Стара Загора 9 - някои са по морета, другите разпускат по кафета...

  • 14 108
  • 281
  •   1
Отговори
# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
TАКА вижда ли се?

А къде е гостенката?

# 136
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ееееее, браво бе... аз да дойда на една среща и да ме няма документирана Crossing Arms

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Лалич как беше концерта? Разкажи малко клюки де... Crazy

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
здравейте,ако някоя мама събира точките от играта на памперс(до 22 август е играта) имам 5 сърчица.ако някой се интересува от тях,да ми пише на лични и да му ги подаря. Simple Smile

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Лалич как беше концерта? Разкажи малко клюки де... Crazy

Уф, кво ли да разправям - тъпканица ужасТна, братя ром колкото щеш, тесен стадион с още по-тесни врати, седяхме на едно бордюрче пред седалките (то всъщност няма седалки там, а само цимент...
Иначе певачките - ами радваха се хората, за мен беше мъка. По едно време мъжО искрено ми каза да идвам в кръчмата, ама нямаше откъде да се излезе вече...  Twisted Evil

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
По филибелийски изглеждате някак уморени и разплути от жегата... Някои даже и откровено припотени... Дано весело сте си изкарали... Иначе само Херата, Мама Б и Денат са усмихнати на снимките... Другите - ще речеш, че са ви изяли вечерята преди да ви я поднесат... Еле пък Джейд и Хапката... Я си спомнете предните снимки от Мантоса... К`ви ухилени физиомутри имаше... Ама така е, липсваме ви... Толкоз...

Лалич, искрено ти съчуствам за преживяното...

# 141
Здравейте,аз съм нова в форума.Имам бебче на 3 м и половина,от Стара Загора съм и искам да се запозная с други майки и да обменя опит.

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Лалич ей за туй аз не ходя по концерти...едно мангалите..едно блъскането и в крайна сметка нищо не видяла Crazy Да беше прибягала до Филибето...до 23,30 стояхме някъде /да не повярваш, че не заспах на масата Mr. Green/
Добре дошла на новата мама   bouquet Следи темата...тук си пишем къде и кога се чакаме..когато решиш заповядай. Утре не но във вторник сме се разбрали на Кукления театър сутринта 9,30-10,00 часа.

# 143
  • Мнения: 6 243
Здравейте,аз съм нова в форума.Имам бебче на 3 м и половина,от Стара Загора съм и искам да се запозная с други майки и да обменя опит.
Здравей, Краси и добре дошла!  bouquet
Ще се раздвам да се видим! Наминавай в тая тема, тук си уговаряме срещите.

Експресе, направо грубо звучи това, дето си го написал. И ти не си фотогеничен, ама не съм ти придиряла досега smile3534

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Привет, Краси... Ще те чакаме на следващата наша среща...

Росито, я па ти... Чак пък грубо... Нищо като подобно... За фотогеничност даже и дума не съм отварял... Това си е твоя измислица... Само казвам, че на физиономиите ви е изписано настроение а ла "потънали са ми гемиите"... Мда-а-а...

Що се отнася до личната ми фотогеничност... Аз и фотогеничност се отнасяме тъй както се отнасят магаре и духова музика... Даже прилагам и доказателство...

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 18:27 от Ekcnpec

# 145
  • Мнения: 6 243
Не ти се вижда снимката. Шмекерии, както обикновено Crossing Arms
Как ще се види, виж какво си направил:
Цитат
... Даже прилагам и доказателство...

[img ] [ /img]
Турни му линка вътре де Mr. Green

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Добре дошла на новата мама.   bouquet

Хапчева, ти нали щеше да ходиш на море?   sport027

Кога смятате да смените кафето? Кукленият театър не ми се нрави нещо.

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Експресе туй шапе много ти тича Mr. Green И басейна ти е до колене.... Mr. Green

# 148
  • Мнения: 6 243
Въх, Експресе, направо страшна снимка. Конкурс може да спечели  Laughing
Лалич, стягам багажите, скоро ще ме няма. Но и аз не съм фен на Кукления. След днешното ни посещение и те вече не са ни фенове. В момента децата на Деметра и на Фиданката довършват последните остатъци от търпение на собственичката... Ирина вече е изкъпана и спи на дивана, но цял следобед се къпа в шадравана.

Аз викам да се върнем към корените - Берхалета, туй-онуй...

# 149
  • Мнения: 619
Добре дошла на новата мама.Надявам се да се видим скоро!

Само казвам, че на физиономиите ви е изписано настроение а ла "потънали са ми гемиите"... Мда-а-а...
- напълно съм съгласна за моята физиономия !!!

Аз викам да се върнем към корените - Берхалета, туй-онуй...
- на мен ми харесва кукления,но щом искате - нямам против бирхалето нищо.

И да ви кажа:току-що се прибираме от великата сватба !!!Снимки очаквайте по-нататък във времето...Доволна съм много-беше чудесно !!!

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 23:58 от Ивa&Ави

Общи условия

Активация на акаунт