др. Гагова - Шейново

  • 20 925
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
karrita, много благодаря!   bouquet

# 16
  • Мнения: 418



И при мен беше така.Аз ходих при Гагова от осмия месец нататък на прегледи и видеозон и не искаше никакви пари.Само съм си плащала за тоновете по 10 лева,защото не се водих на ЖК в Шейново.

# 17
  • София
  • Мнения: 375
Аз все още не съм родила, но от около месец ходя при д-р Гагова на консултации защото искам да родя при нея. Всичко казано за нея
се потвърждава при всеки преглед. Невероятен човек е!
Не ми е взела никакви пари, нито сме коментирали тарифа за раждането,  освен по10 лв за тоновете.
Единствената трудност която виждам аз е че малко трудно се уговаряме за прегледите, доста е заета и ми се налага да я чакам, но мисля че си заслужава!

# 18
Може ли да се ходи на ЖК при д-р Гагова

# 19
  • Мнения: 418
Доколкото знам тя не води консултации понеже работи само в отделение.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз съм чувала само добри неща за нея. Не съм раждала при нея, но тя ме прие за задържане в седми месец и беше много мила и внимателна и въпреки, че нямаше кой знае каква опасност тя не ми каза да си ходя в нас, а каза, че иска да съм в болницата, за да ме наблюдава. Отговорна е към професията си!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 958
Може ли да се ходи на ЖК при д-р Гагова

Възможно е ,ако й се обадиш предварително.Но дори и така да е , понякога влиза в спешна операция или раждане и се е налагало да чакам 1-2 часа /или да мина консултация ,при който е в момента в ЖК/.
Както са ти написали по-горе , наистина е много заета и е в отделение.Слиза само за нейни пациенти.

И все пак - заслужава си!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз ходех на ЖК при друга докторка, която ми препоръча Гагова (за което съм и безкрайно благодарна). Следеше ме последния месец, както казват момичетата, слизаше от отделението за да ме преглежда. Раждането ми мина перфектно, без болка и притеснения. Не ми е искала пари. Аз сама прецених и и дадох, колкото имах възможност (съжалявам, че нямах повече).

# 23
  • Мнения: 5 140
За пореден път ще напиша, че ТЯ - д-р Гагова е един невероятен човек и специалист.
Обичам я! Hug Heart Eyes  bouquet
Няма да съжаляваш ако родиш при нея.

# 24
Здравейте и от мен!

Аз раждах преди 3 месеца в Шейново, по при друг лекар. Понеже ни беше доста дълъг престоя с бебка имах удоволствието да се запозная с д-р Гагова и мисля, че е стахотен човек.  Hug Относно професионалния й опит - само хубави неща съм чувала  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 533
Аз също ходя на ЖК при д-р Гагова.Естествено е да съм пристрастна,защото се познаваме от деца.Но сега се уверих и в професионализма и .Много съм и благодарна,внася успокоение у мен при какъвто и да е възникнал проблем(а ние бременните се славим с пов.чувство на тревожност).Разчитам на нея и и благодаря от сърце!

Общи условия

Активация на акаунт