъра естествено нищо не си призна, а го обвиниха и в това, че е още по време на Чернобил е правил изявления, че няма опасност за хората...И изговори куп глупости, но не се аргументира...Аз съм солидарна и като майка, а и защото имам роднини в района, в Гурково, макар че то не е близо, но и там хората от няколко години се опплакват и там са зачестили специфичните заболявания и отклонения от нормата... Не ви юркам да протестирате за това, ппросто мн се ядосахи ми стана гадно за децата...

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ми ние протестирахме... и редовно се правят протести срешу това, но файда - НИКАКВА!
Няколко майки от града организираха мирен протест срещу обгазяването и отражението му върху здравето на децата. Друг е въпроса, че въпреки информирането на много майки и табелите, които имаше на мястото бяхаме само шепа хора. Повече майки с колички минаваха, пооглеждаха се и отминаваха, абсолютно незаинтересувани.

Не мога да бъда сигурна дали е от това, но моята дъщеря, сега на 1г. и 8м., която е изключително кърмена през първите 6 месеца и захранена късно и бавно, вече е изкарала 15 спастични бронхита  Sad

Явно става дума за финансови интереси на много високо ниво и както казва Хапката, освен да се надяваме всичко да свърши по-бързо друго май не ни остава...

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 14:51 от Jade

# 111
  • Мнения: 1 343
 #Cussing out Бахти точно сега ли трябваше  #2gunfire Денис днес ми вдигна 39.2 на обед  #Crazy До преди половин час успях да видя на термометъра 36.8 и страхувам се че пак почва да я вдига АМАН. Няма други оплаквания само това но ми взема силицитееееее.

Молете се за мен и малкия моля ви утре да сме 6 ... Направо без сили оставам вече.

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да не те отчайвам, но и моите са така, и двамата са с над 39 градуса  Sad

# 113
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Wo, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕНИК !!! Да ви е жив и здрав и весело изкарване на празника.
 Стига с тия болести...Бързо да оздравявате  Crossing Arms Naughty

# 114
  • Мнения: 6 243
Честит рожден ден на Денис!   bouquet

# 115
  • Мнения: 619
И какво?-днес в 19:00ч,тъй ли?
Вчера казах и на Ализеа,каза,че може и да дойдат с Марти.
Аз също не обещавам за нас с Ави,но 90% е сигурно.

Честит рожденник и от мен!!!

# 116
  • Мнения: 6 243
Да, за 19 ч.
Надявам се да се включат тези, които са желаещи, защото е добре да се запази маса - мисля около обяд да отида. Засега сме
Джейд
Хера
Си-са
Аз
Асинка
Ива с Ави
Някой пропускам ли?

# 117
  • Мнения: 6 243
Допълвам:
Джейд
Хера
Си-са
Аз
Асинка
Ива с Ави
Ализеа

Евентуално Денат и нидисвет

# 118
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз със сигурност съм там. И ще съм сама  Party Joy... баба ще гледа бебе  Hug
 

Последна редакция: сб, 19 авг 2006, 12:27 от SI-SA

# 119
  • Мнения: 6 243
Запазих маса - Филибето, 19 ч.

Имам една молба: ако някой има подлепваща лента за подгъви, да ми донесе довечера малко - колкото за два крачола. Благодаря  bouquet

# 120
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Сега се замислих и искам да уточня. Нали става въпрос за  ФИЛИБЕТО, сега ЕТНО? Или си има друго Филибе  newsm78 ?

# 121
  • Мнения: 6 243
Сега се замислих и искам да уточня. Нали става въпрос за  ФИЛИБЕТО, сега ЕТНО? Или си има друго Филибе  newsm78 ?
Не, става дума за бившия "Илинден" - сега "Филибето". Намира се на следващата пряка над Детска поликлиника, но от другата страна на улицата. Червена ограда с увивна растителност.

# 122
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Не съм в час с кръчмите, за това ще помоля Хапката да  ми даде мобилния си, ако имам проблем с откриването да се обадя.
Това на Руски ли е ?

# 123
  • Мнения: 6 243
Да, на Руски е - между Боруйград и Августа Траяна. Като гледам в БГ мапс, излиза, че е № 67

Ако искаш, провери на сайта с този адрес и ще се ориентираш: http://www.bgmaps.com
(не ти давам линк, защото БГ мапс генерирали различни адреси всеки път и няма да ти се отвори същото нещо - така са ми обяснявали)

# 124
  • Мнения: 3 926
Само да кажа, че аз идвам с дружка Grinning Дано няма проблем с местата Praynig

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Колко жалко!!! SadДа съм в Стара Загора и да не мога да дойда довечера!Няма на кого да оставя дребния-баща му се мотае по язовирите...
Ако утре има среща, непременно ще се включа!Така съм се затъжила за вас!

# 126
  • Мнения: 6 243
Ела с дребния!!! Няма да е сам - ще има и гадже за компания - Авигеа на Ива. Може и Марти на Ализеа да дойде. Ще са цял отбор. Hug

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Ела с дребния!!! Няма да е сам - ще има и гадже за компания - Авигеа на Ива. Може и Марти на Ализеа да дойде. Ще са цял отбор. Hug
Той заспива около 21.30, но ще се пробваме. Само дето сигурно няма да мога да седна,защото младежът се научи да ходи и само това прави! Mr. Green

# 128
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИС!  newsm38 Уо, да ти расте умен и послушен, много да ви радва!!! Дано сте оздравели, както и дечицата на Джейд Sad
мамма_Б, получих аз инфо, че се завръщате за уикенда Wink, но в тази жега.... просто не ми се мърда никъде!!! Сутринта изведохме Марти на Аязмото и горе долу ставаше за разходка, но тази вечер като се пробвахме с центъра - тц, не се диша и се прибрахме..... Утре рано рано преди обед ако излизате - удари една жица, без това ще идваме към вашата махала, та може да ударим едно кафенце НА   КРАК  Mr. Green

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Айде бе, филибейци...! До кога ще чакаме репортаж от мястото на събитието...?
А снимков материал...? Или просто се запихте и по нощните заведения след кръчмата, а...?
Калпазани сте вие... Само да ви изгуби човек за кратко от поглед и...
Скъсвате се от хоцкане...
smile3532

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ама не са ли си дошли още? А ти не завиждай  Mr. Green

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Тука сме, бееее...
Напихме се, напушихме се и сега си дойдохме да спим при собствените мъже, че много пороци щяха да ни дойдат за една нощ. Twisted Evil

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 01:34 от Jade

# 132
  • Мнения: 619
тука сме и още как!

# 133
  • Мнения: 1 343
Рожден ден

На бързо. Мерси за пожеланията Simple Smile Беше супер деня ама тия на фото-то срещу Игълс много ме ядосаха повече там няма да стъпя.
Друг път повече ще разказвам че детето напира да се играе Sad
Лек ден от мен.

# 134
  • Мнения: 6 243
Сложих снимките от снощи в уебшотса, на потребител "tonzos", албумът се казва "filibeto", но не мога да изкарам адреса. Като съм логната в тонзос адресът не е достъпен за останалите, а като се логна аут, не мога да намеря тъпия албум. Сори, ама тия гадове смениха нещо интерфейса на уебшотс и вече не се оправям из него. Ако някой успее - да даде адреса и това е.

# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
TАКА вижда ли се?

А къде е гостенката?

# 136
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ееееее, браво бе... аз да дойда на една среща и да ме няма документирана Crossing Arms

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Лалич как беше концерта? Разкажи малко клюки де... Crazy

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
здравейте,ако някоя мама събира точките от играта на памперс(до 22 август е играта) имам 5 сърчица.ако някой се интересува от тях,да ми пише на лични и да му ги подаря. Simple Smile

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Лалич как беше концерта? Разкажи малко клюки де... Crazy

Уф, кво ли да разправям - тъпканица ужасТна, братя ром колкото щеш, тесен стадион с още по-тесни врати, седяхме на едно бордюрче пред седалките (то всъщност няма седалки там, а само цимент...
Иначе певачките - ами радваха се хората, за мен беше мъка. По едно време мъжО искрено ми каза да идвам в кръчмата, ама нямаше откъде да се излезе вече...  Twisted Evil

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
По филибелийски изглеждате някак уморени и разплути от жегата... Някои даже и откровено припотени... Дано весело сте си изкарали... Иначе само Херата, Мама Б и Денат са усмихнати на снимките... Другите - ще речеш, че са ви изяли вечерята преди да ви я поднесат... Еле пък Джейд и Хапката... Я си спомнете предните снимки от Мантоса... К`ви ухилени физиомутри имаше... Ама така е, липсваме ви... Толкоз...

Лалич, искрено ти съчуствам за преживяното...

# 141
Здравейте,аз съм нова в форума.Имам бебче на 3 м и половина,от Стара Загора съм и искам да се запозная с други майки и да обменя опит.

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Лалич ей за туй аз не ходя по концерти...едно мангалите..едно блъскането и в крайна сметка нищо не видяла Crazy Да беше прибягала до Филибето...до 23,30 стояхме някъде /да не повярваш, че не заспах на масата Mr. Green/
Добре дошла на новата мама   bouquet Следи темата...тук си пишем къде и кога се чакаме..когато решиш заповядай. Утре не но във вторник сме се разбрали на Кукления театър сутринта 9,30-10,00 часа.

# 143
  • Мнения: 6 243
Здравейте,аз съм нова в форума.Имам бебче на 3 м и половина,от Стара Загора съм и искам да се запозная с други майки и да обменя опит.
Здравей, Краси и добре дошла!  bouquet
Ще се раздвам да се видим! Наминавай в тая тема, тук си уговаряме срещите.

Експресе, направо грубо звучи това, дето си го написал. И ти не си фотогеничен, ама не съм ти придиряла досега smile3534

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Привет, Краси... Ще те чакаме на следващата наша среща...

Росито, я па ти... Чак пък грубо... Нищо като подобно... За фотогеничност даже и дума не съм отварял... Това си е твоя измислица... Само казвам, че на физиономиите ви е изписано настроение а ла "потънали са ми гемиите"... Мда-а-а...

Що се отнася до личната ми фотогеничност... Аз и фотогеничност се отнасяме тъй както се отнасят магаре и духова музика... Даже прилагам и доказателство...

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 18:27 от Ekcnpec

# 145
  • Мнения: 6 243
Не ти се вижда снимката. Шмекерии, както обикновено Crossing Arms
Как ще се види, виж какво си направил:
Цитат
... Даже прилагам и доказателство...

[img ] [ /img]
Турни му линка вътре де Mr. Green

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Добре дошла на новата мама.   bouquet

Хапчева, ти нали щеше да ходиш на море?   sport027

Кога смятате да смените кафето? Кукленият театър не ми се нрави нещо.

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Експресе туй шапе много ти тича Mr. Green И басейна ти е до колене.... Mr. Green

# 148
  • Мнения: 6 243
Въх, Експресе, направо страшна снимка. Конкурс може да спечели  Laughing
Лалич, стягам багажите, скоро ще ме няма. Но и аз не съм фен на Кукления. След днешното ни посещение и те вече не са ни фенове. В момента децата на Деметра и на Фиданката довършват последните остатъци от търпение на собственичката... Ирина вече е изкъпана и спи на дивана, но цял следобед се къпа в шадравана.

Аз викам да се върнем към корените - Берхалета, туй-онуй...

# 149
  • Мнения: 619
Добре дошла на новата мама.Надявам се да се видим скоро!

Само казвам, че на физиономиите ви е изписано настроение а ла "потънали са ми гемиите"... Мда-а-а...
- напълно съм съгласна за моята физиономия !!!

Аз викам да се върнем към корените - Берхалета, туй-онуй...
- на мен ми харесва кукления,но щом искате - нямам против бирхалето нищо.

И да ви кажа:току-що се прибираме от великата сватба !!!Снимки очаквайте по-нататък във времето...Доволна съм много-беше чудесно !!!

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 23:58 от Ивa&Ави

# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И да ви кажа:току-що се прибираме от великата сватба !!!Снимки очаквайте по-натаък във времето...Доволна съм много-беше чудесно !!!
Разгеле Mr. Green Тая сватба вече и аз я сънувах...чакам снимки вече Crazy

# 151
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Привет и от мен. Sunglasses
 Аз най-сетне успях да се добера до компа. То снощи голямо празнуване му ударихме.Към 1:30 си тръгнахме, а Марти такъв екшън изкара,(екстремно возене + тълпи народ слизащи от концерта) чак не мога да повярвам, че не се събуди.А днес не мога да се дигна от леглото... smile3507 smile3507

А за кафето къде ще ходите през седмицата, че може и да се наканим да дойдем някой ден Blush

# 152
  • Мнения: 280
   Привет,Дами и Господа!За щастие,или не,вече сме си тук.На по-запознатите с режима ми на спане-да не се чудят за среднощното писане.Налегнала ме е змейска кашлица-в момента,в който легна,започвам да "бухам",сигурно седнала ще се спи таз нощ.Направо ще събудя домочадието,ако опитам да поспя с тях.
   Виждам,че съм изпуснала интересни срещи,надявам се да има повторения.
   Във вторник сме на линия с момата,да я видите каква е селска-цялата и муцунка е ужулена и е нахапана поне на 5 места от неизвестни твари.Домъчняло ни е за вас,на мен със сигурност,а Ива от няколко дни е на вълна Алекс и Тони.Така като се замисля,Тони сигурно вече е на ясла по цял ден,направо не знам какво ще обяснявам на Ива.Джейд,май ще ви идваме на гости Laughing
   Стискайте палци да поспя някой час,че доста ходене ме чака утре,а и две седмици ме няма вкъщи,познайте за какво чистене иде реч Wink

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Заповядайте  Hug
И на нас ни липсвахте...

