ВРАЦА 3

  • 22 017
  • 283
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 369
Здравейте момичета как сте? Нищо не пишете Crossing Arms
Василена  си ходи на градина  и вече започнахме втората седмица .Още си плачем сутрин и на обяд и след обяд Shocked Аз повече се опасявах от факта че ще е агресивна в градината , но госпожата казва че много хубаво си играе с децата ( когато не плаче  Rolling Eyes)
Това от мен за сега  Hug
Поздрави на всички  bouquet

# 181
  • Мнения: 25
Ехоо пак имам интернееет  newsm44 как сте моми4ета?Някой от вас има ли информация за Мим40?Да не би да е родила ве4е?Аз ей сега ще пробвам да и се обадя ама не знам дали е актуален телефона за това да питам вас.Ако някой знае нещо да си каже моля  Simple Smile 
Кажете нещо интересно 4е аз умрях от скука

# 182
  • Мнения: 1 101
Момичета, моля ви, кажете ми адрес или телефон на някой добър фитнес PraynigТрябва да вляза във форма, че това майчинство не се отразява добре на теглото и фигурата ми. Но ми се иска някое спокойно място...Моля ви, ако знаете или сте чували отзиви, пишете

# 183
  • Мнения: 369
Съжалявам Сиска че не мога да ти помогна за фитнеса Sad .
Мисля  newsm78че има едно местенце точно до банка ДСК  но не съм сигурна . Онзи ден случайно прочетох нещо такова

# 184
  • Мнения: 1 462
Сиска преди имаше един дамски фитнес зад пощата по ул. "Иванка Ботева". Мисля, че още го има, но можеш да провериш. Знам, че ходят само жени

# 185
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Сиска,аз ходех в този който е зад пощата,така нареченият дамски фитнес, защото е само за жени.Последно съм била когато забременях,та тогава уредите бяха много зле в смисъл имаше само едни велоергометри .На мен там най ми харесваше сауната и основно ходех заради това, е ползвах и фитнеса разбира се.Аз си купувах карта и така излизаше по-изгодно,но сега цени не помня.Ходила съм и във фитнеса над автогарата.Разположен е на вторият етаж и входа е откъм улицата.Тогава той беше много добре обзаведен с тренажори,но още не бяха пуснали топла вода,а и аз малко след това забременнях,така че нямам повече информация.За фитнеса на басейна ми казаха да не ходя,че го посещават опасни типове.Има и един фитнес на Петропавловска,но там не ми хареса връзката баня и сауна.
Цялата тази информация ми е завидно стара от преди близо 2 години,така че трябва да ги провериш.Пиши,защото и аз съм се затъжила за тези удоволствия.

# 186
  • Мнения: 3 042
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, МОМИЧЕТА!


ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, РАДОСТ И ЩАСТИЕ !

# 187
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Честито Рождество Христово!
Нека магията и вълшебството на празника ви съпътстват до следващата Коледа!
Не спирайте да мечтаете и да се обичате.
[/size][/color]

# 188
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мили градски чеда...  Hug И ти Ва  Heart Eyes Hug

Честита и Весела Коледа!
Само здраве и късмет и занапред!


# 189
здравейте и от мен. Честита Коледа! Да сте живи и здрави! Попаднах случайно на тази тема и съм много радостна да видя, че ние майките от Враца присъстваме в този форум.

# 190
  • Мнения: 369
                                                                       

                                                                Честита   коледа и от мен момичета  Hug
                 Желая ви много здраве , щастие и успехи както в личен така и в             
                                            професионален план


И весело изкарване  на новата година 

princesasylvia  Добре дошла   bouquet

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 09:26 от Скорпионка

# 191
  • Мнения: 369
Ей момичета много празнично май го давате , само пиене ядене и никакъв компютър .  Joy Joy Joy
Имам един въпрос  виждам и чета че в другите грдове има заведения с помещения за деца в които те си играят  Thinking  а мамите на спокойствие пият по едно кафе  LaughingТа мисля си тук в нашето градче дали има такова поне едно  newsm78. Знам че имаше на площад Ботев но май го няма вече . ВИе знаете ли за нещо такова.
Лек ден от мен  Hug и по малко с алкохола около празниците cheers Drunk  beer

# 192
  • Мнения: 25
Ей верно най после да се активизира някой.Как сте във Враца?Аз тук само си лежа и 4акам да видя какво ще стане  Grinning Нали утре влизам в деветия.
Относно заведението на Христо Ботев със зала за деца, наистина ве4е гоняма.Това беше "Джунглата".Може да има в оня търговски център на "Суми". Аз съм влизала там само веднъж ама просто ми мина през главата.
И пишете, 4е ще умра от скука.
Хайде поздрави на Враца и весело изкарване на Новата година.


# 193
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
И мен ме интересува дали има подобна забавачница в центъра,но май няма.Там където беше джунглата сега ще е билярд клуб.В търговският център "Суми" не съм питала,но колкото пъти съм ходила не съм видяла подобно нещо.А ще е голямо удобство ако някой направи.
Весели празници на всички и много подаръци за дечицата.

# 194
  • Мнения: 3 042
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !


Общи условия

Активация на акаунт