Юлиана Кънчева родила момче

  • 4 225
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Не помня точно дали по тв-то или в някое списание но там се казваше, че има назначено секцио на 5.09. Но пък гледах едно интервю с нея още в началото на бременността и в която казваше, че термина и е началото на октомври /запомних го защото и ние сме за тогава/ Явно ще чакат само да влезне в деветия месец и ще и правят секциото.

Mда,по тв-то и аз го гледах,и каза че след допитване до астролог е избрала тази дата.Но да и е живо и здраво момченцето!За името се двоумели м/у Кристиян и Борис.

п.п.Още като разбрах за бременността и,си казах че ще е момче незнам защо.. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 245

Статията е с днешна дата, а се говори в бъдеще време за секциото.Всъщност родила ли е или не? Всички казват честито, да им е живо и здраво...а излиза, че не е родила?  newsm78

Ми днес видях в НТ голямо огромно заглавие на първа страница - Юлиана Кънчева роди момче и го имаше ЖОро Пентаграма с едно малко бебоче сниман и с маска на лицето - те.е. със сигурност е родила, обаче друго не знам.

# 17
  • Мнения: 7 640
Не съм чула още нищо, но ако е така да е живо и здраво.


Ето и малко за историята на зачеванета и  Tired http://www.bulgaria-press.com/index.php?p=view&r%5Bid%5D=1939

статията е идиотска, направо #Cussing out
Да е жива и здрава майката, бебето и таткото, да му се радват!

# 18
  • Мнения: 5 622

 АКО е родила- живи и здрави да са с малкия бебок   bouquet

# 19
  • Мнения: 5 140
Сега като се прибирах мернах в един вестник, но не помня кой беше, че Юлиана Кънчева и Пентаграма са се сдобили със син Кристиян.
Да им е честито бебето и много да ги радва.   bouquet

# 20
  • Мнения: 569
 
 Направо се замислих, в крайна сметка родила ли е или не?  Едно се пише, тук друго казвате, тия в дир.бг май не са в час.

# 21
  • Мнения: 2 897
Да им е жив и здрав малкият бебешок Simple Smile

# 22
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТО!Да расте здраво и щастливо .

# 23
  • Мнения: 2 849
Да им е живо и здраво детенцето .  bouquet

# 24
  • Мнения: 126
Аз в сп."Моята бременност"(дано не бъркам заглавието)четох,че термина й е 8 септември,а за име се двоуми между Кристиан и Денис,но по всяка вероятност ще е КристианV
Много се радвам за нея,много ми е семпатична.Да й е живо и здраво и да са много щастливи с Жоро Пентаграм!

# 25
  • Мнения: 1 455
Да им е честито!

# 26
  • Мнения: 2 353
  Да им е живо и здраво Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 228
Да е жив и здрав Кристиян!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 381
само знам, че е пациентка на д-р Дяволов, защото при последното ми посещение като бременна при него, тя излезе преди мен от кабинета и се уговаряха за секцио през септември.
Да, в днешния "Ношен труд" пишеше, че секциото било планирано за 5 септември и май, че е раждала при Дяволов.

# 29
  • Мнения: 7 430
Честит им Син Peace
Да са живи и здрави Wink и много късмет

Общи условия

Активация на акаунт