Кои са цветовете на есен-зима 2006?

  • 6 001
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Аз пък много се кефя на лилаво-отива ми и си имам  добър набор от аксесоари в тази гама, доволна съм!Черното и бялото не ми харесват много,защото са ми тривиални, но лилавото,жълтото и червеното ме кефят!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 846
P.S.  А тия дрънканици дето тук идвала модата година по-късно ги разправяйте на друг. Миналата година по това време в Париж и Брюксел всичко беше залято с кафяво и тюркоазено и решено в етно-стил, както и тук. Wink
Да, точно това черно и бяло властваше в новите колекции през януари-февруари в Амстердам,Брюксел и Лондон...не споря за миналата година,че по стечение на обстоятелствата не съм пътувала. Но  ми е правило впечатление,че колекциите се разминават.Особено личи  във фирмените магазини. Но няма да навлизам в спорове. Просто си казах мнението ,базирано на наблюдения-че пролетта съм  видяла черно и бяло и че предполагам есента у нас ще е такава.

Ами то колекциите винаги показват следващия сезон, не е ли така? През пролетта се показват тенденциите за есен-зима, а през есента за пролет-лято. Peace

# 32
  • Мнения: 5 103
По магазините гледам сиво,черно и бяло newsm78 и лилаво Sick

# 33
  • София
  • Мнения: 2 846
Момичета, направо ме отчаяхте - как черно, бяло, сиво, лилаво.......ще бъде една ултра-мрачна зима...аз модерна, немодерна, ще си заложа на червеното, друго си е навъсеният ти ден да светне в нещо топличко...


Червеното ще е един от хитовете на сезона! Споко! Wink

# 34
  • Мнения: 13 512
Ами то колекциите винаги показват следващия сезон, не е ли така? През пролетта се показват тенденциите за есен-зима, а през есента за пролет-лято. Peace
Имах предвид колекциите по магазините, не на ревюта.

# 35
  • Мнения: 3 342
Обаче аз на работа трябва да ходя "с костюм сако и пола или сако и панталон" - цитирам ти ПИСМЕНА заповед, та единствено разнообразие са ми някакви такива интересни елементи...все пак в работно облекло прекарвам 5 дни в седмицата - доста е кофти, но...

Искрено ти съчувствам за което...
И в моята работа има определен дрес-код, но, Слава Богу, е неписан. Съобразяваме се какво обличаме, но все пак си позволяваме и известни волности, различни от "сако и..."

# 36
  • София
  • Мнения: 2 846
Ами то колекциите винаги показват следващия сезон, не е ли така? През пролетта се показват тенденциите за есен-зима, а през есента за пролет-лято. Peace
Имах предвид колекциите по магазините, не на ревюта.

ОК. Не искам да мислиш, че целя да наложа мнението си на всяка цена. Просто съм абсолютно убедена, че тук модата е адекватна на световната. Simple Smile Peace

# 37
  • Мнения: 13 512
ОК. Не искам да мислиш, че целя да наложа мнението си на всяка цена. Просто съм абсолютно убедена, че тук модата е адекватна на световната. Simple Smile Peace
В интеес на истината, аз също не споря, нито съм лично засегната- това е поредната"лекичка " тема. Но ддругата седмица ще съм в чужбина и ще поснимам малко витрини да сравним. Grinning Peace

# 38
  • Мнения: 952
по нашите магазини са изкарали старите парцалки в кафявата и зелена гама Rolling Eyes но явно не това щее модерното тази есен.Радвам се за червеното беше ми фаворит през лятото мислех и с него да карам през есента, ето че съм улучила правилния избор. Радвам се и за лилавото, бялото и черното все цветове с които имам какво да съчетая. Peace

# 39
  • Мнения: 7 837
Съдейки по каталозите и магазините - екрю, кафяво, лилаво, оранжево, пастелно зелено, червено.
Връщат се шарените жилекти с дължина до коляно. Палтата са предимно в ярки цветове.

# 40
по нашите магазини са изкарали старите парцалки в кафявата и зелена гама Rolling Eyes но явно не това щее модерното тази есен.
И при нас така,все едно се връщаме в миналата година,а на мене ми омръзна целия град-в кафяво и златисто ooooh!А за моделите какво ще кажете?Харесвам изчистения,семпъл спортно-елегантен силует,но по магазините пак се стягат за карнавал май-волани,дантелки,пайетки,монетки,във връхните дрехи-вмъкнати асиметрично парчета  ярки платове...хич не ме радват.

# 41
  • Мнения: 565
Лилавото не беше ли модерно миналата зима? Rolling Eyes Аз имам лилава крокодилова чанта оттогава и определено тук беше много популярно. Предполагам че ще е модерно и тази зима щом казвате.   bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Лилавото не беше ли модерно миналата зима? Rolling Eyes Аз имам лилава крокодилова чанта оттогава и определено тук беше много популярно. Предполагам че ще е модерно и тази зима щом казвате.   bouquet

Писка Лиска, я кажи какви цветове преобладават при есенните обувки, че майка ме си връща след месец от Лондон да знам какво да й поръчам?  bouquet

# 43
  • Мнения: 4 212
Златно, лилаво.... хи хи хи  Crazy
и на пазара да ни продават
хи хи хи
 #Silly rotfImbo

naj-vdqsno e da6terq mi, oble4ena v lilavo sas zlatisto, dankite sa s lilav kolan i lilavi konci, obuvkite sa "balerinki" s tigrova okraska v lilavo i 4erno. Ne mislq 4e e za "pazara" stoi mnogo mladejko i stilno.
Tova e ot kolekciata na "bershka" za esen zima 2006- 2007

http://images10.snimka.bg/001150556.jpg

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 19:55 от Teya

# 44
  • Мнения: 13 512
Лилавото не беше ли модерно миналата зима?
И аз така мисля, защото зимата си донесох от Холандия доста неща в лилаво...по витрините преобладаваше лилавото..а сега чувам,че за България е  актуално.
Във Варна има един магазин,който го зареждат от София.Дрехите са наистина шити за износ- за известни марки. Та там наистина се продават неща, различни по цветове от тези по другите магазини-по-точно неща,които са модерни  в Европа през сезона.

Общи условия

Активация на акаунт