150 варненки!

  • 6 414
  • 156
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 629
хихи, Таня, питаш за счетоводител в точния момент. Погледни нагоре Mr. Green

# 91
  • Мнения: 311
И още нещо - тук ли ще пишем или в старата тема в Благотворителни? Да концентрираме мисъл и енергия на едно място?!

# 92
  • Мнения: 311
Къде нагоре?  newsm78 Аз, че съм заплес, заплес съм, ама нищо не видях  newsm78

# 93
  • Мнения: 1 629
Един пост над твоят с питането, там иззад маска наднича не друг а цял бакалавър СК. Laughing

# 94
  • Мнения: 1 629
По-удобно е въпросите по организацията да се разискват в темата в благотворителния. Тук да направим сметка колко още пари трябват за балатума.

# 95
  • Мнения: 311
Бравос! Голямо мислене му дръпнах кой аджеба е ПОтайният счетоводител.   Rolling Eyes Мерси, че разръсна облаците в главата ми  Wink

# 96
  • Мнения: 311
За балатума - в склада на СИМА /преди Практикер/ преди време е имало качествен балатум на много добри цени. Има ли някой който да живее наблизо, да хвърли едно око?

# 97
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дами, това, че работя като счетоводител не означава, че имам хабер от неправителствени организации и фондации. помня смътно, че сме имали лекции на тема, но не ми беше хич интересно. Не съм наясно с практиката на подобна дейност.
Няма нищо потайно, все едно да питаш ортопед за операця на глава, може да ти каже, но няма да се обвърже и то ще бъде ориентировъчно.
Я и аз да понавра малко такави емотикони  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 6 039
оххххххххххххххххххххх
ужасно съм проста явно  newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy Crazy Mr. Green
как пиште, Mr. Green така ли говорите? newsm78 #Crazy newsm78
аз нищо не разбрах, нали съм кандидатсвала с математика, символи над 5 знака не ги разбирам ,а като се намеси и недоисказаната мисъл, целяща мистерия - пълен блокаж  Sick Sick Sick Sick Sick

# 99
  • Мнения: 1 547
За балатума - в склада на СИМА /преди Практикер/ преди време е имало качествен балатум на много добри цени. Има ли някой който да живее наблизо, да хвърли едно око?


Практикер - ясно, но къде е тоз склад??? Аз знам само Сима-та преди Метро

# 100
  • Мнения: 311
Като слизаш от OMV в посока Практикер, завиваш надясно в пресечката преди кръстовището на входа на Практикер.
Мисля, че има някаква стара спирка преди пресечката и веднага след като завиеш се вижда склада на СИМА. До него е сградата на детската градина.

# 101
  • Мнения: 1 547
Добре, имам път оттам днес, ще проверя. Някакъв специален балатум ли се търси или да проверя изобщо цените или да видя колко е най-евтиния?

# 102
  • Мнения: 311
Търси се евтин и износоустойчив балатум. Не трябва да е супер висок клас, ама да може да издържи поне 5 год. Питай ги дали има вариант да ни направят отстъпка от цената на едро.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Blush Ъ, где са фотосите от нощес?  Blush

# 104
  • Мнения: 13 512
Момичета, аз ви казвам"чао",утре пътувам. Уговорила съм се с Г-жа Василева за пътуването, датата оставва 21-ви,получих и предадох документите на превозвача. Ако има нещо спешно,можете да ми звъните, не е проблем. Притеснено ми е,че няма да съм в час с организацията докрах=й, но се надявам да мине всичко както трябва  и живот и здраве на 21-ви да видим дечицата във Варна. юАз днес ги чаках в 8.00 до летището /трите деца с олигофрения-Гюла,Добри и... newsm78./Заведох ги  до Терапията и минаха ТЕЛК.Предадох памперсите от малина м. Искам да изкажа благодарността на г-жа вАСИЛЕВА към  Павлета Добрева от Варна- изпратила е за децата сладки в дома и те вече са получени. Също така тя горещо ви благодари за всичко свършено  от вас.
Ами-това е от мен,остнете си със  здраве и умната!

Общи условия

Активация на акаунт