Благодаря ви за Лъчето!

  • 13 928
  • 392
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 145
Макар да не съм все още майка, знам със сигурност, че НЯМА по - голяма сила на този свят от майчината любов. Мила Иги, според мен само твоята любов и сила му е достатъчна на малкото ти слънчице за да се оправи. Преживяла съм много трудни моменти в живота си и знам, че най - важното е човек ВИНАГИ да вярва, НИКОГА да не губи кураж и надежда и да мсили положително. А освен всичко това, ти имаш подкрепата на толкова много хора тук, които съм сигурна, че се молят за вашето детенце и за щастието на цялото ви семейство. Бъди сигурна, че това ще бъде възнаградено! Пращам ви цялата си обич и надежда и се мола скоро да ни зарадваш с добри новини!

# 181
  • София
  • Мнения: 2 262
Нищо ново няма, за жалост дроба е увреден от инфекцията и не иска да работи сам, когато диша без апарата диша много трудно и има опасност да спре сърцето...
Освен това е пропуснал единия конец на зашития голям дефект,
инфекцията е подтисната, няма и температура, но вече си е свършила белята, снимката не им харесва! Кога ще правят нови опити да го махнат от апарата незнаят!
Милото ми момче, днес става на 3 месеца и вместо да ми се усмихва се бори за живота си! Колко ми е трудно вече, а трябва да издържа! Днес съм отчаяна, но се надявам утре отново да вдигна глава и да продължа да му давам сили макар и от дома! Уморена съм от толкова тревога!

# 182
  • София
  • Мнения: 1 352
Милото ми момче, днес става на 3 месеца и вместо да ми се усмихва се бори за живота си! Колко ми е трудно вече, а трябва да издържа! Днес съм отчаяна, но се надявам утре отново да вдигна глава и да продължа да му давам сили макар и от дома! Уморена съм от толкова тревога!
Прегръщам те! Hug
И се моля с теб. Praynig
Изпращам ти сили и енергия. Не се предавай, децата ти имат нужда от теб.

# 183
  • Мнения: 1 134
Дръж се! Всички сме с теб и се молим за детенцето ти!
Просто вярвай и си повтаряй, че всичко ще бъде наред! Hug

# 184
  • Мнения: 1 001
... Днес съм отчаяна ...
Мамо Иги, нямаш право ... просто нямаш право да се отчайваш ... заради Лъчко ... заради Мишето ... недей

Колегите се чудят: Мъж на 41 години с просълзени очи ... трябва да си силна ...

# 185
  • Мнения: 1 413
Иги,само кажи от какво имаш нужда и как да ти помогнем за да събереш сили,с вас сме,мисли за това Hug Praynig

# 186
  • Мнения: 3 537
Иги,дръж се!Знам че е трудно,но трябва да се държиш!  action032

# 187
  • Мнения: 1 001
Гледам снимките в подписа ти ... и се опитвам да си те представя ... и определено не мога да си те представя отчаяна ... децата спят така, само когато са спокойни ... а те усещат ... децата ти имат нужда от силната Мама, каквато си ти ... нали ще се возите в парка ... обещала си му го ...

# 188
  • Мнения: 2 242
Иги, знаеш че ще продължиш да му даваш сили. От дома или топлейки крачетата му с дъха си ... няма значение. Винаги ще си с него. И ще доживеете радостта да се разхождате в парка. НЕПРЕМЕННО!

# 189
  • София
  • Мнения: 2 262
Знам го! Ще се съвзема, просто моментна слабост, то и човешкото тяло много често предава духа, който носи, нали знаете!
Ще се справя, просто търся отново опората в себе си, и във вас!
Ще ме разглезите с толкова много сила, която ми давате, ще стана зависима от вас!  Heart Eyes
Радвам се, че имам всички вас мили хора, просветва ми малко по-малко!

# 190
  • София
  • Мнения: 1 941
Миличка Иги,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug много, много се надявам малкото Лъче да се оправи.
И аз имам едно Лъче, по-малко от вас, дошло в много труден момент за нашето семейство. Ще се молим и ще ви чакаме да оздравеете. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 191
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Иги, вярвай силно и пращай от вярата си на малкото човече. Ние всички също ще го правим. Ще се оправи, наистина, вярвам и аз! Прегръщам те и се покланям пред силата ти! Praynig

# 192
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мила Иги.Бори се.Не се отчайвай.Бъди много силна заради дечицата си.Вярвам,че всичко ще бъде наред.Подкрепям те виртуално.Много мъка има на този свят,но ти си силна и ще се справиш.Ще се радвате на много красиви мигове.Цялото ви семейство.От все сърце се моля детенцето ти да се оправи.От все сърце ти пожелавам да бъдете най-щастливото и сплотено семейство.Прегръщам теб и малкия Лъчко.Кураж на милата душица. Hug Hug Hug

# 193
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Мила Иги,всички сме с вас и ви подкрепяме.
Молим се за малкото човече и вярваме,че то ще се оправи.
Кураж мила майчице. Hug Hug Hug

# 194
  • Мнения: 212
Всичко трябва да е добре, вярвам го искрено!

Продължавай да ВЯРВАШ, че малкото ти момченце ще се пребори!
Не се познаваме, но ... очаквам по-скоро да пишеш добри новини. Не спирам да вярвам, че детенцето ти ще се оправи. Кураж!

Общи условия

Активация на акаунт