Кои детски кухни в София разнасят по домовете?

  • 32 245
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 457
А какво стана с Джуниър - няма ли зимата да имат доставка по домовете? Много искам да я пробваме тази кухня, че менюто им ми се стори доста разнообразно и хубаво, а пък зимата и без това няма да вземам от държавната, че и тя ми идва малко далечко. Така че, ако някой има информация за Джуниър- да казва  Hug

# 76
  • Мнения: 14
Благодаря ти Lady Charm

# 77
  • Мнения: 2 885
Незнам за вас но отгледах синът ми в кухята до Евреиския дом много съм доволна.Сега и малката папка там.Всеки ден си я взимам в 12  студ не студ и детенце малко на въздун излиза ми 20 лв на месец Peace не виждам защо да ми я доставят.

Предпочитам доставката. Детегледачката с предното детенце, при което е била, са се разболяли.
Докато висят да чакат да вземат от държавна кухня на ул.Тича в кв. Яворов миналата зима и хоп яка настинка с усложнения.
За мен през зимата едно е да се разхождаш /излизали сме и на под 5 градуса/, друго е да чакаш на едно място с малко дете.
Второто го изключих именно с поръчките от Ози.

# 78
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз мисля като немирница.  Sunglasses Освен това хич не ме блазни идеята излизанията ми да са обвързани с точно определен час и задължителни и в дъжд и във виелица и т.н. Друг голям плюс при доставките за мен е, че синът ми е с неустановен режим за следобеден сън и доста често този сън се случва преди обяда - е няма да си оставя детето само и да хукна да вися по опашките пред кухнята или пък да го будя за да виси и той с мен Close И последно - много ми харесва, че Ози работят 7 дни в седмицата Simple Smile

# 79
  • Мнения: 3 886
7 дни ли???? ама може ли да поръчваш само от време на време или трявба да си абонат???.защото мен пук ме блазни за събота и неделя  bouquet  bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 10 825
7 дни ли???? ама може ли да поръчваш само от време на време или трявба да си абонат???.защото мен пук ме блазни за събота и неделя  bouquet  bouquet

Можеш. Поръчваш предния ден за следващия

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 926
Чудя се дали да поръчам от Ози за проба newsm78 Притеснява ме , че пише , че храната е за след 1 година. Някоя мама на по-малко бебе да е поръчвала?
И аз се чудя дали Джуниър няма да направят доставка newsm78

# 82
  • Мнения: 3 886
Чудя се дали да поръчам от Ози за проба newsm78 Притеснява ме , че пише , че храната е за след 1 година. Някоя мама на по-малко бебе да е поръчвала?
И аз се чудя дали Джуниър няма да направят доставка newsm78



 моита почна да яде от 7 месец .А кухнята при нас е от 10 тия

# 83
  • Мнения: 2 885
Зависи кога си захранила - рано или късно.
На 10 месеца аз въведох тепърва глутен.
Затова поръчах от Ози на 1 г и 1 д, но бях въвела повечето неща.
Все пак за пръв път жълтък и купешко мляко опита от кухнята.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 926
В 5тия месец захраних , вече яде почти всичко(глутен , повечето видове месо). Не е яла жълтък и риба и кислео  и прясно мляко newsm78

# 85
  • Мнения: 202
Аз записах ина на 9 месеца в кухня Ози.В началото,ако имаше храна,която не е опитвала и давах по малко  и следях за реакция.

# 86
  • Мнения: 210
Ние почнаха ме от преди седмица. Захранвам го с по-две, три лъжички ако има ново и му давам друго. Давам му супите и основните за да не са много нови нещата. Аз съм въвела всичко, но е ял само купени пюрета и към кухнята е много скептично настроен. За сега съм много доволна. Пасирам всичко и давам.

# 87
  • София
  • Мнения: 938
А бе от едно известно време не мислите ли, че станаха много манджите с картофи. Под различни названия, но в крайна сметка картофи  newsm78

# 88
  • Мнения: 7 640
А бе от едно известно време не мислите ли, че станаха много манджите с картофи. Под различни названия, но в крайна сметка картофи  newsm78

ами сезонът е такъв, в домашната ни кухня също манджите са през ден с картофи.

# 89
  • Мнения: 210
Ами не знам тази седмица имаше и ориз и картофи. Лично аз съм доволна, моя хубавец не долюбва много ориза и всичко с картофи му го пробутвам по лесно  Grinning Но като гледам и менюто за сега много ми допада, но ние сме от една седмица. Не му давам кремчетата още, че гледам по-бавно да го захраня, но като ги пробвам малко имат вкус на изкуствено. Това е което не ми харесва само.

Общи условия

Активация на акаунт