На по-запознатите с режима ми на спане-да не се чудят за ранното писане. И аз мога да ставам рано, когато се налага  Mr. Green

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 671

На по-запознатите с режима ми на спане-да не се чудят за ранното писане. И аз мога да ставам рано, когато се налага  Mr. Green

Ама ти лягала ли си ?  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 270
Ееееее, браво бе... аз да дойда на една среща и да ме няма документирана Crossing Arms
А защо си се крила от обектива?

на следващото запиване и аз ще дойда ако не преча де?но май първо ще трябва да се запозная с вас на някоя сбирка.

# 156
  • Мнения: 619
Летен дъъъжд,чаакан дъжд....
(не си спомням текста по нататък..)

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Летен дъъъжд,чаакан дъжд....
(не си спомням текста по нататък..)
Бликна в миг и отшумя
/май тъй беше/ Mr. Green То къв дъжд...направо ме уплаши...хвърчат разни работи из терасите Crazy
Злати добре дошла бе селянкеееее Crazy
Днес си купих книгата "Книга за кърменето"...голямо четене днес...аз толкова като бях студентка не четох бре ooooh! Crazy

# 158
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Бреееее, доста ме уплаши тази буря...Май големи поразии е направила Shocked

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 18:12 от SI-SA

# 159
  • Мнения: 619
Бяхме навън и Ави реши да яде точно когато се смрачи и количката се напълни с всякакви боклуци!Отделно,че на ъгъла на блока като стигнах,така започна да духа,че щеше да ме издуха,хем количката е тежка....
Утре ще излизате ли,че имаме среща с Ализеа и ако сте навън,може да се видим?

# 160
  • Мнения: 270
едно дърво като падаше пред "ориент" щеше да удари  една майка с бебе,но им се размина

# 161
  • Мнения: 1 343
Момичета много съм притеснена .
Денис от няколко дена не яде по точно от петък. Почти по цял ден спи ... Днес се опитах да му дам малко храна / почти насила / и повърна. Пием само вода и толкова. Обадих се на частното педи дето викам и ме стресира още повече.. Понеже познава детето и като чу че по цял ден приляга каза че може да ни вкара за хоспитализация ... Днес спим доло горе така 12:00 до 13:30 после от 15:00 до 18:00 и от 20:30 досега спи .. За моето дете това е нещо нечувано. Дано да не е нещо сериозно защото вече незнам колко ще издържа .

# 162
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Опитай да се успокоиш, нали каза, че е с температура сигурно, защото е болен не иска да яде, а пие ли вода, мляко. Лекарката не го ли видя, как така ще дава диагноза по телефона.

# 163
  • Мнения: 1 343
Нямаме Т. от събота .. Лекарката му го гледа днес и каза че нищо му няма . Само че не е права сигурна съм ... Денис само реве плюе биберона после си я иска и пие само течности друго не иска. Най - ме притеснява този постоянен сън той от новородено не е спал толкова . ooooh!

# 164
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Потърси съвет и от друг лекар.Ако трябва, отиди и си плати на някой добър специалист. Стискам палци да не е нещо страшно.  Praynig

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 22:39 от SI-SA

# 165
Много сте си добре на снимките от Филибето! Експрес само какво ви намира кусури - той може да е слънчасал кат гледам на туй море Mr. Green - и доказателство има - с тая капелка утрепа народа по плажа сигурно Joy
Що се отнася до днешната буря - мен направо ме стресира това чудо  по-точно вятърът! Хем си бях в къщи, но като почнаха да се огъват едни огромни дървета пред прозореца, дрънчат стъклата... направо ми се разтрепера всичко - накрая се оказа, че точно под прозореца се е счупило едно огромно дърво и за късмет е паднало настрани, а не в стаята ни Sad....
Уо,  стискам палци да е добре детенце, но ти наистина вземи се посъветвай с някой друг педиатър за всеки случай! И моето дете имаше периоди да отказва да яде, но нещеше с лъжицата, а иначе от ръката ми папаше бананче, хляб, гърдата не отказваше.. Пиши как сте!

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес Кукления? В 9,30?

# 167
  • Мнения: 619
тц-това е от мен...

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Уо, не се притеснявай от това, че не иска да яде. Вероятно е хванал някой вирус.
Отказа от храна е естествена реакция на организма. Когато е нападнато от вирус или бактерия на тялото му е нужна цялата енергия за да се справи с тях и е нормално да отказва храната, която отнема част от тази енергия за да се преработи.
Радвай се, че поне пие вода и нямам да се обезводни, а щом не е обезводнен нямате работа в болница.
Предлагай му повече плодове и зеленчуци и в никакъв случай не го насилвай.

Стискам палци бързо да се оправите.

... и тръгвам към Кукления  Mr. Green

# 169
  • Мнения: 449
Ехооо, и ние сме тука!  Hug
Черни сме като маймуни, Никола е направо умопомрачителен чаровник, ама не знаех, че се срещате толкова рано по срещи. Айде, утре ще се видим  Grinning

# 170
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Еее, завърнахте се и вие  Hug
Ще ви чакаме утре.

До Ива&Ави, Си-Са и който се интересува:
Срещата на ЛЛЛ в Пловдив тази събота ще бъде на тема "Захранване на бебето".
В колата имам 4 свободни места. Приемам пътници  Mr. Green

# 171
Здравейте,какво столче за хранене ще ми препоръчате,колеги искат да ни направят подарък.Как си прекачате снимки към профила и съобщенията?

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Какво столче за хранене да си вземете, общо взето зависи от това, колко място имате вкъщи... Ако мястото ви е малко и няма къде да се добави в пространството - вземете такова, което се монтира директно на плота на масата... У нас е дядовата ръкавичка и сме с "монтажно" столче... Ако пък имате място в трапезарията - купете си такова, което е с масичка и става висок стол, като се сложи самото столче върху нея... Те са дървени много красиви... Има и такива с метална стойка, но пак се слагат от страни, до масата... Не ми се рови сега за линкове, да ти покажа двата основни типа... Ама като се разгледаш из Данет и разни други електронни магазини, ще добиеш представа за какво ти говоря...

Що се отнася до това, как да си сложиш картинка в профила, мнението или в пописа - чети тук...



Разрових се... Ето ти целия сайт със столчета за хранене, които се предлагат от Данет...
Това тук е столче като нашето, а това тук е от тези дървените, за които ти говорих по-горе, с масичка...

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 18:01 от Ekcnpec

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Утре пак сме на Кукления - от към 9:30 часа, поне до 1...
Чакаме всички новозавърнали се... Да не изброявам...

# 174
  • Мнения: 619
аз харесвам дървените и бих си взела такова.

за 9:30 мисля,че ще дойдем

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 19:04 от Ивa&Ави

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Когато преди 2 години търсих столче за хранене много държах да се регулира на височина. Преди това бях пробвала да храня Алекс на висок бебешки стол и ми идваше наистина високо за ръката, струваше ми се уморително.
После открих доста други предимства на този стол, като например удобната табличка отпред, която може и да се сваля и е перфектна за мазане на всякакъв вид храна, без да стига до пода  Mr. Green
Ето такъв е моя стол:

# 176


До Ива&Ави, Си-Са и който се интересува:
Срещата на ЛЛЛ в Пловдив тази събота ще бъде на тема "Захранване на бебето".
В колата имам 4 свободни места. Приемам пътници  Mr. Green

аз съм от интересуващите се /въпреки че захранването го минахме, видях  в кърмаческия, че ще се говори и за отбиването/, ама няма да ме огрее за жалост  Rolling Eyes ТАткото е на работа, бабата ще е извън града, а с Марти - такова приключение не предприемам, щото нито нещо ще чуя, нито ще мога да кажа или питам в движение  Mr. Green ЩЕ РАЗЧИТАМ на разкази на очевидци след това  Mr. Green така че хубаво да си отваряте ушите  Joy

# 177
  • Мнения: 619
така че хубаво да си отваряте ушите  Joy
даже може и записки да си водим,хеле я,нали ми предстои туй начинание,наречено захранване....

# 178
  • Мнения: 270
krassi_t  здравей.много се радвам,че си имаме адашче ,че и са наборници.
Столчето на Джейд е много удобно/племеницата има такова/и аз ще купувам същото.
Къде се провеждат срещите на ЛЛЛ в Пловдив и от колко часа са?[/]и в мойта кола ще има 2 свободни места

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 22:59 от iveta76

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ох, аз май ще съм с децата в Събота... Ама вече съм решила да ходим, няма да се отказваме. Може и да пробвам да оставя големия на прабаба му...

Ивета, срещите се провеждат в ДКЦ1 до пл. Понеделник пазара от 11:00 часа.
Ако ти се идва може да пътуваме заедно, аз съм ходила и друг път, знам пътя.

# 180
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Репортаж от вчера, от мястото на събитието - двора на 9-то основно училище...













Беше наистина нещо страховито...

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Рдавам се, че съм пропуснала урагана. Наистина изглежда зле...

# 182
  • Мнения: 270
чудесен повод е и да огледам и магазините/ще ставам кума/
А утре ще се постарая за сбирката на Кукления и да се разберем за събота кой с кого ще пътува

и на центъра беше гадничко с прилитащи клони,чадъри и маси.

# 183
# 184
  • Мнения: 619
Темата зачезнала към втора стр.!Драснете  по 1 ред поне!

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Темата зачезнала към втора стр.!Драснете  по 1 ред поне!
Какво да драсна като спя по това време Mr. Green
Лалич видях, че си писала за тетрадки и помагала на децата...но освен с парички/ само мъжо да вземе заплата и съм решила да нося на Експреса/ няма с какво да помогна на този етап...дори и с мозък вече немога Crazy Имам приятелка, чийто баща държи книжарните Перо и Слово ама той е много стиснат...нищо няма да отпусне. Винаги гледа кяра де е...но ще пробвам все пак.

# 186
  • Мнения: 449
Днес ще има ли народ на Бирхалето?И от колко до колко часа? Rolling Eyes

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес ще има ли народ на Бирхалето?И от колко до колко часа? Rolling Eyes
На Кукления сме днес от 10,30 часа.

# 188
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Скоро няма ли да се завърнете към Бирхалето? newsm78

# 189
  • Мнения: 449
Аз пак съм затрупана с работа, ама кажете ми по какъв начин мога поне да дам парички за тези книжки и другите работи за децата? А също така моля ако може да определите по-рано часа на срещата за петък, белким успеем да се класираме, че ве че много ни липсвате Rolling Eyes

# 190
Здравейте! С интерес чета всичко, но до момента не откривам как се справяте с липсата на вода в Стара Загора?
Мислите ли, че ние майките трябва да покажем някакво отношение? Вече втора седмица ми спират водата и следобяд...

# 191
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ами справяме се. Лятос се къпем по басейните и в морето, а зимата - колко зима е, има-няма 3-4 месеца.  Mr. Green

А сега сериозно. Каквото и отношение да покажем - никаква няма да я свършим. На теб ти спират водата от 2 седмици, аз от 3 години съм все на режим. Ми свикнах. Няма пари да се сменят водопроводите, тръбите са слаби и затова я спират.

# 192
Не мога да се съглася. Нощният режим е едно на ръка. А оправданията за тръби не ми се връзват при условие че и някакъв заем изтеглиха.
От две седмици има и дневен режим за който никой не е обявил.
Ако това се случваше в София всички щях да се надигнат...

# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Няма дневен режим. Има скъсан магистален водопровод. От ремонти на частна фирма.

# 194
http://starazagora.16.forumer.com/viewtopic.php?t=27

Както се вижда в тоя сайт, спиранията са всеки ден по едно и също време. Скъсания водопровод беше миналата седмица  Laughing За него прочетох тук:

http://news.stz.bg/news-show.php?cat=0&id=4122

Цитат
есъгласувани изкопни дейности на фирмата, която ще газоснабдява Казанлък, предизвикаха крупна и сложна авария, довела до принудителния двудневен воден режим на Стара Загора.

Значи тази авария е била САМО два дни...

# 195
  • Мнения: 1 149
Момичета трябва ми спешно детегледачка за почасово а после за постоянно-за бебе на 1г.и3мес.Някой да има инфо?Благодаря ви предварително bowuu

# 196
  • Мнения: 11 315
Уф, прибрахме се!
Сега къде ще търсим място за малкия ни въздушен замък не ми иде идея. След толкова скачане на Кукления, искат маймуните и тук да продължат

# 197
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Някой знае ли от къде  в нашия град мога да си намеря бебешки бурканчета с винт? Мерси предварително.

# 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Колко ти трябват?

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Фиди, добре дошла. Пускай ги да скачат по-леглата, не ли по лесно?  Grinning

Ализея, и аз мога да помогна с някой и друг буркан, че те новите пюрета с тия гадни винтове, а празни буркани едва ли има някъде...

