козметиката на ТАЛОДЕРМА - 4

  • 65 507
  • 710
  •   1
Отговори
# 210
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Веси, а знаеш ли какви ще са им цените? Заинтригува ме избелващия крем.

О, и още нещо да питам, по принцип - задължително ли е да се ползва дневен крем, не е ли достатъчно само нощния?


здр  Hug
извинявай, че чак днес ......
Понякога или нямам време, или изчаквам нещо, че да не ви подвеждам.  Peace

Малко се оказахме с проблем с етикетите на езбелващите и навярно или в първите дни на 2007-ма или евентуално 27-29 т.м. ще излязат, а не днес, както искахме. Но пак зависи ....
Цени още не мога да ти дам, защото може да настъпят случайно промени, а и навярно ще пуснем промоции за аптеките и ще ви е по-далаврно Simple Smile

Ще пиша пак!  Hug
А иначе - кремът и серумът третират с еднакви съставки, но серумът е доста по-концентриран, а и зависи ... А кремчето е нощно или за под спф крем.

  bouquet ден!


Благодаря за отговора, ще чакам тогава за повече информация.  bouquet

# 211
  • Мнения: 1 254
ето ме пак и мен  Simple Smile За последен ден преди празниците .....

И тъй, след постоянно чудене кога ще излязат новите рожбички и след като без да искам изпързалях Tinka79  Peace .... тук саааа!!!
 newsm18  Tada  Hands Clap Те успяха!!

За момента продажбите тръгната във Варна и Бургас до тоя миг, вкойто ви пиша Wink :

ВАРНА
Виталис ЧА
ул. Русе, 51, зад синьото пазарче
от трите продукта по един

Авицена Галата ЧА
с/у читалището, кв. Галата
от трите продукта по един

БУРГАС
Младост ЧА
ж.к. Славейков, до РУМ
от трите продукта по три

Оптима ЧА
Зорница, бл. 48
1 избелващ крем

Линк 2002 ЧА
ул. Оборище, 98
от трите продукта по един

Диляна ЧА
ж.к. Лазур, бл. 126
от трите продукта по един

Лавър ЧА
к-кс Меден рудник, бл. 117
от трите продукта по един

фриз. салон ЛМ
ул. Шейново, 19
от трите продукта по един
Wink

Най-общо, при максимална надценка от страна на аптеките, продуктите ще са приблизително с такава крайна аптечна цена:
избелващ крем, 50 мл - 10.90 лв
избелващ лосион, 100 мл. - 8.30 лв. (който е и за нас, пъпчивите, борещи се с милиуми Wink )
избелващ серум, 20 мл. - 7.35 лв.

До края на годината ще путъват всички курсове из страната, с изключение на курс Благоевград. Т.е., ако намерите своя град в този списък, то не можете да очаквате продуктите преди нова година. Градовете по курса са както следва:
Айтос, Ардино, Асеновград, Банско, Благоевград, Бобов дол, Велинград, Гоце Делчев, Девин, Дупница, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Карнобат, Копривщица, Костенец, Кюстендил, Мадан, Нареченски бани, Пазарджик, Панагюрище, Перник, Петрич, Пещера, Пирдоп, Пловдив, Първомай, Разлог, Раковски, Рудозем, Самоков, Сандански, Септември, Сливен, Смолян, Стамболийски, Твърдица, Хисар, Чирпан, Якоруда.


И за тези, които може да са пропуснали информацията за продуктите, най-общо:


Thalloderma ®
Избелващ ЛОСИОН
С АНА (Гликолова, Млечна, Лимонена и Винена)
екстракт от Сладък корен
екстракт от Ябълка, Грозде и Лимон
Комбинация от АНА киселини, билкови и плодови екстракти с комплексен дермато-козметичен ефект. Подпомага отделянето на мъртвите клетки (пийлинг ефект), подобрява кръвоснабдяването, стимулира синтеза на колаген и обновяването на кожната тъкан. Успокоява и омекотява кожата. Екстрактът от Сладък корен препятства свръхсинтеза на меланин. Зибистря и изравнява тена. Подобрява кожната текстура.
Подходящ за всички типове кожи, вкл. при третиране на хипоксична кожа, мазна кожа (за намаляване броя на милиумите и петната от пъпки, частично свиване на порите).
100 мл.
артикул номер: 146520


Thalloderma ®
Избелващ СЕРУМ
продукт с интензивно действие
Арбутин
екстракт от Сладък корен
Формула от природен произход  интензивен депигментиращ ефект. Изравнява тена, успокоява и омекотява кожата, възстановява блясъка й.
За премахване на нежелана пигментация.
20 мл.
артикул номер: 146510


Thalloderma ®
Избелващ КРЕМ
Арбутин
екстракти от Мечо грозде и Сладък корен
Формула от природен произход с интензивен депигментиращ ефект. Изравнява тена, успокоява и омекотява кожата, възстановява блясъка й.
За премахване на нежелана пигментация.
50 мл.
артикул номер: 146500


