ДБМ - Стара Загора - Коледен базар 2006г.

  • 28 128
  • 446
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Emi, Роси ми има адреса. Най-близо съм до пощата  Mr. Green

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес отново ходихме до Дом № 44...
Всъщност, Дом № 44 е старото му име... Сега се казва Дом "Незабравка"... Това между другото...
Занесохме чашите... Единствено Злати ми помогна... С големия корем... Но и това между другото...
Радина я нямаше, тя ме беше предупредила... Днес отиде с едно от децата в София... На награждаването на някакъв конкурс за детска рисунка... Награждаването се е състояло в Националната Художествена Галерия... Нашето момиченце е спечелило първо място в неговата възрастова група... Само че, не знам каква е наградата...
Та така... Нейната колежка, домакинката на Дома... Ни помоли, съвсем искрено и човешки... Ако имаме възможността... Да възстановим поне част от сумата, която Радина ЛИЧНО, ОТ СВОЯ ДЖОБ е платила за боичките за стъкло... Сумата, както видяхме на фактурата е 106,50 лв...
Предлагам... Сега да възстановим половината сума... И ако има успех набирането на средства от базара... Да възстановим и останалата сума... Че си имаме вина... Ние пуснахме мухата... Трябва да си понесем и последствията...
Та така, искам вашето мнение и... Надявам се, съгласие...

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Това става ли за базара? 10 торбички.

Да, разбира се, че става... Няма какво да ни питаш... Всяка помощ е добре дошла... Колкото повече неща успеем да предложим, толкова повече и ще продадем...
newsm10


Хапката, нямам идея какво имаме общо всички за базара... Като се съберем другата седмица, всеки ще каже какво има... Но се събират нещица, да... Нали всеки е запретнал ръкави и впрегнал роднини и фамилии...
Wink

# 258
  • Мнения: 6 243
Az sam saglasna za parite.

# 259
  • Мнения: 1 149
Децата от курса по изобразително от нашия клас са направили много красиви свещници.Няма как да ги снимам че имам проблем с фотото но се надявам да ги харесате.Може да са 2 но са много  оригинални/така мисля аз/Експрес когато има възможност ще му ги предам.Поздрави  bouquet

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Понеже Шумковата булка малко ни поизмъчи с постването на снимките в другата тема... Тук реших да ги покажа аз... Определено е много хубаво украшението, което е направила, това си личи дори и на лошите снимки... Шумков се извинява, правени са с мобилен телефон...





# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Поредния мой постинг тази вечер в темата...
Нели току що привърши с изработката на... "Снежната сфера"...
Или поне така са я кръстили из интернет... Вижте за какво говоря...
Малко е бурканеста, ама... С подръчни материали, това е...
Мислите ли, че ще има интерес към закупуването на такова нещо...?

# 262
  • Мнения: 23
много е яко  Grinning

# 263
  • Мнения: 6 243
Na men na ki4 mi bie, da me proshtava avtora, no ne nalagam mnenie, samo go izraziavam.

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
За парите съм съгласна. Като пуснахме мухата, сега ще си носим последстията.  Laughing

Днес отново ходихме до Дом № 44...
Всъщност, Дом № 44 е старото му име... Сега се казва Дом "Незабравка"... Това между другото...
Занесохме чашите... Единствено Злати ми помогна... С големия корем... Но и това между другото...


Не мърмори. Мъжо цял ден те чака да се обадиш.

# 265
  • Мнения: 23
Na men na ki4 mi bie, da me proshtava avtora, no ne nalagam mnenie, samo go izraziavam.
[/quote
на  мен не ми струва кич
дори и да убидя някой newsm78

# 266
  • Мнения: 23
това е само мое мнение  newsm78 newsm78

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Куйе е кич, мари Хапчице...? Доуточнявай, че да ти знаем точното мнение... Grinning

# 268
  • Мнения: 6 243
Куйе е кич, мари Хапчице...? Доуточнявай, че да ти знаем точното мнение... Grinning
Onui laskavoto v burkana. Za nego se izkazah.

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Onui laskavoto v burkana. Za nego se izkazah.

Туй брокат се казва... Имитира валенето на сняг, като разджуркаш буркана... Вътре има сребърен и син брокат... Много мислихме с какво да направим снега вътре... Опитахме с различни неща... И с изкуствен сняг дори (който само плува на повърхността)... И с какво ли още не... С брокат става най-добре и истински... И изглежда прилично... Па ако може да даде някой друга по-добра идея - да дава... Ще опитаме... А и в "рецептата" на английски... Казва се да се използва "GLITTER"... Как се превежда точно, а...?

Общи условия

Активация на акаунт