# 200
  • Мнения: 619
бре,не ме шашкайте с тез буркани,че и на мен ще ми дотрябват....

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Няма страшно, бе... и на теб ще намерим  Grinning

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Буркани нови няма да намерите... Ама бурканите от сегашните пюрета, които са със същия размер винтова капачка от едновремешните бебешки пюрета, могат да се използват с нови капачки, които се продават почти навсякъде...

Що се отнася до режима на водата... Malo, режим на водата има от 20 години, ще има и занапред... Дневния режим е ИЗВЪНРЕДЕН, заради горещините и изпразването на големия водосъбирател, който се намира на Аязмото... Неговия обем е 11 000 кубични метра и в горещи дни НЕ ДОСТИГА, поради в пъти увеличеното потребление... Дебита на помпите от долината на Тунджа е 2 000 кубични метра на час... Според изчисленията, в горещите дни, за един час изтичат 4 000 кубика... Е, от къде да дойде разликата от 2 000 кубика - няма от къде, и резервоара е празен... Поради тази причина няма вода и по горните етажи на блоковете почти през цялото време, защото е намалено водоподаването... За да не спре водата в града съвсем... От друга страна е ЗАГУБАТА на вода по СТАРАТА водопроводна мрежа е ОФИЦИАЛНО 65 %... Неофициално е 75 %... Тоест, от всеки 11 000 кубични метра, 8250 СЕ ГУБЯТ - попиват в земята... А за да дойдат до Стара Загора тези кубици са изпомпвани от помпите по Тунджа, изхарчено е огромно количество електроенергия... Всичко това "произвежда" воден режим - нощен и при екстремно потребление - дневен... Дори и да се вдигнем на протест - нищо няма да направим... Тук става въпрос за мнооооого пари - за цялостна подмяна на старите водопроводи... Според изчисленията на експертите от ВиК дружеството в Стара Загора, нужни са 8 милиона евро... Според мен са повече... Ако им ги намериш, старозагорци ще са ти верни до гроб, защото ще ги избавиш от 20-годишния сух режим... И не сравнявай Стара Загора със София... София пие гравитачна вода по 60 стотинки кубика и има 410 милиона кубични метра "резервоар" - язовир Искър... А Стара Загора пие изпомпвана вода от пикливата Тунджа и плаща по 1,44 лева за кубик... Разликата е огромна и място за сравнение НЯМА...
Извинявай за резкия тон, просто трябва да се знаят тези факти...

# 203
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Към 50-ина.Само че да са или като старите или такива,на които могат да се сложат нови капачки.Защото аз имам само на Hipp, но техните капачки не са хубави, а незнам дали ще станат нови.

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мисля, че стават... Ама като се прибера вкъщи и ще разбера със сигурност...
Пък на теб защо са ти толкова много бурканчета...? Какво ще консервираш за Мартини бейби...?

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Толкова много не знам дали ще има, но поне десетина мога да ти дам, мисля.

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Тези на Хип със сигурност не стават за консервиране, както и всичи други от този тип - Гербер, Семпер, Ганчев (новите)...
А обикновените капачки също не им пасват, защото резбата е друга.

Аз трябва да имам няколко бурканчета, ще проверя.

# 207
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Супер сте.Колкото толкова.Мисля да му направя разни пюренца докато все още имам мераци, че все още не ми се записва на кухня.А пък ако карам само на купени соленичко ще ми излезе Sick   

# 208
  • Мнения: 619
Добро утро ,народе!
Нещо се поразбудих след поредното хапване на момата,та реших да надзърна тука...

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Супер сте.Колкото толкова.Мисля да му направя разни пюренца докато все още имам мераци, че все още не ми се записва на кухня.А пък ако карам само на купени соленичко ще ми излезе Sick   

В такъв случай защо ще си играеш с буркани и стерилизираме. Нямаш ли фризер?
Аз правех по една доза пюре от моркови примерно, от тичквички, от ябълки и т.н., наливах ги във форми за лед и после ги давах поотделно или смесени, като преди това просто размраявах.
Много по-малко хамалогия е така.

Плюс това, ако не мислиш да заместваш хранене до годинката, количеството на твърдата храна е толкова минимално, че на мен ми стигаха по 3-4 кубчета от пюрето. Ако отварях цяло бурканче всеки път, със сигурност щях да изхвърлям.

# 210
  • Мнения: 449
Здравейте, мами и татковци  Hug Случайно някой да знае нещо за д-р Росица Димитрова, находяща се на ул. "Чаталджа"13 (аз дори не успях да я открия на картата тая улица)

# 211
  • Мнения: 179
Момичета и момчета търся спешно жена за почасово гледане на 4 годишно дете!добре е да е пенсионерка и да живее в района на Математическа гимназия!  Embarassed за нея ще бъде по-удобно,детето и градината,в която ходи са около МГ-приемам всякакви идеи за близки,роднини и комшийки,на които може да се разчита.Майката работи в бирената на 3 смени и няма кой да се грижи за детето от септември,ако имате идеи пишете.

# 212
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Така е ама имам само един хладилник от първата световна и скоро ще го пенсионираме.Сдве думи нямям. И за това предпочитам да правя бурканчета.

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Здравейте, мами и татковци  Hug Случайно някой да знае нещо за д-р Росица Димитрова, находяща се на ул. "Чаталджа"13 (аз дори не успях да я открия на картата тая улица)
Вие пък кои бяхте Mr. Green

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ами, Ализая, освен да кажеш кога ще дойдеш на кафе с нас, че да ти донесем малко буркани.

Августичка, ул. "Чаталджа" 13 е адреса на аптеката за класически хомеопатични лекарства в София.
Ти как свърза Димитрова с този адрес?

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Някои да ми препоръча зъболекар , че моят излезнал в отпуск до 11 септември Simple Smile

# 216
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Днес къде сте и от колко до колко?

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Някои да ми препоръча зъболекар , че моят излезнал в отпуск до 11 септември Simple Smile
Моята е Пейкова...работи във бившото държавно фото на пазара /там имат офис ЗС сот-а/

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Днес къде сте и от колко до колко?

От 10:30 на Кукления, но аз днес не мога да ти донеса, понеже бурканите са в мазето, а ключовете са в майка ми.

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
На Кукления вероятно ще се седи до към 1 , 1 и половина... Заради мен - работещия... Иначе останалите да са отлетели рано-рано...

# 220
  • Мнения: 179
Никой ли няма познати желаещи да гледат деца?Имайте ме в предвид,моля!  Praynig

# 221
  • Мнения: 1 149
Лали не разбра ли че тук си говорят само няколко души и няма кой да ти отговори SickАЗ чакам  да ми дадат адрес на една агенция за почасово гледане и ще ти пратя телефоните когато ми ги дадат.Приятен ден на всички bowuu

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Лали не разбра ли че тук си говорят само няколко души и няма кой да ти отговори Sick...

Това сериозно ли го мислиш? Или от слънцето нещо  newsm78

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 newsm78Имаше нещо за гледане на деца от Родилния дом на горе, към ДНА.Пада се на десния тротоар.Мисля, че беше агенция, но не съм сигурна.Изглеждаше добре отвън, ако иска някой да отиди да провери.

# 224
  • Мнения: 2 122
Здравейте, мами и татковци  Hug Случайно някой да знае нещо за д-р Росица Димитрова, находяща се на ул. "Чаталджа"13 (аз дори не успях да я открия на картата тая улица)
Ако става въпрос за ирисодиагностичката, която лекува с хомеопатия- намира се в ниската част на дома на строителя, на последния етаж- вратата срещу стълбите, имам някъде и телефон, трябва да се разровя. Ние с моя мъж последно при нея ходихме, след като ни казаха че с неговата спермограма само ИКСИ ни е шанса за дете, обаче 3 месеца след като я посетихме за първи път забременях по естествен начин.

# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729

Лали не разбра ли че тук си говорят само няколко души и няма кой да ти отговори Sick...


Нямам позната, която гледа деца, нямам опит с подобна жена и предпочетох да си замълча. Предполагам и другите така.

Аз заминавам за село,  другата седмица се надявам да успея да дойда на някоя среща, че се затъжих.
Лек ден

# 226
  • Мнения: 179
Ей,хора!Нямам желание да предизвиквам препирни!  Naughty ще бъда благодарна, ако някой сети нещо   Hug и съм настоятелна просто,защото ми е спешно!
viktori-ще ти бъда благодарна,дано от там излезе нещо!
DSS аз живея в този район,ще проверя!

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Лали не разбра ли че тук си говорят само няколко души и няма кой да ти отговори Sick...


Нямам позната, която гледа деца, нямам опит с подобна жена и предпочетох да си замълча. Предполагам и другите така.

И аз така. И ще замоля да не бъда обвинявана за това!

Ако някой от нас знае нещо веднага би го споделил. ЛАЛИ ни познава добре и предполагам, че това и е известно.
За действия свързани със зеления емотикон в горния цитат си има тоалетни!!!

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: ЛАЛИ 
DSS аз живея в този район,ще проверя!
newsm78Бреее, ама ние сме били съседки Hug.

# 229
  • Мнения: 449
Мини, благодаря за отговора!   bouquet И аз мисля да я посетя, дано да помогне-поне беше откровена при разговора ни по телефона.
Лали, съжалявам, колкото и да настояваш очевидно не можем да помогнем-аз не виждам да се търкалят по улиците жени, подходящи да ги пуснеш в дома си и да им повериш детето си.
Само да отбележа, че в тази тема има доста хора, които са много отзивчиви и помагат винаги, когато и с каквото могат-дори и на такива, които се появяват само когато имат нужда от помощ. Naughty

# 230
  • Мнения: 179
   Weary  нямах предвид,че искам да ми доставите детегледачка на часа!както е написала Jade знам,че ако някой се сети би споделил веднага!Точно за това писах тук!
DSS живея до Ахинора на Боруйград и Руски

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 18:36 от ЛАЛИ

# 231
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
victori, ще те изядем с парцалите... Само стой и гледай...
Хората от старозагорската група се познаваме от много време... Повечето от нас - с години... Срещите ни, ако случайно не знаеш, са ежедневни... Знаем си кътните зъби, половината от сексуалния живот, номерата на сутиените, на долните гащи и прочие неща... Говорим си откровено и открито и когато нямаме какво да кажем... Просто мълчим... Помагаме си винаги, когато имаме възможност и не чакаме някой отстрани да ни "ръчне" по задниците и да каже "Помогнете"...
Класифицирайки групата говорещи хора като "говорещи си (празни приказки - бележката моя) и няма кой да ти отговори", настъпваш котето по опашката... Щом предизвика чак Таня да ти каже, че тотално грешиш и не може да казваш такива неща за останалите, смятай какво предизвикваш... А тя е сдържан човек... Преди да познаваш групата, нямаш абсолютно НИКАКВО право да даваш класификации... И ако имаш желание - ставаш част от групата, ако нямаш - твоя воля... Ако искаш...
До тогава - без обиди, моля... Добрия тон е желателен...!

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Адаш, едно питане - мамата Камелия ли се казва?

# 233
  • Мнения: 2 495
Привет от мен Simple Smile
Чета тази темичка, но поради една или друга причина все не ми оставаше време да се включа и аз.Готини сте всичките  bouquet
Приемате ли още една съгражданка Laughing

# 234
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Приемате ли още една съгражданка Laughing

Само ако вървиш в комплект с този от подписа ти  Mr. Green Twisted Evil

Разбира се, че си добре дошла. Всеки е добре дошъл  Grinning

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 20:19 от Jade

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Само ако вървиш в комплект с този от подписа ти  Mr. Green Twisted Evil

Разбира се, че си добре дошла. Всеки е добре дошъл  Grinning

Ей, ненаситно бееееее   Mr. Green

Добре дошла, Белла   bouquet

# 236
  • Мнения: 11 315
Само ако вървиш в комплект с този от подписа ти  Mr. Green Twisted Evil

Разбира се, че си добре дошла. Всеки е добре дошъл  Grinning

Ей, ненаситно бееееее   Mr. Green

Добре дошла, Белла   bouquet
Тамън ми взе думите от устата  Wink

Привет и от мен Белла! Hug

След коментара на Експрес върху казаното от Виктори просто мога да замълча.

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Само ако вървиш в комплект с този от подписа ти  Mr. Green Twisted Evil

Разбира се, че си добре дошла. Всеки е добре дошъл  Grinning

Ей, ненаситно бееееее   Mr. Green
И нахално Mr. Green
Добре дошла на Белла  bouquet
Другото няма да го коментирам щото и с бременните си хормони няма да мога да се оправдая Twisted Evil
Преди малко се върнах от Метро...ами не се стърпях...купих памперси, мокри кърпички за чеде...поне дупето му да не е голо Mr. Green
Лали незнам жена която да мога да ти предложа...ако нещо изкочи в последствие до септември ще свикам.

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Привет, Белла... Добре дошла... Все още се водят спорове относно мястото на понеделничната ни среща... Обаче се спори за две алтернативи... Или ще е на Кукления театър, в заведението Пиеро, с детския кът и надуваемите замъци... Или ще е на Бирхалето, заведението в приземието на Драматичния театър над градската градина... Споровете са ожесточени... Ние работещите... Аз, Лалка, Сладка Хапка (която ще се присъедини загоряла в неделя към нашия отбор)... Сме за Бирхалето, защото ни е близо до работните места... Сиреч, да не си губим обедната почивка в ходене... Има една дребна групичка чудещи се какво да правят и кой мъж да захапят... Разбирай, начело с  Jade - чуди се чий мъж да подхване... Преди беше хвърлила око на едни богомиловчани (неосъществена авантюра с участието на казанлъшката Горска Фея), после се беше зазяпала май по едни южноафриканци (може и да бъркам точната народност) - поиска директен внос... През всичкото това време драпаше към Хериното Сержи и де що го видеше заголваше кълки да го съблазнява... Много му се кани... Сега се заглежда и по момъка от подписа ти, нищо чудно и към мъжа ти поглед да хвърли... Така че, дръж си го изкъсо и под ключ... Фнимателската... Краси май е също от неангажираните, на която ще й е все тая към кой отбор е, ама все пак й е по-близо Кукления... Хера е също за куклата... Ама не щото й се скача на надуваемите замъци (ша ги спраска)... А щото е по-хладно под тяхната сянка... Ива&Ави също е за Кукления, щото е на крачка от тях... Пък МимаШумков й е все тая къде ще е срещата - все идва с черно Ауди и паркира като с танк... Разбутва с броня де що види мантинели, други коли, кошове за боклук и се намества... Злати е на море и също предпочита Бирхалето, щото й е по-близо, а вече и коремчето й взе да расте... Но тя като се върне... Лали обикновено като се появява все е притеснена, че малката прелест й е трудно да заспи и обикаля милата, като подкован кон улици и градинки за да приспи отрочето... Не я свърта много на едно място... Августа също е за Бирхалето... Не че може да озапти левент Никола, ама е оптимистка... Таня е на село и й е все тая, но и тя е близо до Бирхалето... Бе май Бирхалстващите са повече, ама Хера сега е на прима виста, понеже с отрочето мишанче са много важни... Може и да успеем да я уредим едно Бирхаленце през другата седмица...

П.С. Всички, които ги пропуснах, да не се чувстват засегнати и да изразят личното си мнение публично..

П.П.С. Резултата от ожесточените спорове винаги, незнайно как, се появява изписан в темата... Все има някой клюкар, който издава ситуацията...

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Експресио, забрави да споменеш твоя ангел в списъка с мишените ми.
Не че отдавна не му развързах препаската, но нали трябва да сме точн и изчерпателни  Flutter Mr. Green

# 240
  • Мнения: 1 149
 NaughtyЕй мами Старозагорки-не исках да обиждам никой. CryПросто  преди време се опитах да се заговорим но никой не обърна внимание.Направих няколко опита но резултатът беше същия.И наистина така си помислих - Crossing Armsче си говорите само познати.Ако не ми се сърдите-ще се радвам да комуникираме HugНе съм злобен човек и голямо СОРИ-на всички които се чувстват обидени.Поздрави на всички мами от Стара Загора smile3525

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Такавече е друго Simple Smile
Съжалявам, че си се почувствла така, може би просто никой не е бил в настроение или не е имал време да пише. Често и други въпроси увисват така без отговор. Но нали затова е форума - кой каквото може, а който не открие търсеното тук отива да го потърси и другаде...

А ти ако искаш контакт с нас направо ела на някоя от срещите ни. Там сме много по-приказливи. Може да доведеш и мъжа си  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 1 149
Благодаря Жади PartyРадвам се че не се сърдите -наистина е прозвучало някак грубо/сега като чета/Ще се радвам да се видим newsm44Като чуя за среща -там съм .Само да не ме+ #2gunfireА мъжо....................може и да ти го доведа Thinking-зависи как ще се представиш. Joy

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А мъжо....................може и да ти го доведа Thinking-зависи как ще се представиш. Joy
Ще си сложа наморника, обещавам   Close

# 244
  • Мнения: 1 149
И аз ще му го надяна че не се знае кой кого ще охапе rotfImboАйде довиждане тогаа.

# 245
  • Мнения: 449
Радвам се, че недоразумението се е разрешило. И за да не остане някой с погрешни впечатления, включвам и себе си в групата на рядко явяващите се с неизчерпаемите нужди, на които винаги всички са помагали-кой с каквото може. Удобен случай да благодаря  bouquet
Виктори, заповядай на срещите-аз не държа да си с мъжа си. Сърцето ми е запазено за Джейдиния Митя Whistling

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Моето сърце вече е на мишанката в корема...дори и сержи сложих на второ място Mr. Green
Аз пак да поптиам Августа...вие кои бяхте Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Кукления или Бирхалето като разстояние ми е едно и също...все се търкалям. Но на Кукления ми е по-хладно на душата Crazy но това незначи, че няма да дойда и на Бирхалето...да не мисилте, че така лесно ще се измъкнете от мен Crossing Arms Мечтайте сиииии Mr. Green

# 247
  • Мнения: 619
на Кукления ми е по-хладно на душата Crazy но това незначи, че няма да дойда и на Бирхалето...
smile3521

# 248
  • Мнения: 11 315
Августинке, ти де се губи бе моме?
Толкова време бях по родни земи, не можах да ти видя сладката мутричка и да се порадвам на порасналия ти мъж. Амаха!  Naughty

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ализеа, намерил съм ти бебешки бурканчета... В един оказион до нас... По 15 ст. парчето, дори са и с капачка... Само свирни и мога да ти купя поне тридесетина... Запазени са, изглеждат дори чисти... Капачките им не са съвсем нови, но все пак са сравнително запазени... Дори самите бурканчета нямат етикети... Отстранени са...
Чакам включване от теб...

# 250
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
На мен ми е по-удобно на Бирхалето, въпреки че и ние сме от почти не идващите Embarassed  Но въпреки това съм много благодарна на всички, които винаги когато имаме проблем помагат. Благодаря ви  newsm51 newsm51

# 251
  • Мнения: 449
Мосю Еспресио, само да отбележа-аз съм за Кукления. Разстоянието за мен е същото, само че на Кукления необуздаемият има повече забавления, тъй че ми е все едно къде, само да е като Кукления  Laughing Между другото, къде се загубихме, направо ни липсваш  Heart Eyes
Вечернице, как стана тоя сакатлък не можах да разбера  Rolling Eyes Оня ден питам Херчето ти кога ще дойдеш да ви видя с децата и тя вика те бяха тук и си заминаха...Много жалко, и на мен много ми се искаше да ви видя, най-вече наборката/нали сме на една дата...с 25 години разлика/
Херче, на тебе май взе да ти изтича предварително мозъка-няма да има какво да изтече с кърмата-ми нали оня ден бяхме на Кукления заедно и пак...кои сте, та кои сте. Няма да те черпим сандвич вече   Mr. Green

# 252
  • Мнения: 619
здравейте всички!гледам,още с бурканета се разправяте...
а ние се запознахме с кандидат зетьове и свати....

