ХАЙДЕ ОТНОВО НА ДИЕТАТА НА Д-Р ОРИ ХОФМЕКЛЕР

  • 19 627
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 524
Аз се отказвам на 23-ти ден!
Някак си тази закована стрелка на кантара по никакъв начин не ме мотивира.
Мисля че тази диета звучи много просто но всъщност е изключително трудна ако трябва да се спазва стриктно според книгата на доктор Ори.
99% съм убедена че това че не спазваме точно циклите и начина на прием на храна е причината да не смъкваме никакви кила!
Успех на всички! Peace
Успех и от мен! Peace Peace Peace

# 271
  • Мнения: 13 512
Mamica вземам си бележка и сменям тактиката. Вечер-само  зелена салата и месо или  риба. Без алкохол и десерти!

# 272
  • Мнения: 4 176
Вие може да сте обсъждали някъде, но няма как да изчета всеко мнение. Има ли я книгата на нашия пазар? АЗ харесвам да си имам инфо на книга.

# 273
  • София
  • Мнения: 3 524
Вие може да сте обсъждали някъде, но няма как да изчета всеко мнение. Има ли я книгата на нашия пазар? АЗ харесвам да си имам инфо на книга.
В предишната тема за тази диетка имаше и линк към книгата в pdf вариант на английски, но е някъде измежду всичките постинги. Ето тук провери: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89170.0
Успех!  Peace

# 274
  • Мнения: 4 176
Не бе мила. Аз питам дали има да с екупи като КНИГА на хартия от книжарницата? Аз от електронно издание не се интересувам. Има достатъчно инфо в нета на английски и без това.

# 275
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Здравейте момичета
кажете каква е тази диета.Не съм я чувала, но съм заинтригувана  Thinking.
Пробвал ли я е някой?
Има ли ефекта и какъв е той?

# 276
  • Мнения: 4 176
Ми как каква ? 14 страници имаш, пък чети.

# 277
  • Мнения: 13 512
Здравейте момичета
кажете каква е тази диета.Не съм я чувала, но съм заинтригувана  Thinking.
Пробвал ли я е някой?
Има ли ефекта и какъв е той?
14 страници? Сигурно някой я е пробвал.Ама мързи ме да чета,бе...защо направо не ми кажете...за една седмица колко се сваля? А за две ога ли да сваля 10 килограма? хайде,пишете ми ,че не ми се чете назад.

# 278
  • Мнения: 224
Момичета държите ли фронта  Peace

Монда, няма да свалиш 10 кг за една седмица, има изключение - ако имаш да сваляш 30 може и да успееш  Wink
Повечето момичета не смъкнаха и грам за 3 седмици, затова не ги виждам вече в темичката, явно са минали на друга диета.
Аз лично за две седмици мисля  newsm78, вече не помня точно, че смъкнах около 4 килограма. 
При тази диета се смъква бавно, но славно  Hug

# 279
  • Мнения: 1 254
ми да, dani_l  е права!

Освен това с тази диета теглото се запазва след това.
Аз малко съм в немилост тази седмица - кантарчето не ми пуска и 1 кг. надолу  Confused Ама на сантиметри съм дръпнала осезаемо в бедрата и ханша. Нямам оплаквания ша знайти  Wink

Айде, успех!

# 280
  • Варна
  • Мнения: 870
аз пак съм несериозна Embarassedзатова ме е срам да пиша Embarassedден съм на диета три не съм.Но от днес съм стриктна няма да се отказвам вече защото килцатами драстично взеха да се качват.И накрая тези мои -13кг ще станат +13кг. #2gunfire #2gunfire

# 281
  • Мнения: 4 176
Аз не изпускам фронта.
Първо бях на НВД и смъкнах около 10-15 кг с тазиз диета за около година, обаче ми омръзна психически. Много мръвки се ядат там.
После бях на " да преобразим тялото си за 6 дни" на Майкъл Търманд. Там свалих за месец около 4-5 кг. Другите съм сваляла с комбинирани диети.
За мене  важно да се редуват диетите, защото ми омръзват на психиката Simple Smile ,а  и тялото свиква и резултата не е така добър. Гледам с  всички диети да спазвам основното правило да вечерям към 5-6 часа по-лека вечеря т.е. огромна салата и около 100 кр риба или пиле без сол и мазнина. Лягам си около 12-1ч. и съм наистина гладна. Това е основната причина за успеха на моето слабеене.
Сега с тази диета до 4-5 ч. съм само на плодове и мин. вода. Наистина ям много плод. След това си правя огромна салата с варени 2 яйца и парче пиле или риба. Пия 500 мл. вода и съм се нахранила. Не чувствам глад след това и до лягане в леглото съм пак само на вода.
Сутрин се събуждам свежа и олекнала поне с 300-400 гр.
На ден смъквам 300 -500 гр. Средно седмично чисти съм отслабнала 1 кг- 1.5 кг.
Доволна съм. Ефект има. Ако намалите мазнините и солта се слабее още по-бързо.
Дано съм била полезна.
Вижте, няма смисъл да се мъчим и да кръкшаме. И наистина по-добре по-голямо количестов салата и бяло месо, отколкото плодово кисело мялко или 2 шок. бонбона.
После задържането е лесно. Ако ядем нормално и се придържаме към вечеряне по-рано и по-лека храна, няма да се пълнее.

# 282
Оле че съм смотана. Embarassed
Ама през деня не трябвало нищо друго да се яде,само плодове и зеленчуци.А вечер може  месо с салата. newsm78
Благодаря за поправката. 
Впрочем съм смъкнала 2 кг.
Вие не сте само рицарки, вие сте Майки ГЕРОИНИ. newsm20
Брагодаря Ви. newsm51

# 283
  • Мнения: 5 713
Що материал сте изписали по втората тема, аз чак сега я видях. Почвам тук да ви следя и да си вдъхвам кураж, защото съм от несериозните. Тази диета най- ми допада и бях смъкнала с нея 3 кг за месец. Но... 2 месеца имах да уча яко и си ги възвърнах. Сега съм в начално положение.

# 284
  • Мнения: 1 254
Мадами, аз стигнах до извода, че пак трябва 1-2 седмици да направ я почивка от диетата, защото след общо 12-те килограма офф, тялото ми определено задържа. Е, то това си е мечта, но на мен ми трябват още Wink
След предишната почивка веднага дръпнах 2 кг. надолу - целя същото, понеже ми се иска до Коледа да махна още 4-5.
Почивката ми се състои в яденето ня мюсли и мляко примерно, в часовете на недояждане, както и неточно спазване на времето за ядене.

Мисля, това е.
Wink успех!

Общи условия

Активация на акаунт