Ясновидки (врачки)

  • 314 519
  • 751
  •   2
Отговори
# 150
Искам да попитам-някой от вас ходил ли е при Адем.Аз 3 пъти съм го посещавала и всеки път ми е познавал на 100%.Моля-споделете впечатления-може и на лични.

Дай повече инфо за този човек  Peace
Моля Ви да ми изпратите адреса или телефона на Адем, оставила съм си мейла

# 151
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Съжалявам за майката на баница йованица. И наистина вярвам, че е така.  На истинските християни е ясно кой стои зад тези способности, как може у нас толкова хора да се подлъгват! По - добре идете в църквата и поръчайте служба или молитва, молете се! А така проблеми не се решават.

Това със смс- те е много оригинално, сега може и да копират идеята за развалянето - просто до сега не са се сетили!

Апропо, астрологията не е наука.

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 12:34 от pirinka

# 152
  • Мнения: 196

Апропо, астрологията не е наука.



Доколко си компетентна, че да се изказваш с такива определения? Ти ли определяш кое е наука? Или някой те е упълномощил да се изказваш така нашироко?

# 153
  • Мнения: 917
А някоя в Бургас или около  newsm78 ако може на лични координати  Whistling

# 154
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Много съм далече от претенциите да определям наука.
Дадох определение според съвременните класификации на науките и от определението какво е наука (справки - много, на различни езици, от авторитети, занимаващи се с различни науки-авторът не съм аз). За хората, които се занимават с науки, това са източниците. Ако имаш други такива, моля посочи ги, интересно ми е да видя на база на какво се формира това мнение. До сега мислех, че е защото се бърка астрономия с астрология, но сигурно има друга база.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 840
С риск да стана,,досадна",предпочетох да изкажа мнението си,па белким някой да се вслуша,защото ако майка ми знаеше каква е истината преди 15 години,нямаше да се самоубие .Тя,която беше врачка ,като научи каква е истината за това врачуване и каква е ,,силата",чрез която виждаше и поиска да се освободи,духовете я доведоха до полуда и сложи край на живота си Cry

Ужасно съжалявам за твоята мъка, но се чувствам длъжна да кажа, че постингът ти е ужасно обезпокоителен.
Не защото майка ти е била "врачка" по твоите думи.Дори не защото се е самоубила - това е ужасно тъжно и притеснително като фамилна анамнеза, а най-вече защото на този етап от своя живот ти вярваш, че "духове" са я довели до този акт.

Не те познавам.Ужасно се страхувам да не се окажа груба и бъркаща в раната, но е редно да споделиш тези свои убеждения със специалист.Лекар, имам предвид.

# 156
  • Мнения: 2 211
Нямах търпение да изчета цялата тема, но моето мнение е че в беда трябва да се уповаваме на Бог и да се молим. Той никога не праща изпитания с които не можем да се преборим. Врачките са оръдие на Злото!

# 157
  • Мнения: 148
Даже не си заслужава да пишем за тях newsm11

# 158
  • Мнения: 196
Много съм далече от претенциите да определям наука.
Дадох определение според съвременните класификации на науките и от определението какво е наука (справки - много, на различни езици, от авторитети, занимаващи се с различни науки-авторът не съм аз). За хората, които се занимават с науки, това са източниците. Ако имаш други такива, моля посочи ги, интересно ми е да видя на база на какво се формира това мнение. До сега мислех, че е защото се бърка астрономия с астрология, но сигурно има друга база.

Доколко дълбоки са лично твоите познания по астрология?  Simple Smile И те моля все пак да се обосновеш, защото написаното от теб е измъкване и общи приказки...   bouquet

# 159
  • във фурната
  • Мнения: 597
С риск да стана,,досадна",предпочетох да изкажа мнението си,па белким някой да се вслуша,защото ако майка ми знаеше каква е истината преди 15 години,нямаше да се самоубие .Тя,която беше врачка ,като научи каква е истината за това врачуване и каква е ,,силата",чрез която виждаше и поиска да се освободи,духовете я доведоха до полуда и сложи край на живота си Cry

а най-вече защото на този етап от своя живот ти вярваш, че "духове" са я довели до този акт.

Не те познавам.Ужасно се страхувам да не се окажа груба и бъркаща в раната, но е редно да споделиш тези свои убеждения със специалист.Лекар, имам предвид.

Toва,че вярвам в Бог,ангели и дяволи не означава,че не съм наред с главата.С очите си съм виждала,а и не само аз но и всички в къщи,как майка ми изпадаше в транс,как почваше да пише с чужд почерк и по-лошо-как я вцепеняваха и не можеше да мръдне от леглото,когато не им се подчиняваше.

Та само това мога да кажа:НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ВРАЧКИ!ТЕ СА САТАНИНСКИ ЖЕРТВИ!НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ ПО ТЯХ!

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 10:06 от баница йованица

# 160
Моля Ви да ми изпратите адреса или телефона на Адем, оставила съм си мейла
Не рабрахте ли вече, че тоя Адем ходжа е един бездарник, който няма никакви способности, а само се задява с млади жени и момичета. 3а какво ви е да ходите при него?

# 161
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Tinatin, не искам да ставам досадна с много писане (и май не е по темата), но моето разбиране е в рамките на общоприетото. Има широко прието разбиране за това какво изучава науката, а съществена част от дефиницията е начина за натрупване на знания- а именно чрез така наречения научен метод. Може много да се разсъждава и разбира се, спори. Това не значи, че това определение е грешно или вярно- въпрос е на консенсус. След известно време, разбира се, може да се разшири това определение и да се включат нови неща.
Общо - взето моето разбиране се покрива с това:  http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%B0
защото това е , което са ми преподавали
Що се отнася за моите познания по астрология, нямам никакви претенции. Но дълбоко се съмнявам, че хората, които публикуват хороскопи всеки ден във вестниците, измерват ъглите между небесните тела и пр. а не прилагат шаблони. Все пак, ако съм в грешка, интересно ще ми е да разбера повече подробности.

# 162
  • Мнения: 196
Що се отнася за моите познания по астрология, нямам никакви претенции. Но дълбоко се съмнявам, че хората, които публикуват хороскопи всеки ден във вестниците, измерват ъглите между небесните тела и пр. а не прилагат шаблони. Все пак, ако съм в грешка, интересно ще ми е да разбера повече подробности.

Хороскопите по вестниците имат толкова общо с астрологията, колкото Евангелието от Юда с Библията.  Mr. Green

Колкото до предмета на нашия разговор, астрологията е била наука, дълго преди някой изобщо да е чувал за християнство и Библия. Но това наистина е друга тема.   bouquet

# 163
  • Мнения: 334

[/quote]

Хороскопите по вестниците имат толкова общо с астрологията, колкото Евангелието от Юда с Библията.  Mr. Green

Колкото до предмета на нашия разговор, астрологията е била наука, дълго преди някой изобщо да е чувал за християнство и Библия. Но това наистина е друга тема.   bouquet
[/quote]
Много точно си го казала Tinatin   bouquet

# 164
  • Мнения: 1 849
То и канибали е имало преди християнството и Библията ама дали точно с това да се занимаваме.  Laughing
Tinatin, малко е поизтъркан този довод...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт