Добър лицево-челюстен хирург - Пловдив

  • 16 471
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте, аз имам един доста комплициран проблем със зъб, който постоянно се възпалява и макар, че беше пролекуван от няколко зъболекаря и двама ендодонти, венецът около зъба не спира да се подува и зъбът като цяло го чувствам много  напрегнат. Пия антибиотици - минава, спирам - възпалението се връща. Лошото е , че ме удря в главата и цялата глава си я чувствам като шиник. Реших да го извадя и търся добър хирург. Казах ми за доц. Цанова. Била много добра. Също и Батинков. Някакви мнения за тях и тяхната работа, или пък на други?

Ако могат с ваденето да ми кажат и какъв точно ми е проблемът ще е още по-добре.

# 1
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте, аз имам един доста комплициран проблем със зъб, който постоянно се възпалява и макар, че беше пролекуван от няколко зъболекаря и двама ендодонти, венецът около зъба не спира да се подува и зъбът като цяло го чувствам много  напрегнат. Пия антибиотици - минава, спирам - възпалението се връща. Лошото е , че ме удря в главата и цялата глава си я чувствам като шиник. Реших да го извадя и търся добър хирург. Казах ми за доц. Цанова. Била много добра. Също и Батинков. Някакви мнения за тях и тяхната работа, или пък на други?

Ако могат с ваденето да ми кажат и какъв точно ми е проблемът ще е още по-добре.
Доц. Печалова гр. Пловдив - ЛЧХ - има частен кабинет, близо до Медицински център " Хипократ - Н " на ъгъла.

# 2
  • Мнения: 3 331
Доц. Печалова гр. Пловдив - ЛЧХ - има частен кабинет, близо до Медицински център " Хипократ - Н " на ъгъла.
Аз също я препоръчвам. Оперирала ме е от киста над зъба. Нейният съпруг е зъболекар - ходим при него, изключително доволни сме.

# 3
  • Мнения: 2 988
Д-р Петров и д-р Христамян от отделението по ЛЧХ във ВМИ.
Тези координати намерих за д-р Христамян: ул. Леонардо Да Винчи 21, 032 265390
 
Д-р Бебечев също  го препоръчвам, но не съм сигурна дали все още работи.

# 4
  • Мнения: 778
Препоръчвам ти да отидеш в отделението по Орална и лицево челюстна хирургия към Медицински университет Пловдив. Там има много специалисти на едно място.

# 5
  • Мнения: 38
Благодаря на всички за отговорите. Ще се свържа с някои от тези хора.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Благодаря на всички за отговорите. Ще се свържа с някои от тези хора.
Моля, споделете  при кого ходихте и доволна ли сте? Имам спешна нужда от ЛЧХ за Пловдив.

# 7
  • Мнения: 3 331
Съпругата на моят зъболекар е ЛЧХ, оперирала ме е, за нещастие не мога да си спомня фамилията й. Ако желаете мога да дам координати на зъболекаря ми (който също препоръчвам с ръце и крака) и той да ви даде нейни координати за връзка.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Съпругата на моят зъболекар е ЛЧХ, оперирала ме е, за нещастие не мога да си спомня фамилията й. Ако желаете мога да дам координати на зъболекаря ми (който също препоръчвам с ръце и крака) и той да ви даде нейни координати за връзка.
Благодаря много! Днес ми назначиха операция за вторник, но ще се радвам да ми пишете координати на зъболекаря Ви на лични. Ако е на удобно за мен място -ще се възползвам. Трудно се намира читав зъболекар.

Общи условия

Активация на акаунт