Thalloderma ®
Избелващ ТОНИК
Арбутин
екстракти от Мечо грозде и Сладък корен
вит. С
без алкохол
Освежава отнизира и овлажнява кожата. Постига избелващия си ефект чрез подтискане на синтеза на меланин. Намалява неравномерното пигментиране през летните месеци и по време и в периода след бременността.
150 мл.
артикул номер: 140800


  bouquet кожа!
 Hug

# 212
  • Мнения: 1 254
Мили дами, бих искала да ви кажа, че днес ми е последен работен ден за тази година (живот и здраве да е) и вероятно ще се появя отново чак на 03.01.2007. Твърде е възможно да вляза онлай през почивните дни, но не гарантирам отговори  Peace

Бих искала най-напред да ви благодаря на всички за интересното, ползотворно и много приятно време, което прекарахме заедно тази година! Да ви благодаря, че направихте темата такава, каквато е. Надявам се това, което научавате (макар и не чак толкова много, но старая се все пак да е полезно) да достига и до други хора, за да се чувстваме всички малко по-удобно в кожите си. Надявам се, да сте си изградили критерий как да подбирате по-подходящите за себе си неща и да се чувствате добре с това, което употребявате.   bouquet

От сърце ви желая светла и мирна нощ на Рождество, изпълнена с топлина и звезди в погледите, със слънце в сърцето! Може би и вие ще се присъедините към тази инициатива: http://neshta.blogspot.com/2006/12/24.html
Да сте живи и здрави вие и всички около вас! Пожелавам ви много поводи да се усмихвате и по една сбъдната мечта!

И разбира се ....   bouquet кожа!!
 Mr. Green  Hug


# 213
  • на терасата
  • Мнения: 662
Веси, браво за всичко написано от теб   bouquet
Щастливи празници  Grinning

# 214
  • Мнения: 2 152
Купих си околоочния крем с Ройбос, вече съм на 26 и ми беше време Laughing много съм доволна Peace
Направи ми обаче впечатление, че срока му е до март.2007, което ще рече , че или мноооого отдавна не е зареждано с него, или пък просто му е по-кратък срока,... newsm78

# 215
  • Варна
  • Мнения: 472
Купих си околоочния крем с Ройбос, вече съм на 26 и ми беше време Laughing много съм доволна Peace
Направи ми обаче впечатление, че срока му е до март.2007, .........

И аз си го купих преди около месец и същото ми направи впечатление. Продавачката най-спокойно ми отговори - ама вие ще го свършите дотогава ! Thinking
Иначе датата на производство е март 2006. Аз останах с впечатлението, че явно не се купува много много и позастоява  Blush
Иначе и на мен ми допада засега. Не съм забелязала определен ефект, но е приятно за нанасяне, бързо попива и надявам се да помогне поне да не ми се задълбочат бръчиците  Tired

# 216
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Веси, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много здраве, късмет и любов!


Моля за извинение, че не е по темата, но исках да поздравя Веси.

# 217
  • Мнения: 2 956
Веси честит рожден ден да си жива и здрава,много щастлива и обичана

# 218
  • Мнения: 1 254
Анита, Евридика, много мило от ваша страна, благодаря! Дай Боже ......
Всичко най-най на всички ви!  Heart Eyes  Hug



възползвам се да понапиша 2-3 реда, че не съм на работа 27-29.12.  Blush
Купих си околоочния крем с Ройбос, вече съм на 26 и ми беше време Laughing много съм доволна Peace
Направи ми обаче впечатление, че срока му е до март.2007, което ще рече , че или мноооого отдавна не е зареждано с него, или пък просто му е по-кратък срока,... newsm78

Кръц, кръц, Лечител поръчват партиди от крема според потреблението му Simple Smile В смисъл, че не зависи пряко от нашетоп зареждане, защото партидите отиват при тях веднага след като се произведат - продуктът си е изцяло техен и с техни права. Но така или иначе кремчето е в срок и до края на март 2007 ще си го измажеш.   Peace  Мисля, че няма защо да се притесняваш.

И аз си го купих преди около месец и същото ми направи впечатление. Продавачката най-спокойно ми отговори - ама вие ще го свършите дотогава ! Thinking
Иначе датата на производство е март 2006. Аз останах с впечатлението, че явно не се купува много много и позастоява  Blush
Иначе и на мен ми допада засега. Не съм забелязала определен ефект, но е приятно за нанасяне, бързо попива и надявам се да помогне поне да не ми се задълбочат бръчиците  Tired

Елиз, кремчето е с масла, подходяши за областта около очите. От комбинацията Ройбос и масло гроздови семена можеш да очакваш заглаждане на бръчиците, а от маслото от кайсиеви ядки поддържането на бъдеща добра еластичност.
Ако желаеш по-бързи резултати - нощният крем Магия от Антарктически океан за около очи Wink А и резултатите около очите се появяват най-бързо. По индекса на предните 3 темички на стр. 1-ва на тази можеш да намериш повечко инфо за крема. Антарктицин стимулира собствения вътрейлетъчен синтез на колаген и еластин.

  bouquet кожа! И весели празници!

