Тайната на дългата и гъста коса-6

  • 71 893
  • 362
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 149
Здравейте мацки-и аз да се запиша-уж поизчетох темата  ама не разбрах точните пропорции на оригиналната рецепта.Реших да пробвам тази маска за която говорите.Ако може някой да ми прати точната  рецепта ще бъда много благодарна HugБлагодаря ви предварително  bouquet

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Здравейте, днес най-после си купих въпросния тривитаминол. Само дето не съм мн сигурна, че е същото. Човекът в аптеката ми каза, че това http://img69.imageshack.us/img69/170/pic467jh9.jpg
е равно на тривитаминола, но все пак за сигурност исках да ви попитам...
та, това върши ли също работа?
И още нещо, може ли да пропусна газта, нямам пък и не съм мн сигурна къде се продава. Само колко време ми отне да открия ветеринарна аптека...странното е, че аптекарят не ме изгледа странно, дори ми каза: "Маска за коса ли?"...явно е популярно..
Както и да е, благодаря за отговорите.
поздрави:)

Тривитаминол е старото име.Новото е АДЗЕ.Моите шишенца са същите.Споко, не те е метнал ветеринаря.Щом нямаш газ, не прави оригиналната рецепта, или сложи нещо друго, ако искаш.Главната съставка е АДЗЕ!

# 137
  • Мнения: 606
Здравейте, днес най-после си купих въпросния тривитаминол. Само дето не съм мн сигурна, че е същото. Човекът в аптеката ми каза, че това http://img69.imageshack.us/img69/170/pic467jh9.jpg
е равно на тривитаминола, но все пак за сигурност исках да ви попитам...
та, това върши ли също работа?
И още нещо, може ли да пропусна газта, нямам пък и не съм мн сигурна къде се продава. Само колко време ми отне да открия ветеринарна аптека...странното е, че аптекарят не ме изгледа странно, дори ми каза: "Маска за коса ли?"...явно е популярно..
Както и да е, благодаря за отговорите.
поздрави:)

И мойто е същото AD3E(и мен ме попитаха дали ми е за косата
Grinning ).А газ можеш да си купиш от железариен магазин.

Здравейте мацки-и аз да се запиша-уж поизчетох темата  ама не разбрах точните пропорции на оригиналната рецепта.Реших да пробвам тази маска за която говорите.Ако може някой да ми прати точната  рецепта ще бъда много благодарна HugБлагодаря ви предварително  bouquet
Маската е следната:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л мас
1 суп.л ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ.
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед или жълтък.

# 138
  • Мнения: 1 149
Благодаря Аndoniya Hug

# 139
и аз исках да си направя тая маска , но майка ми като чу кво съдържа ми забрани да вкарвам такива неща вкъщи !
а отделно питах фризиорката си дали е вредно Тривитаминола и Мезодерм-а и тя каза да не си слагам абсолютно нищо , което не е за хора на главата !

иначе мойта коса си я поддържам много хубава и жизнена със 1-седмична маска под каска ( при фризиорката ми ) ! направо страхотен ефект има

# 140
  • Мнения: 31
magie_nklv, защо не пробваш маската, като добавиш и хума. Косата ти ще стане по-твърда и ще пада тежко
Пробвай също и без да слагаш маската на Лореал. Според мен точно тя прави косата ти толкова мека 
 
 И
 
Малайза благодаря за съвета. Слагала съм си хума в маски за коса, и помня че ефектът беше страхотен. Звъннах на сестра ми да ми прати цели 3 пакетчета, тук не мога да намеря Confused
 Hug  bouquet

# 141
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте момичета! Моята коса изобщо не може да се нарече гъста, с тънък косъм е, расте много бавно и цъфти страшно много. С две думи имам ужасна коса! Винаги съм искала да имам дълга и гъста коса и тази маска ме заинтересува много. Аз съм на 16 години и има ли някакво значение възрастта ми? Мога ли да правя маската? Моля ви кажете ми   bouquet
Можеш абсолютно спокойно да си я правиш.

Гарантирам ти, че поне ще се сгъсти и ще спре да цъфти, поне при мене е така. Можеш спокойно да си я правиш, аз правя дори и на малкия. Това са само витамини все пак.

# 142
  • Мнения: 27
Благодаря за отговорите.
Намазах се стабилно и сега омотана ще чакам да мине времето...
Имам въпрос, може ли след това да си слагам от маската на Лореал или не е хубаво да смесвам много различните методи?

# 143
  • Мнения: 116
Близо 6 години ползвам маска за коса, която ми носят от Китай.
Ето как изглежда маската   Peace
На всяко къпане за косата ми отиват по 1/2 флакон пяна и 1 лак за коса  ooooh!.
Би трябвало вече да ми е окапала, но не  Naughty.... става все по буйна и по дълга  Whistling.
А ето и косата ми - пу-пу  Mr. Green
  Flutter

# 144
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Леле, Джуле, човек убивам за такава коса Crazy! Пу-пу-пу, да не са й уруки!

# 145
  • Мнения: 3 372
а в България има ли я тая маска newsm78

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Близо 6 години ползвам маска за коса, която ми носят от Китай.
Ето как изглежда маската   Peace
На всяко къпане за косата ми отиват по 1/2 флакон пяна и 1 лак за коса  ooooh!.
Би трябвало вече да ми е окапала, но не  Naughty.... става все по буйна и по дълга  Whistling.
А ето и косата ми - пу-пу  Mr. Green
  Flutter

А от къде си купуваш маската?

# 147
  • Мнения: 312
Като гледам бебчето-косата може да е и от ген Laughing

# 148
  • На небето
  • Мнения: 5 530
а в България има ли я тая маска newsm78

Да, а дали е от маската или е ген?   newsm78

# 149
  • Мнения: 47
Здравейте!! От един час чета различните теми за "Тайната на.." и съм разтърсена!!! Май най-сетне идат добри дни за моята нещастна коса....Изглежда ефектът е наистина поразителен според вашите думи.
Още утре бягам да си купя Тривитаминол, но понеже темата е наистина дълга (меко казано), имам една голяма молба - да ми отговорите на няколко въпроса. Предварително се извинявам за повторението, но просто не мога да изчета 150 страници.
1.Моята коса е много суха и третирана (изрусена). Кои съставки от маската да изключа/добавя?
2.Освен за Тривитаминола, четох и за някакъв Мегадерм. Какви са отзивите за него и как се използва?  Може ли в комбинация с Тривитаминола? И ако не, кой е по-добър от двете?
3. От къде в София мога да си купя Тривитаминол/Мегадерм? Трудно ли се намират?
Много ви благодаря предварително за отговорите!! Направо се бях отчаяла с моята коса - или по-точно остатъците от нея...на никого не я пожелавам. Дано това и помогне да заприлича на истинска коса.
 Hug за всички и специални благодарности

Общи условия

Активация на акаунт