Белег от операция

  • 13 367
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
Казват, че бил наистина ефикасен, аз лично не съм го ползвала:
http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=5&show_sub=10

# 16
  • Мнения: 769
И аз имам белег на корема от операциа преди 1 година, не е голям но ми стои като 2ри пъп Embarassed. Контратубекса не помогна, Мадеказола тоже...
Бях чула за този силиконов гел, но не помнех името му...
Аз дори за пластична операция се бях навила за след време, ама да взема да го пробвам това гелче..

# 17
  • Мнения: 8 917
Мъжът ми си е заличил голям белег на крака с Контратубекс. Аз не се постарах за моят от секциото си ходя с него, но той не е голям, а и му се радвам дори Grinning

# 18
Благодаря на всички за съветите и мазилата. Зареждам се с търпение и мазила пък да видим. И все пак си мисля, че тези лазери в клиниките за естетична хирургия би трябвало да действат, нали уж при татуировки става. Но май преди всичко има значение вида на кожата.  newsm78

# 19
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Трябва първо да свикнеш да живееш с белег, и тогава няма да те притеснява.Лошото е че при нас лекарите лекуват тялото ,но няма кои да излекува душата.Имам огромен белег на корема в следствие на няколко операции.В началото се стрясках на сън когато го докоснех, но свикнах. Вече даже не ми прави впечатление.Аз специално не бих се подложила на корекциа- просто ми писна от операции.Важното е че съм жива,а белега- той е част от мен

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 612
моята дерматоложка ми изписа Cicactive на Uriage с термална вода за белег на лицето
но на 3 дена иска да ме преглежда, така че може би не е добра идея да си го самоизписваш
но наистина има резултат
струва 17 лева в Бургас - има го само в аптеката на Света София

понеже за мен е съвсем нов продукт, а предполагам и за вас, ще ви препиша листовката:

Cicactive - възстановяващ хидроколоиден гел. Гела създава подходяща среда (влажност) за да се ускори възстановяването на епидермиса. Подходящ след различни физични въздействия върху кожата (радиотерапия, лазер, електрокоагулация...) или външни влияния - порязвания, одрасквания, ожулвания, леки изгаряния. Комбинира хидроксипролин и D-пантенол за възстановяване на кожата. Употребява се 2-пъти на ден върху чиста кожа, докато кожната поворност се възстанови напълно.
Производител Laboratoires Dermatologiques Uriage - PAris, France. Вносител; "Ланор Козметикс" ООд, тел. 02/8770231

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 00:10 от GreenApple

# 21
  • София
  • Мнения: 35 951
Мадеказол + лазер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт