Стара Загора 9 - някои са по морета, другите разпускат по кафета...

  • 14 116
  • 281
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
И да ви кажа:току-що се прибираме от великата сватба !!!Снимки очаквайте по-натаък във времето...Доволна съм много-беше чудесно !!!
Разгеле Mr. Green Тая сватба вече и аз я сънувах...чакам снимки вече Crazy

# 151
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Привет и от мен. Sunglasses
 Аз най-сетне успях да се добера до компа. То снощи голямо празнуване му ударихме.Към 1:30 си тръгнахме, а Марти такъв екшън изкара,(екстремно возене + тълпи народ слизащи от концерта) чак не мога да повярвам, че не се събуди.А днес не мога да се дигна от леглото... smile3507 smile3507

А за кафето къде ще ходите през седмицата, че може и да се наканим да дойдем някой ден Blush

# 152
  • Мнения: 280
   Привет,Дами и Господа!За щастие,или не,вече сме си тук.На по-запознатите с режима ми на спане-да не се чудят за среднощното писане.Налегнала ме е змейска кашлица-в момента,в който легна,започвам да "бухам",сигурно седнала ще се спи таз нощ.Направо ще събудя домочадието,ако опитам да поспя с тях.
   Виждам,че съм изпуснала интересни срещи,надявам се да има повторения.
   Във вторник сме на линия с момата,да я видите каква е селска-цялата и муцунка е ужулена и е нахапана поне на 5 места от неизвестни твари.Домъчняло ни е за вас,на мен със сигурност,а Ива от няколко дни е на вълна Алекс и Тони.Така като се замисля,Тони сигурно вече е на ясла по цял ден,направо не знам какво ще обяснявам на Ива.Джейд,май ще ви идваме на гости Laughing
   Стискайте палци да поспя някой час,че доста ходене ме чака утре,а и две седмици ме няма вкъщи,познайте за какво чистене иде реч Wink

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 923
Заповядайте  Hug
И на нас ни липсвахте...

На по-запознатите с режима ми на спане-да не се чудят за ранното писане. И аз мога да ставам рано, когато се налага  Mr. Green

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 671

На по-запознатите с режима ми на спане-да не се чудят за ранното писане. И аз мога да ставам рано, когато се налага  Mr. Green

Ама ти лягала ли си ?  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 270
Ееееее, браво бе... аз да дойда на една среща и да ме няма документирана Crossing Arms
А защо си се крила от обектива?

на следващото запиване и аз ще дойда ако не преча де?но май първо ще трябва да се запозная с вас на някоя сбирка.

# 156
  • Мнения: 619
Летен дъъъжд,чаакан дъжд....
(не си спомням текста по нататък..)

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Летен дъъъжд,чаакан дъжд....
(не си спомням текста по нататък..)
Бликна в миг и отшумя
/май тъй беше/ Mr. Green То къв дъжд...направо ме уплаши...хвърчат разни работи из терасите Crazy
Злати добре дошла бе селянкеееее Crazy
Днес си купих книгата "Книга за кърменето"...голямо четене днес...аз толкова като бях студентка не четох бре ooooh! Crazy

# 158
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Бреееее, доста ме уплаши тази буря...Май големи поразии е направила Shocked

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 18:12 от SI-SA

# 159
  • Мнения: 619
Бяхме навън и Ави реши да яде точно когато се смрачи и количката се напълни с всякакви боклуци!Отделно,че на ъгъла на блока като стигнах,така започна да духа,че щеше да ме издуха,хем количката е тежка....
Утре ще излизате ли,че имаме среща с Ализеа и ако сте навън,може да се видим?

# 160
  • Мнения: 270
едно дърво като падаше пред "ориент" щеше да удари  една майка с бебе,но им се размина

# 161
  • Мнения: 1 343
Момичета много съм притеснена .
Денис от няколко дена не яде по точно от петък. Почти по цял ден спи ... Днес се опитах да му дам малко храна / почти насила / и повърна. Пием само вода и толкова. Обадих се на частното педи дето викам и ме стресира още повече.. Понеже познава детето и като чу че по цял ден приляга каза че може да ни вкара за хоспитализация ... Днес спим доло горе така 12:00 до 13:30 после от 15:00 до 18:00 и от 20:30 досега спи .. За моето дете това е нещо нечувано. Дано да не е нещо сериозно защото вече незнам колко ще издържа .

# 162
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Опитай да се успокоиш, нали каза, че е с температура сигурно, защото е болен не иска да яде, а пие ли вода, мляко. Лекарката не го ли видя, как така ще дава диагноза по телефона.

# 163
  • Мнения: 1 343
Нямаме Т. от събота .. Лекарката му го гледа днес и каза че нищо му няма . Само че не е права сигурна съм ... Денис само реве плюе биберона после си я иска и пие само течности друго не иска. Най - ме притеснява този постоянен сън той от новородено не е спал толкова . ooooh!

# 164
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Потърси съвет и от друг лекар.Ако трябва, отиди и си плати на някой добър специалист. Стискам палци да не е нещо страшно.  Praynig

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 22:39 от SI-SA

Общи условия

Активация на акаунт