Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - II

  • 59 736
  • 733
  •   1
Отговори
# 135
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А, и детенцето е биологичен син на Смит, изключително сладко и прави страшна игра  Peace
След този филм няма как да не си доволен и от малкото, което животът ти е отредил и да не си помислиш, че тук само се оплакваме, а по света има хора, които наистина живеят при ужасни условия, още по-страшно е, че това са и деца Cry
Абсолютно!
Може много много да научим от този филм!!!

# 136
  • Мнения: 2 070
Току що и аз изгледах "Вавилон" /Babel/  Много добър и малко тежък.... Препоръчвам на всички. Не само заради актьорите. На мен самата визия ми напомня за Трафик... А музиката е много разнообразна и страхотна... Някой, ако вече е намерил саундтрак, моля да ми пише на лични  Praynig

# 137
# 138
  • Мнения: 3 491
Хубаво бразилско е "Central station"  ("Central do Brasil").

И аз много харесвам "Maria full of grace"
Харесвам много и двата филма.
В момента обаче от душа се радвам на "The best of youth (италиански) .

# 139
  • Мнения: 1 533
Akeelah and the Bee - Разкошен!

The Holiday - Страхотна романтична комедия, с елементи на сълза, без да е боза. Държи те усмихнат дни наред! - "Швейцарският шоколад на романтичните комедии!" - цитат от имдб.

# 140
  • Мнения: 639
Снощи гредах "Къща до езерото"/май така се казваше/.Със Сандра Бълок е и Киано Рийс.По принцип Сандра Бълок въобще не ми харесва ,но пък Киано ми е любимец ,та за това гледах филма.Но някак си като ,че ли му липсва действие в този филм и на моменти доскучава.Иначе интересен като замисъл ,преплитане на действието във времето .

# 141
Последното, което гледах бе "Deja Vu" с Дензъл Уошингтън - добър е... по нестандартен
Иначе препоръчвам "Късметът на Слевин" newsm10 - това е от онези филми, в които не можеш да предвидиш какво ще стане до последният момент-лично аз ги предпочитам.

# 142
  • Мнения: 711
"Децата ба хората" ( The children of man)  и Апокалипто - него на кино го гледахме и ни хареса, въпреки, че не беше това, което очаквахме. Все пак си заслужава да се гледа.

# 143
  • Мнения: 3 050
Снощи гредах "Къща до езерото"/май така се казваше/.Със Сандра Бълок е и Киано Рийс.По принцип Сандра Бълок въобще не ми харесва ,но пък Киано ми е любимец ,та за това гледах филма.Но някак си като ,че ли му липсва действие в този филм и на моменти доскучава.Иначе интересен като замисъл ,преплитане на действието във времето .
хубав е филма!  Peace

# 144
  • Мнения: 1 726
Catch a fire : Един нов филм по действителен случай за тероризма по време на Апартейд-а в Южна Африка

http://www.imdb.com/title/tt0437232/

Малко е тежък, но на мен ми хареса  Peace

# 145
  • Germany
  • Мнения: 2 010
И аз снощи гледах  "Blood Diamond"...хареса ми...Лео е пораснал Wink А, и щом стана дума за Лео - "The Departed ", невероятен Peace

# 146
  • Мнения: 2 897
И аз снощи гледах  "Blood Diamond"...хареса ми...Лео е пораснал Wink А, и щом стана дума за Лео - "The Departed ", невероятен Peace

Абсолютно подкрепям Peace

# 147
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Изтеглих си това "Little Miss Sunshine", много шум за него. Някой има ли мнение? Гледам, че и в топ 250 на  Imdb  е влязъл...

# 148
  • Мнения: 2 550
Изтеглих си това "Little Miss Sunshine", много шум за него. Някой има ли мнение? Гледам, че и в топ 250 на  Imdb  е влязъл...

Аз го гледах и ми беше скучен. Накаря не издържах и го попревъртях малко  Tired

# 149
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Тенк ю Simple Smile Викаш да го почна пък ако ми е скучен да попревърта Wink

Общи условия

Активация на акаунт