# 253
  • Мнения: 2 495
оххх, такава тъпня ме е налегнало smile3507днес и утре съм на работа и като си представя че можеше да съм на плаж... smile3506Как е настроението при вас?Добре че имам нет на работа, иначе щях да си приказвам сама Laughing

# 254
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Какво работиш, Белла?

Ние преди малко се завърнахме от ЛЛЛ срещата в Пловдив. Мина чудесно...
И кафенце пихме и цигари пушихме  Embarassed

# 255
  • Мнения: 2 495
В сферата на комуникациите съм...засега Simple Smile

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И кафенце пихме и цигари пушихме  Embarassed
Дърта пушачка Twisted Evil
Автуста....мълча вече...ама сандвич ще има ли пак? Rolling Eyes Mr. Green

# 257
  • Мнения: 449
Ето на-Херка я катурнахме...Ще има, само си мълчи  Laughing

# 258
  • Мнения: 449
Абе, що така Rolling Eyes-пиша, пиша и все на 177 публикации си стоя (сега забелязах)

# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ееее, ся на старо куче ли да обясняваме. Я да идеш да прочетеш правилата  Mr. Green

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Все толкова си седят, защото в тая тема мненията не се отчитат... Не се отчитат изобщо във всички отчетни, клюкарник, правила, обяви и прочие... Лалка ти е написала, иди прочети правилата...

А ти ЖЕДИНИЬО... Ша си изпатиш...!!! Престани с тия джигари... Не ти ли е ясно, че пушиш лайна...?!?!?

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз вече не пуша!!!

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Въх повярвах ти Mr. Green

# 263
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Възмутен от ЖЕДИНИЯ и нейните лъжи за тютюнопрекъсване...
Аз си лягам...

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Благодаря ви, надъхвате ме  Mr. Green

# 265


Ние преди малко се завърнахме от ЛЛЛ срещата в Пловдив. Мина чудесно...
ааа, я по-подробно плийз, какъв е тоз телеграфен стил Mr. Green... може би цигарките и кафетата са ви заморили  Laughing  или само тет а тет ще ми разкажете а  Wink

# 266
  • Мнения: 619
ами събрахме се да поговорим на колко месеца е добре да се захрани бебчо,с какво и по колко.
лично аз останах с впечатлението,че всеки си преценя с какво,защото едните захранили с едно,други-с друго.поне се запознах със сватята и другите пловдивски кърмачки.

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да, в общи линии това се чу на срещата.
Всеки сам преценя с какво да си захрани детето, като преди това е добре да е информиран за рисковете на ранното въвеждане на храните и за потенциалните алергени.
Каза се и това, че захранването, както и всичко друго трябва да се съгласува с индивидуалността на детето, а не да се следява някаква стриктна схема.

Повечето присъстващи бяха с малки деца, все още не захранени и това е разбираемо. Те бяха дошли да научат нещо и да вземат решение за своето бебе. Та преминалите през това бяхме само 4-5, но пак се получи добра дискусия.

Дори една баба присъстваше, която зададе доста въпроси  Grinning

# 268
  • Мнения: 11 315
Откога бе, чеде?  hahaha

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Тя си мисли, че ще заблуди старите кучета Mr. Green
Днес спете без гаща....сержи пази Crazy /Джейд да не хукнеш към поделението сега Mr. Green/

# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

От днес newsm08

# 271
  • Мнения: 179
Адаш-за Камелия се отнася!  #Crazy ама тя да не е впрегнала целия град!
Аз да се похваля-Денис направи първите си самостоятелни крачки вчера!Днес обаче явно не и е ден и все ме придържа с 1 ръка.Аз хич не бързам ама явно скоро ще правим прощъпулка!

# 272
  • Мнения: 6 243
Добре заварили на старите кучета и добре дошли на новодошлите.

Преди малко се върнахме от морето, Ирина вдигна по пътя Т и сега се занимавам с нея... ако се пооправи, довечера ще попиша повече.

За бавачка не ме търсете - моята не я давам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Така като стоя и мисля, може и градината да пропусне Ирина, лелята е един път.

Имам да отговоря на няколко ЛС, моля да ме извините още няколко часа, сега нямам възможност. До скоро.

Утре ще дойда, ако детето е добре, щото ако е като днес, може да разболее бебетата.

# 273
  • Мнения: 6 243
newsm78Имаше нещо за гледане на деца от Родилния дом на горе, към ДНА.Пада се на десния тротоар.Мисля, че беше агенция, но не съм сигурна.Изглеждаше добре отвън, ако иска някой да отиди да провери.
Туй нещо не работи от повече от година и половина. Офис на някаква фирма е в момента.

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: sladka hapka
Цитат
Имаше нещо за гледане на деца от Родилния дом на горе, към ДНА.Пада се на десния тротоар.Мисля, че беше агенция, но не съм сигурна.Изглеждаше добре отвън, ако иска някой да отиди да провери.
Туй нещо не работи от повече от година и половина. Офис на някаква фирма е в момента.
Извинявам се, незнаех Embarassed.Аз съм извън България горе-долу 2 год.

# 275
  • Мнения: 6 243
Няма проблем, разбира се!
Аз им бях фен и много съжалявам, че не издържаха и затвориха.

# 276
  • Мнения: 1 149
И аз се мъча да откажа цигарките Жади ама............................ SickСутрин с кафето е най-трудно нали? #Crazy

# 277
  • Мнения: 6 243
Ооооооооо, Жади, ти вече и сутрин с кафето ли почна да пушиш?
А на нас разправяш, че само вечер, с ракията, салатката и Сержи!? Бравос! Mr. Green

# 278
  • Мнения: 619
Ооооооооо, Жади, ти вече и сутрин с кафето ли почна да пушиш?
А на нас разправяш, че само вечер, с ракията, салатката и Сержи!? Бравос! Mr. Green
хм,явно не ви е казала и за следобедните часове... smile3546
их,туй Жади бееее
rotfImao

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 20:46 от Ивa&Ави

# 279
  • Мнения: 6 243
Само една седмица ви оставих, и не овардихте Жадито! Маскари! Утре ще подгони и абитуриенти по кафенетата, както се е разхайтила. Mr. Green

# 280
  • Мнения: 619
Само една седмица ви оставих, и не овардихте Жадито! Маскари! Утре ще подгони и абитуриенти по кафенетата, както се е разхайтила. Mr. Green
кого да овардвам по напред,незнам!
то не бяха Авита,не бяха Жадита,че и малки и големи Щуки и ето ти резултата!как не влязох и аз в кюпа-незнан...
то едното като почне,че другото да не види и то!
 Joy

# 281
  • Мнения: 6 243
И аз като Експрес - щом станат 15 страници, пускам новата тема. Правилата са си правила.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123304.0

Общи условия

Активация на акаунт