Когато пътувате за 3-4 дни каква козметика носите

  • 2 827
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
Нося си почти взичката козметика.От декоративната си взимам несесера с гримовете.Взимам шампоана,маската за коса,душ гела,но не взимам балсам за тяло.Все пак много става.Като се има в предвид,че трябва да мъкна сешоар и преси за коса.

# 31
  • Мнения: 4 392
Вземам само мостри- парфюми, шампоани, душ- гелове, маски и прочие, всичко е в мини опаковки. Само ако нямам нещо  в мини - формат, вземам оригиналната опаковка.
Минимизирането на багажа винаги ми е фикс - идея ( от 16 годишна съм все на път hahaha), но в същото време никога не се "професионализирах" достатъчно в това. Confused
От декоративната козметика ползвам само крем за лице и червило, а тях мога да си ги пъхна дори в джоба. Wink

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 17:31 от Amarena

# 32
  • Мнения: 2 936
шампоана и маската са винаги на първа линия...понеже ми ги носят от Германия няма как да имам малки опаковки!
бялата козметика за лице,спирала,имам една палитра на Пупа с гланцове-за такива кратки пътувания,ФДТ...
пресата са коса-но не винаги,

# 33
  • Мнения: 27 524
Цели опаковки - балсам и шампоан. Тоалетно мляко и памук. Цялата козметична чантичка с гримовете ми. Това е... не е толкова много, че да се притеснявам с минимализиране  Grinning

# 34
  • Мнения: 730
Вземам всичко, което ползвам.

 Peace

# 35
  • Мнения: 2 759
     Всичко си нося. Дори ако ще съм сама, пък не съм много натоварена взимам и маските за лице и коса, няколко пяни за вана и разни масла. Шампоан/балсам - взимам тези на Гарние от 100 мл. Не обичам хотелските неща. Дори ароматизатори си нося...
     От скоро се замислям за пресипване, но още не съм решила как да стане...
     Същия нерешен проблем имам и с дамската чанта... опитвам се да намеря място на хиляда неща, за да не ми липсва нищо през деня... Ама е много сложно!

# 36
  • Мнения: 337
В повечето пъти сме с кола и мъкна всичко  #Crazy не е много практично, защото понякога не ползвам някои от нещата, но така ми е по-спокойно  Stop

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
за бяла и тоалетна козметика все постигам някакъв компромис /мостри, мини опаковки/ огромен арсенал от декоративна козметика е винаги в дамската ми чатна, така че него не го мисля... ОГРОМЕН проблем за мен е обаче, че за 2 или за 20 дни аз ВИНАГИ държа да имам поне два чифта обувки/ботуши и съответните им чанти с мен... ЕЙ ТОВА Е МОЯТ ПРОБЛЕМ ПРИ ПЪТУВАНЕ ooooh!

# 38
  • Мнения: 5 362
Взимам си всичко.Ако тръгна да избирам винаги ще забравя нещо.

# 39
  • Мнения: 2 529
нося си абсолютно всичко
3-те стъпки на клиник, дневен, нощен, oколоочен, течност zа разгримиране, всичко което си ползвам ежедневно, но в малки опаковки Travel Set.

и аз ползвам такива травъл сетове + шампоана и балсама за коса в нормалните им опаковки, а декоративната козметика в отделен несесер и в дамската чанта  Peace

# 40
  • Мнения: 811
Всичко взимам  ooooh!
Пълня цяла чанта с козметика, добре че сме с кола! От някои неща вземам и по две, щото не мога да реша кое точно искам да ползвам  Blush

# 41
  • Мнения: 11 004
Нося си всичко, без маски. Понякога е за сметка на дрехите Wink

# 42
  • Мнения: 4 392
шампоана и маската са винаги на първа линия...понеже ми ги носят от Германия няма как да имам малки опаковки!

Точно пък в Германия почти на всичко има "мини"-та! Peace

# 43
  • Мнения: 3 050
вземам задължително тези нещо-крем за лице, лосион за лице, памуци, кърпички, лосион за изтриване на грима, спирала, преса за мигли, балсам за устни, комплект сенки(с различни цветове са), стик на рексона.
Иначе ако мога вземам и червило(гланц),фон дьо тен,цял парфюм, маска за лице... и разни други дет сега не се сещам Peace

# 44
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И аз взимам всичко,защото точно това което оставя винаги след това ми трябва!Е,повечето от нещата след това се оказва,че изобщо не са били необходоми но,важно е да ги има!

Общи условия

Активация на акаунт