Стара Загора 9 - някои са по морета, другите разпускат по кафета...

  • 14 150
  • 281
  •   1
Отговори
# 165
Много сте си добре на снимките от Филибето! Експрес само какво ви намира кусури - той може да е слънчасал кат гледам на туй море Mr. Green - и доказателство има - с тая капелка утрепа народа по плажа сигурно Joy
Що се отнася до днешната буря - мен направо ме стресира това чудо  по-точно вятърът! Хем си бях в къщи, но като почнаха да се огъват едни огромни дървета пред прозореца, дрънчат стъклата... направо ми се разтрепера всичко - накрая се оказа, че точно под прозореца се е счупило едно огромно дърво и за късмет е паднало настрани, а не в стаята ни Sad....
Уо,  стискам палци да е добре детенце, но ти наистина вземи се посъветвай с някой друг педиатър за всеки случай! И моето дете имаше периоди да отказва да яде, но нещеше с лъжицата, а иначе от ръката ми папаше бананче, хляб, гърдата не отказваше.. Пиши как сте!

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Днес Кукления? В 9,30?

# 167
  • Мнения: 619
тц-това е от мен...

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Уо, не се притеснявай от това, че не иска да яде. Вероятно е хванал някой вирус.
Отказа от храна е естествена реакция на организма. Когато е нападнато от вирус или бактерия на тялото му е нужна цялата енергия за да се справи с тях и е нормално да отказва храната, която отнема част от тази енергия за да се преработи.
Радвай се, че поне пие вода и нямам да се обезводни, а щом не е обезводнен нямате работа в болница.
Предлагай му повече плодове и зеленчуци и в никакъв случай не го насилвай.

Стискам палци бързо да се оправите.

... и тръгвам към Кукления  Mr. Green

# 169
  • Мнения: 449
Ехооо, и ние сме тука!  Hug
Черни сме като маймуни, Никола е направо умопомрачителен чаровник, ама не знаех, че се срещате толкова рано по срещи. Айде, утре ще се видим  Grinning

# 170
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Еее, завърнахте се и вие  Hug
Ще ви чакаме утре.

До Ива&Ави, Си-Са и който се интересува:
Срещата на ЛЛЛ в Пловдив тази събота ще бъде на тема "Захранване на бебето".
В колата имам 4 свободни места. Приемам пътници  Mr. Green

# 171
Здравейте,какво столче за хранене ще ми препоръчате,колеги искат да ни направят подарък.Как си прекачате снимки към профила и съобщенията?

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Какво столче за хранене да си вземете, общо взето зависи от това, колко място имате вкъщи... Ако мястото ви е малко и няма къде да се добави в пространството - вземете такова, което се монтира директно на плота на масата... У нас е дядовата ръкавичка и сме с "монтажно" столче... Ако пък имате място в трапезарията - купете си такова, което е с масичка и става висок стол, като се сложи самото столче върху нея... Те са дървени много красиви... Има и такива с метална стойка, но пак се слагат от страни, до масата... Не ми се рови сега за линкове, да ти покажа двата основни типа... Ама като се разгледаш из Данет и разни други електронни магазини, ще добиеш представа за какво ти говоря...

Що се отнася до това, как да си сложиш картинка в профила, мнението или в пописа - чети тук...



Разрових се... Ето ти целия сайт със столчета за хранене, които се предлагат от Данет...
Това тук е столче като нашето, а това тук е от тези дървените, за които ти говорих по-горе, с масичка...

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 18:01 от Ekcnpec

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Утре пак сме на Кукления - от към 9:30 часа, поне до 1...
Чакаме всички новозавърнали се... Да не изброявам...

# 174
  • Мнения: 619
аз харесвам дървените и бих си взела такова.

за 9:30 мисля,че ще дойдем

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 19:04 от Ивa&Ави

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Когато преди 2 години търсих столче за хранене много държах да се регулира на височина. Преди това бях пробвала да храня Алекс на висок бебешки стол и ми идваше наистина високо за ръката, струваше ми се уморително.
После открих доста други предимства на този стол, като например удобната табличка отпред, която може и да се сваля и е перфектна за мазане на всякакъв вид храна, без да стига до пода  Mr. Green
Ето такъв е моя стол:

# 176


До Ива&Ави, Си-Са и който се интересува:
Срещата на ЛЛЛ в Пловдив тази събота ще бъде на тема "Захранване на бебето".
В колата имам 4 свободни места. Приемам пътници  Mr. Green

аз съм от интересуващите се /въпреки че захранването го минахме, видях  в кърмаческия, че ще се говори и за отбиването/, ама няма да ме огрее за жалост  Rolling Eyes ТАткото е на работа, бабата ще е извън града, а с Марти - такова приключение не предприемам, щото нито нещо ще чуя, нито ще мога да кажа или питам в движение  Mr. Green ЩЕ РАЗЧИТАМ на разкази на очевидци след това  Mr. Green така че хубаво да си отваряте ушите  Joy

# 177
  • Мнения: 619
така че хубаво да си отваряте ушите  Joy
даже може и записки да си водим,хеле я,нали ми предстои туй начинание,наречено захранване....

# 178
  • Мнения: 270
krassi_t  здравей.много се радвам,че си имаме адашче ,че и са наборници.
Столчето на Джейд е много удобно/племеницата има такова/и аз ще купувам същото.
Къде се провеждат срещите на ЛЛЛ в Пловдив и от колко часа са?[/]и в мойта кола ще има 2 свободни места

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 22:59 от iveta76

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Ох, аз май ще съм с децата в Събота... Ама вече съм решила да ходим, няма да се отказваме. Може и да пробвам да оставя големия на прабаба му...

Ивета, срещите се провеждат в ДКЦ1 до пл. Понеделник пазара от 11:00 часа.
Ако ти се идва може да пътуваме заедно, аз съм ходила и друг път, знам пътя.

Общи условия

Активация на акаунт