На 6.09 откриват Кауфланд във Варна

  • 2 574
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
А в Ямбол ще е на 13-ти същия месец. Точно тогава един друг голям маркет "Сара" ще празнуват рожден ден. Съвпадението не е случайно.
Сериозно ли?Че кога го направиха? newsm78

# 16
  • Мнения: 46 520
Софийският Кауфланд е като лабиринт, много тъпо разпределение на стелажите, да се загуби човек, дано не е фирмена политика, защото много ще се разочаровате  Confused

# 17
  • Мнения: 1 100
Кауфланд ще бъде магазин за хранителни стоки, така ли?
А няма ли да отворят нещо като мол-а в София? newsm78

# 18
  • Мнения: 5 622
А цените само зарибяващо ли са ниски или ще си останат такива и след еуфорията?

# 19
  • Мнения: 17 407
Нали уж ако намериш тяхна стока някъде другаде на по- ниска цена, възстановяват сумата.... Софиянки да кажат така ли е и дали не е само зарибявка Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 120
Хайде някой ходил вече , да разказва за впечатления Wink
А вярно ли е, че след като мине еуфорията ( седмица някъде) и зарибяващите цени щели да са други?

# 21
  • Мнения: 3 042
Ходих вече, е пълно със скучаещи пенсионери. Рипат покрай стелажите, всеки купува нещо на промоция, особено едни тенджерки незнам си колко парчета за 20 лв. Бой за домати и ябълки нямаше. Това сутринта към 8.30-9 часа някъде. Наистина има линийка отпред. Някаква морсковоенна беше, зелена.
Вътре наистина е като лабиринт, предполагам, че съм свикнала на по-дългите линии със стелажи в Метро и Пикадили.
И торбичките за покупки са безплатни до 10.09 hahaha, хората масово излизат с пълни чанти. А един дядо ентусиазирано обявяваше на входа -" Лукът свърши!"
Освен Кауфланд в голямото помещение има още разни други магазини - ЕХХО, разни техники, телефони, щанд на Кенар и една фирма за печива разни  - Нилана Thinking, ако не бъркам името.
В общи линии това беше.

# 22
  • Мнения: 769
Сестра ми снощи прескочила.. каза ми, че каквото видяла на бързо било наистина по-евтино от Пикадили примерно (в стил Метро).. имало всичко - храна, дрехи и техника май... толкова знам. Аз ще мина тези дни от там, но няма да е днес.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А в Ямбол ще е на 13-ти същия месец. Точно тогава един друг голям маркет "Сара" ще празнуват рожден ден. Съвпадението не е случайно.
Сериозно ли?Че кога го направиха? newsm78
Даже е готов. На 13 го откриват, на 14 за нас простосмъртните ще отвори врати.

П.П. Извинете, че ви се бъркаме в темата, но да не отваряме нова специално за Ямбол. Ще споделим и нашите впечатления, ако не ви пречим. Peace

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 11:38 от Lilqna

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 571
А няма ли да отворят нещо като мол-а в София? newsm78

Сега започват да го строят. Ще бъде на ъгъла на Владислав и Хр. Смирненски - до Аутомотор
Ето го
Явно ще има още един Кауфланд и там

# 25
  • Мнения: 165
Eeeeee,haide da vi e 4estita pridobivkata Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 472
Току що минах покрай Кауфланд. Страшно много коли наспрели отпред. На булеварда по едно платно от двете страни бяха заети с паркирани коли. Виждаха се много хора мъкнещи големи червени торби.
Въпреки, че спрях наблизо по работа, нямах желание да се бутам в навалицата. Ще го посетя след някой и друг ден  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 186
Влязох снощи и се уплашихХората се бутаха и пълниха тия огромни колички,като че ли са стояли гладни досега. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт