Ах,тези ЮЛСКИ бебоци, на мама и татко сладките мишоци

  • 10 092
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 231
   Здравейте мами,
има опит за последен протест за промяна на тълкуването на закона за завареното положение . С това изменение се увеличават дните, през които майката получава 90 % от средният й осигурителен доход от 135 на 315.
   Може да ни подкрепите на         http://www.bgpetition.com/promeni-kso/index.html
   Ако можете да намерите и още майки, бащи, съпрузи които да подкрепят ще е от полза. Важното е да опитаме!

# 31
  • Мнения: 2 481
Здравейте и от нас! Party
Новата тема е супер,ама как имате време и за това!Да ги правите тези теми?Браво на вас!
Чакаме изненадата в следващата!  bouquet

Ние сега да ви кажа,аз съм разстроена Crazy,бебето е запечено Shocked smile3550 Toilet!Ужаст ви казвам!Вчера не е акала, а днес преди малко изака с триста зора и зачервявания едно ако, ама като на голям човек гъсто направо твърдо! ooooh!
Снощи спала сапала чак не се е събуждала и аз съм спала и ставам гърди-цели планини,болииии!Ама татито го нямаше до мен да е мокра блузата му! Mr. Green

Ние от снощи не сме се чупкали!
 Да ви кажа ако имате Вана да я използвате!Просто бях забравила какво е блаженство!Слагаш пяна и се потапяш!Така релаксиращо ми подейства, че се разтопих чак!Пробвайте!   bath1 newsm37  bath

Нан вие как давате пюрето аз от днес реших да не се цапотим с лъжица и пробвах с биберон по голяма дупка и да видиш как пие и си го изпива за норматив!

Мас използвам след този обрив много ни е суха кожата и е чак като шкурка!Домашна е, но не я мия с води и незнам как,Нан поразпитай Thinking

Ами това е!Хайде бай!

П.П. Абе този форум всичко отрича!Що така!

Вигантол-НЕ
Мас-НЕ
Сол във водата за къпане-НЕ
Захар във водата на бебо-НЕ
Сокчета-НЕ
Пюрета-НЕ
Вода-НЕ
Ваксини-НЕ
Има ли нещо още дето да се отрича,и с което са ни гледали нас и нашите баби, а ние сега се въздигаме против всичко??? newsm78
Само питам

# 32
  • Мнения: 867
Ели не искам да се заяждам, но някак изопааваш нещата и честно казано подразних се. Кой отрича? Нали затова е форум всеки да си каже мнението. Ето НАН си дава пюрета, аз не, какъв е проблема? На нея не и пречи че аз не давам, както и на мен че тя дава. Даже ме кефи че си отстоява мнението. Такива хора харесвам. За нещата които си написала всеки има мнение. Моето е че някои са вредни. Напр.:  сол във водата: Има смъртни случаи на осолени бебета. Друго - маста: Там се отлагат токсините. Затова не отслабваме докато кърмим. Ваксините които се бият на прасето, пак там отиват. Захар във водата - пълни му се стомахчето със рафинирана захар и вода вместо с кърмица.
Това е МОЕТО мнение, па ти ако искаш си заравяй главата в пясъка и квото щеш това прави с детето си, все ми е тая.

# 33
  • Мнения: 2 653
Ели, това за ваната е мнооогооо изпитана рецепта за релакс.Едва изчаках да ми свършат лохиитеи сега веднъж на седмицата като заспи беба си се потапям.А освен пюна има и страхотни кристали и соли.
По другия въпрос, докато се изкажа и Синеочка писала вече.Има страшно много мнения, а всяка от нас си има глава на раменете , за да прецени кое е добре за нейното бебче.А и между другото и мен и мъжа ми не са ни мазали с мас, ното сол, захар във водата. И да използвам случая да те помоля да не преброяваш колко дават сокове и колко не- нали свършихме с тези разделяния.Колкото -толкова.
Хайде , приятна вечер на всички!И както казва мъжа ми"Нека силата бъде с вас!"

# 34
  • Мнения: 2 481
Спрях да преброявам и само питам деееее!
Ей ама сте!

# 35
  • Мнения: 1 341
А добър вечер и от нас с Ема   bouquet
Ели,дано Юлето се оправи със запека,че е лошо нещо  Confused
А  щом питаш за отричането,Синео4ка добре е обяснила,и бих се съгласила и с Фиона...Тъй като и аз и брат ми не сме гледани така,ни то пък майка ми...какво остава за баба....Дори и да е мазано преди години бебе с мас,по прасетата не е имало толкова болести,нито ваксини са се били....
Но всяка си има глава и мисли с нея.А това кой кърми,кой не,захранил или не...всички сме тук за да споделяме.И всяка от нас рано или късно ще захрани.Най-важното е да са ни живи и здрави дечицата.
Отнсно люлката,и аз мисля,че поне до година и половина ще се ползва...доста е широка.
Айде лека и спокойна вечер   bouquet

# 36
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И аз съм съгласна със Синеочка. Ето аз не ги отричам тези работи /които е изброила Ели/ по елементарни причини,които не съм длъжна да обяснявам,ако никой не ме пита. Ели,ти сама решаваш кое да отричаш и кое не. Сайта е пълен с информация и мнения,четеш,разпитваш и решаваш. Напълно уважавам решенията на всяка една майка /съгласна или несъгласна с тях/ и се радвам,че и другите уважават моите  решения Hug
Така,че Ели,давай смело - ТИ РЕШАВАШ! Peace
Пюретата ги давам различно-плодовите разреждам с вода и като сок в шишето. Зеленчуковите само с лъжица Отначало се мацахме много,ама сега Дая си отваря хубаво устичката Heart Eyes
М/у другото днес пак бях   chef. Направих зимнината за беба  bowuu

# 37
  • Мнения: 1 298
Няма да повтарям че всеки решава сам за себе си и за бебенцето си.Те момичетата са го написали по-горе.
Аз чета,чета,слушам,слушам и пак си правя каквото си реша  Whistling

Включвам се за малко за да честитя на Лала християнчето и именничката че вчера май блях баирите  Joy
Не мога да повярвам че ти се играе да приготвяш всички тия красоти.Вярно че си заслужава труда така като ги гледам,но аз не бих се захванала  Naughty Малее че съм готованка  ooooh!

Хайде на банята  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 708
ВЛИЗАМ ЗА МАЛКО ДА КАЖА
fiona темичката е СУПЕР
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
много весело сте започнали темичката и така ме развеселихте
дано поне във тази темичка не се наложи да ви се оплаквам
само да си кажа за мазането със мас : аз лично съм мазала Марти но самата мас беше първо домашна и второ майка ми я беше преварила със прясно мляко ако някой се интересува слага се студена мас и студено мляко и се слага на котлона да докато се получи хомогенна маса става по лека и приятна и не запушва порите
НО сега за Валери не съм правила макар да имам домашна мас защото има вече горе-долу добра бебешка козметика която понася на Валери докато Марти се изриваше от всички мазила
това е мое мнение
целувки на малките звездички  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
 love001  love001  love001  love001
п.п.за това детенце лично аз съм че не трябва да се връща никога при майка си и да и се вземат и другите деца направо ревах със глас не мога да гледам такава жестокост
лека вечер

# 39
  • Мнения: 1 440
Докато ви изчета и то нова тема имаме!
Фиона   bouquet

Момичета не знам за вас, ама на мен косата ми страшно капе  Rolling Eyes Ако продължавам така без косъм ще остана, а иначе имам една такава лъскавка ...
Сега ще гледам ТВ и ще се цедя, после лягам че утре рано пак на изпит ще ходя  ooooh!

А по въпроса за отричането...ясно е че всяка майка решава сама за себе си и за детето си и затова много ме е яд когато някой се опитва да ми се налага и не се съобразява с моето мнение.

Айде, до утре!

# 40
  • Мнения: 660
Да се запиша и аз, че напоследък нещо много несериозо го раздавах - напуснала ме е ораторската муза и само си четях. При нас нищо по-различно от това, което става  при вас Joy

Да се похваля, че днеска се запознах с Асето на живо - мноо`о готина мацка!!! newsm03

И като минавах покрай едно магазинче на Красно село видях едно колело от тези дето се бутат отзад, ма много бързахме и не можах да го разгледам - някой май питаше в старата тема, но не помня за такова ли питаше, или за друг модел newsm78

# 41
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Narina стискаме палци за изпита Praynig
biboshka, Фиона питаше за такива колелета! Peace
isi_kam, как е малкият бонбон? Hug
N_A_N, айде започвай с отчетите и обясненията Joy Какво ми прави снахичката? Hug Целувки от Алекс bowuu
Eli83, взимай мерки за запека на бебка и дано бързо да и мине Praynig
biboshka   bouquet макар и да не знам все още за какво е, но аз съм любопитна и ще разпитам информатора, може пък и да ми каже Wink
Ей скръндзи дайте насам една лепенка от тези бебе в колата, че имате по няколко а аз нито една  Crazy
Лека нощ от нас с Алексче! Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 688
.... Абе този форум всичко отрича!Що така!

Вигантол-НЕ
Мас-НЕ
Сол във водата за къпане-НЕ
Захар във водата на бебо-НЕ
Сокчета-НЕ
Пюрета-НЕ
Вода-НЕ
Ваксини-НЕ
Има ли нещо още дето да се отрича,и с което са ни гледали нас и нашите баби, а ние сега се въздигаме против всичко??? newsm78
Само питам

Адашке (щото и аз съм Ели), те момичетата са казали - всеки си знае, но ето ти няколко неща, които не се отричат тук и които са правили нашите баби:
 - кърменето
 - кърменето
 - също така кърменето
 - както и кърменето  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 298
Адашке (щото и аз съм Ели), те момичетата са казали - всеки си знае, но ето ти няколко неща, които не се отричат тук и които са правили нашите баби:
 - кърменето
 - кърменето
 - също така кърменето
 - както и кърменето  Simple Smile

          smile3532

# 44
  • Мнения: 2 481
.... Абе този форум всичко отрича!Що така!

Вигантол-НЕ
Мас-НЕ
Сол във водата за къпане-НЕ
Захар във водата на бебо-НЕ
Сокчета-НЕ
Пюрета-НЕ
Вода-НЕ
Ваксини-НЕ
Има ли нещо още дето да се отрича,и с което са ни гледали нас и нашите баби, а ние сега се въздигаме против всичко??? newsm78
Само питам

Адашке (щото и аз съм Ели), те момичетата са казали - всеки си знае, но ето ти няколко неща, които не се отричат тук и които са правили нашите баби:
 - кърменето
 - кърменето
 - също така кърменето
 - както и кърменето  Simple Smile


Един човек да отговори на въпроса еййййтова чаках да каже някой!


Ние за запека незнам какво да правим,да и дам круша?Щото аз разстроена а нея не я хвана като я кърмих а обратното!Аз вече се оправих но тя не! ooooh!

Варна днес май няма да имате среща?Много лошо времето ! Rolling Eyes

Нан кажи какво прави за зимнина и замразяваш ли или консервираш!

Общи условия

Активация на акаунт