# 219
  • Мнения: 1 254
А днес аз в същност влязох он-лайн, защото бях обещала да ви казвам къде още са продадени от избелващите - нали бях обещала Wink
А колежките ми са така добри да ми задел;ят тази информация ....
И така:

от цялата серия са заредили и ще пътуват този следобед по местоназначенията си
Велико Търново - Мария ЧА и Жасмин ЧА
Ямбол - Ралица ЧА
Шумен - Весела Кечеджиева ЧА и Б-2 ЧА
Ст. Загора - Ивана ЧА, Алекса ЧА, Фармакс ЧА
Wink
И понеже не съм на работа и не мога да мъча колегите да ми пускат по ICQ адресите, ако някой от вас иска да си купи, а не е виждал тези аптеки из града си - да си каже  Mr. Green . Утре ще вляза пак по някое време и ще ви издействам инфото, което ви трябва, поименно  Grinning

  bouquet кожа, хубав ден и весели празници на всички!

# 220
  • Мнения: 1 254
и още ...... Wink

цялата серия в:
Санита ЧА - гр. Попово,
Тилия ЧА - гр. Балчик и
Общинска аптека - 2 - Раднево


  bouquet

# 221
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Веси, Честита Коледа и всичко най-хубаво през новата година!

Имам въпрос към теб:
Ползвам вече 2 опаковки от антицелулитния крем с канела и кожата наистина се поизглади.
Но може би трябва малко да го сменя, препоръчай ми едно-две марки, ако имаш представа.
Мерси много и поздрави!

# 222
  • Мнения: 1 254
ЗА МНОГО ГОДИНИ НА ВСИЧКИ!!  Hug
Да си пожелаем мирна, светла, хармонична и благодатна 2007-ма!



Грушенка, здравей  Hug
Веси, Честита Коледа и всичко най-хубаво през новата година!

Имам въпрос към теб:
Ползвам вече 2 опаковки от антицелулитния крем с канела и кожата наистина се поизглади.
Но може би трябва малко да го сменя, препоръчай ми едно-две марки, ако имаш представа.
Мерси много и поздрави!


Да, трябва да си почиваш от продукта поради простата причина, че съдържа етерично масло Simple Smile
Обикновено най-добра се оказва схемата 3 седмици употреба, 1 почивка. Wink Но ти си направи по-голямата такава. Ще ти препоръчам анти-целулитния гел на Рефан. С добър състав е и е хубав като поддържащо средство. С няколко екстракта и малко етерични масла от Розмарин и Хвойна (май ....). Мисля, че ще ти допадне.

  bouquet кожа и всичко хубаво!
Ще чакам да пишеш.
А между другото, ако случайно у дома имаш вана и не си бременна и не кърмиш - ваните с хвойнови соли действат видимо на кожата и целулита Wink

# 223
  • Мнения: 12 796
Vesi, na krema mi za mazna i smesena koja (v tubi4ka) pi6e, 4e e goden do dekemvri 2006, a imam o6te ot nego. Bi li mi kazala dali i do kogae bezopasno da prodalja da si go polzvam?
Mersi predvaritelno

P.S. Izvinqvam se za latinicata, no v momenta nqmam kirilizaciq na kompa si, a Kredora ne raboti

# 224
  • София
  • Мнения: 769


Ivanichka, здравей  Hug
Извинявай, че се забавих 1 ден, но умишлено изчаках колегите днес да прозвънят за курса Русе  Sunglasses

И така:
Прясно поръчани и тръгващи след около час към Русе са 2 бр. от кремчето в
Милениум 77 - ТИГ 80
к-кс Дружба - 3, търг. комплекс
(082) 862776

а преди повечко време са били доставени във
Фарма ЧА
ул. Цариброд, 2
(082) 874126

и Арника ЧА
ул. "Плиска", блок "Плиска"
(082) 841051
Ако оървия обект ти е неудобен, попитай тези 2 по тел, за всеки случай  Heart Eyes  Hug

  bouquet кожа!


Първият обект наистина ми беше надалечко, но все пак в аптеката на ул.Плиска имаше 1 кремче, така че си го взех, благодаря отново за помощта. А аптекарката веднага заподозря че някой ми е казал, че точно там мога да намеря кремчето и с право защото аптеката е една малка, забутана... (въпреки че съм живяла в района няколко години, досега не я бях и забелязвала Confused )
А от друго място си взех маската за мазен тип кожа и против акне, сега ще започна да я ползвам и се надявам на скорошни резултати!
Лек ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт