Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти...

  • 162 405
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 104
http://www.scholtes.com/scholtes/

Просто са мнооооого добри  Peace
Родихме се с наща печка, честно  Mr. Green
Мисля следващото дете така да го кръстя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 286
  • Мнения: X
EEEEEEххх, мечта е наистина.... Shocked Hug Hug

# 287
  • Варна
  • Мнения: 10 790

В Техносвят уредите са ВТОРА УПОТРЕБА! Може да има някой друг свестен, но все пак не са нови!


В сайта им пък го пише това:
Цитат
Търговската марка ТЕХНОСВЯТ  развива своята дейност в областта на търговията с битовата техника от 1997г. веригата се е утвърдила на българкия пазар като водещ вносител н търговец на техника с транспортни дефекти и втора употреба.


 Кой прав, кой крив?

# 288
  • Мнения: 5 178
от Техносвят имам хладилник с транспортен дефект. Сигурна съм, че е нов
първо защото продавача е познат и второ защото хладилниците почват да миришат странно след първото размразяване, а този беше с тиксото по рафтчетата и тннн

# 289
  • Мнения: 104
В сайта им пък го пише това:
Цитат
Търговската марка ТЕХНОСВЯТ  развива своята дейност в областта на търговията с битовата техника от 1997г. веригата се е утвърдила на българкия пазар като водещ вносител н търговец на техника с транспортни дефекти и втора употреба.


 Кой прав, кой крив?

Ако тръгнем да анализираме рекламните кампании на всички фирми и прочие дали ще се покрият с реалността?

Така че се осланям на опита си и на това, което съм видяла!   bouquet


# 290
  • Мнения: 214
здравейте. Аз също имам няколко неща втора употреба- съдомиялна машина Уйърпул , купена преди 7 години за 190 лв. и е перфектна, пералня бош и тя е без проблем. Сега обаче търся от тези хладилници с фризери които са с 2 врати и с отделение да лед и студена вода. Някой от Вас  виждал ли е такова нещо някъде и  на каква цена. предварително благодаря.

# 291
  • Мнения: 5 178
от къде си
имаше такива на Самсунг точно в Техносвят, 1300 лв
сега не знам обаче какво има

# 292
  • Мнения: 40
Във В.Т. имате магазин за уреди с тр.дефекти и е много добре зареден
Е срамота,от теб го чувам,а уж живея тук,благодаря много.обезателно ще го посетя  bouquetЗнаеш ли по-точен адрес,че там са само блокове newsm78И да не знаеш не е беда ще се поразтърся,но просто ще ме улесни newsm68

# 293
  • Мнения: 1 632
от къде си
имаше такива на Самсунг точно в Техносвят, 1300 лв
сега не знам обаче какво има
И аз видях такъв хладилник в Техносвят  срещу гарата който е,за тези пари,но беше LG.И наистина беше нов,с найлона.От Техносвят е и моята миялна,но и тя беше нова.

# 294
  • Мнения: 7 091
Моля, пуснете си нова тема, тази я заключвам като пуснете линк към новата! Peace

# 295
  • Мнения: 5 178
Айдеее на новата тема, топла, пряснааа
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283998.0

Тандори е на ход Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт