Хайде покажете си спалните!

  • 87 542
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 666
лелелел,само мога да те посъветвам да не го поръчваш при същата фирма.Ето ,че пак от значение е какво е производството на механизма. В такъв случай май остава само да се надяваш твоя да е от късметлийските  Crazy !

# 286
  • Мнения: 4 202
лелелел,само мога да те посъветвам да не го поръчваш при същата фирма.Ето ,че пак от значение е какво е производството на механизма. В такъв случай май остава само да се надяваш твоя да е от късметлийските  Crazy !

yaya, какво производство са хубавите механизми?

# 287
  • MJF
  • Мнения: 8 591
jj okocha не разбрах ти гардероб или преграда правиш с плъзгащи...аз имам преграда с твоите размери на дрешник.подвижните пана се движат по двойна релса на пода и на тавана.значение има качеството на механизма.има уплътнители, стопери и разни екстри.аз съм много доволна.моя механизъм знам че е холандски но името не помня.но именно той имаше главната тежест в крайната цена на преградата.

# 288
  • Мнения: 1 666
yaya, какво производство са хубавите механизми?
ще разпитам професионалистите и ще докладвам  Peace...

# 289
  • Мнения: 1 152
Moже ли тези от вас, които имат гардероби с плъзгащи се врати, но до тавана, да ми кажат дали всичко е ок. с механизмите за отваряне. Предлагат ми да сложат такира врати на моята ниша за гардероб, но се притеснявам, че ще имам грижи с отварянето след някоя и друга година. все пан е 2 м. широк и 2.6 висок  Rolling Eyes

Моята ниша е висока 2,6 м, вратите са по 70 см и за сега нямаме никакви проблеми при ежедневно ползване повече от година.

# 290
  • Мнения: 163
Moже ли тези от вас, които имат гардероби с плъзгащи се врати, но до тавана, да ми кажат дали всичко е ок. с механизмите за отваряне. Предлагат ми да сложат такира врати на моята ниша за гардероб, но се притеснявам, че ще имам грижи с отварянето след някоя и друга година. все пан е 2 м. широк и 2.6 висок  Rolling Eyes

аз утре си поръчвам такива врати, когато са готови ще споделя всичко което ви интересува, само дето с майстора няма да мога да помогна, че съм далеко  Simple Smile

# 291
  • Мнения: 7 091
Моля пуснете си нова тема!  bouquet

# 292
  • Мнения: 1 312
Наши приятели имат такъв гардероб(до тавана),вече 3-4 години са в жилището-не са се оплаквали,а определено е много практичен.
Техните врати са тесни(около 50-60 см),но са много.
Гардероба е около 3.5-4 метра дълъг.

# 293

Общи условия

Активация на акаунт