козметиката на ТАЛОДЕРМА - 4

  • 65 509
  • 710
  •   4
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 254
Desika, благодаря ти. В тази срещу Ив. Вазов бях, имаха продукти на талодерма, но не и това, което търсих. Ще отида да проверя тази до тунела, щом е най-заредена. Видях аптеките, които Веси е дала, но май никоя не ми е под ръка.. Ще направя още един опит да си намеря продуктите, и ако пак ги няма - ще си ги поръчам вече.

А някой знае ли каква е разликата между дневния и нощния крем (освен слънцезащитния фактор) и дали нощния може да се ползва през деня.

Благодаря ви много!

Здравей, Малайза, виждам, че с Десика сте се справили с обектите Simple Smile Радвам се.
Ето и информация по разликите между дневния и ношния крем:
Нощен крем - чувствителна кожа
съдържа:
конкрет от Роза, билкови екстракти от Див кестен, Лайка, Глог, Чимшир, вит. А и Е, урея, алантоин

Дневен крем - чувствителна кожа
съдържа:
конкрет от Роза, екстракти от Див кестен, Лайка, Чимшир и Сладък корен, урея, аланотин, вит. А и Е, масла от Гроздови семки и Жожоба, УВ филтри за фактор 12

И двата крема не съдържат парфюмна композиция като допълнителен дразнител, миришат естествено от конкрета от Роза.
За действието на съставките можеш да прочетеш тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86170.200
постинг номер #209 Wink

Няма проблем да използваш нощния крем за през деня! По принцип при чувствителните кожи УВ филтрите донякъде играят важна роля, тъй като изолират и агресията на слънчевата радиация и така подпомагат действието на другите съставки с цел успокояване и укрепване на кожата, но не бих те задължила в никакъв случай. А не пречи вечер да си с нощния крем, а денем с този за студено време на Ейвън, все пак си си го купила Simple Smile Но под него задължително тоник! Wink

  bouquet кожа!  Hug

# 256
  • Мнения: 1 254
Веси, здравей и за много години!

Днес видях в една аптека 3 вида вазелин на Thalloderma и понеже го споменаваш по- горе.... кажи моля те какво е действието на различните видове и как могат да са ми от полза?

Благодаря

здравей  Hug
Да, разбира се, ето повечко информация:
1. Thalloderma - Тоалетен вазелин РОЗА
с конкрет от Роза, вазелин, пчелен восък, ланолин, урея

Предпазва кожата и повишава адаптивността й спрямо неблагоприятните климатично-сезонни фактори. Омазнява, овлажнява и поддържа равновесието на влагата в кожата. Притежава противомикробно и антимикотично действие. Оказва успокояващ, противовъзпалителен и противосърбежен ефект. Действа биостимулиращо върху структурите и функциите на кожата. Активира регенеративните процеси в епидермиса и дермата. Придава на кожата мекота и кадифеност.

Аромат: Роза (от конкрета, без ПК)
За защита и поддържане кожата на устните и ръцете!!


2. Thalloderma - Тоалетен вазелин ПРОПОЛИС
с маслен екстракт от Прополис, вазелин, пчелен восък, бета каротен
витамини А и Е, ланолин, урея

Препятства изсушаването на кожата, като едновременно с това я овлажнява, омазнява и подхранва. Действа противомикробно, антимикотично и антивирусно. Оказва  успокояващ, обезболяващ, противовъзпалителен и противосърбежен ефект. Активира кожното дишане и кръвообръщение. Способства обновяването и укрепването на клетките. Подсилва имунитета, стабилизира бариерно-защитните функции и адаптивността на кожата. Стимулира синтеза на колаген. Повишава еластичността, заглажда малките бръчки, придава на кожата мекота и кадифеност. Притежава мощно антиоксидантно действие. Забавя стареенето на кожата.

Аромат: на мед
За защита и поддържане кожата на устните и ръцете!!


2. Thalloderma - Тоалетен вазелин НЕВЕН
с конкрет от Невен, пчелен восък, витамини А и Е, ланолин, урея

Препятства изсушаването на кожата, като едновременно с това я овлажнява, омазнява и подхранва. Действа противомикробно, оказва  успокояващ, противовъзпалителен и противосърбежен ефект. Активира кожното дишане и кръвообръщение. Способства обновяването и укрепването на клетките. Подсилва имунитета, стабилизира бариерно-защитните функции и адаптивността на кожата. Стимулира синтеза на колаген. Повишава еластичността, заглажда малките бръчки, придава на кожата мекота и кадифеност. Притежава мощно антиоксидантно действие. Забавя стареенето на кожата.

Аромат: без ПК (неароматизиран)
За защита и поддържане кожата на устните и ръцете!!


  bouquet устни!  Simple Smile

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Благодаря за отговора, Веси  Hug

А околоочното гелче с ройбос мога ли да го ползвам?

# 258
  • Мнения: 1 254
Благодаря за отговора, Веси  Hug

А околоочното гелче с ройбос мога ли да го ползвам?


Аа, вярно, аз го пропуснах без да искам  Blush
Да, можеш! То всъщност е именно за млади кожи и точно като за 21 Wink За 30+ си има околоочен крем.
В същност - използвай го върху цялото лице, вкл. около очи, преди да нанесеш крема и ефектът ще е   bouquet


 Hug

# 259
  • Мнения: 1 711
            Здравейте на всички в тази чудна тема! От доста време се каня да пиша тук, но чак сега се поосвободих за малко. Ако не е нахално искам и аз един съвет от Веси.
     Аз съм на 27 години и имам много проблемна кожа. Мъкна си едно акне вече не помня от колко години. След преглед про дерматолог отидох да ми вземат секрет в ХЕИ-то и се оказа,че причинителя на акнето ми е бактерия ( стафилокок). Разбира се лекуването му е ад. Направиха ми и антибиограма и имам резултати какъв АБ ще му влияе. По  препоръка на лекарката в момета довършвам последните 2 ( от общо 10) йонофорези с Гентамицин. Засега резултат не виждам, но и това ще направя. Мисълта ми мила Веси е да ми препоръчаш продукти за моята кажа. Определено е мазна, само по челото, слепоочията и носа нямам пъпки. Лошото при мен е,че от нелекувания проблем вече имам и белези по лицето и едни червени петна, които ми остават след всяка пъпка.Тези петна нямат разкарване от лицето ми. Дори в момента да не съм така опъпчивена те развалят пейзажа допълнително.  Знам,че ще е трудно да се справя с проблема, но вече не се отказвам от борбата, Ползвала съм всякакви мазила, никакво кой знае какво подобрение не виждам.
    Да уточня,че преди 5-6 години ползвах маската и крема за мазна и проблемна кожа. С маската спях по цяла нощ, така замина 1 туба. Ефект определено имаше, но се излющих като змия. Сега чак разбрах за пилинг ефекта. Но ме завъртя с годините въртележката и повече не съм ползвала вашите продукти.
     Вече  забелязвам и първите леки бръчици под очите и около устата, за там какво ще ми препоръчаш? Дано не съм много нахална с този тон въпроси.

   P.S. Между другото едната ми леля до преди 2-3 години работеше именно в Талодерма, но така и не се възползвах от съветите й, докато работеше там.

   Предварително благодаря!

# 260
  • Мнения: 811
Веси  Hug кутията ти е пълна,разчисти малко  Mr. Green

  bouquet

# 261
  • Мнения: 1 254
Днес минах през Халите за избелващия лосион и тоник за мазна кожа-за избелващия не са и чували Sad, а тоника за мазна  спонтанно замених с тоник от ройбос, похвалиха го момичетата на опашката...Няой да е купил тоника с ройбос?

Здравей, minie mouse  Flutter

Аз ти писах в петък, но връзката пропадна и така и не заредих повече форума, а имах доброто желание да ти пиша преди почивните дни ....
Ами, пуснах справка и в София Избелващите все още се намират само в така обичания от мен Ади магазин на бул. ЦАр Борис III, 359. Мога да ти дам тел., ако желаеш, да ги запиташ!
Лечител не ги зареджат все още и затова продавачките нищо не знаят за продуктите. Те си пуснаха заявката в четвъртък, така, че избелващи тама ще има евентуално след не по-малко от 1 месец, че ако не и повече.

Извинявам се, че не предвидих, че ще ги потърсите там и си се разходила напразно!!!  Praynig Извини ме!

  bouquet кожа!

# 262
  • Мнения: 1 254
            Здравейте на всички в тази чудна тема! От доста време се каня да пиша тук, но чак сега се поосвободих за малко. Ако не е нахално искам и аз един съвет от Веси.
     Аз съм на 27 години и имам много проблемна кожа. Мъкна си едно акне вече не помня от колко години. След преглед про дерматолог отидох да ми вземат секрет в ХЕИ-то и се оказа,че причинителя на акнето ми е бактерия ( стафилокок). Разбира се лекуването му е ад. Направиха ми и антибиограма и имам резултати какъв АБ ще му влияе. По  препоръка на лекарката в момета довършвам последните 2 ( от общо 10) йонофорези с Гентамицин. Засега резултат не виждам, но и това ще направя. Мисълта ми мила Веси е да ми препоръчаш продукти за моята кажа. Определено е мазна, само по челото, слепоочията и носа нямам пъпки. Лошото при мен е,че от нелекувания проблем вече имам и белези по лицето и едни червени петна, които ми остават след всяка пъпка.Тези петна нямат разкарване от лицето ми. Дори в момента да не съм така опъпчивена те развалят пейзажа допълнително.  Знам,че ще е трудно да се справя с проблема, но вече не се отказвам от борбата, Ползвала съм всякакви мазила, никакво кой знае какво подобрение не виждам.
    Да уточня,че преди 5-6 години ползвах маската и крема за мазна и проблемна кожа. С маската спях по цяла нощ, така замина 1 туба. Ефект определено имаше, но се излющих като змия. Сега чак разбрах за пилинг ефекта. Но ме завъртя с годините въртележката и повече не съм ползвала вашите продукти.
     Вече  забелязвам и първите леки бръчици под очите и около устата, за там какво ще ми препоръчаш? Дано не съм много нахална с този тон въпроси.

   P.S. Между другото едната ми леля до преди 2-3 години работеше именно в Талодерма, но така и не се възползвах от съветите й, докато работеше там.

   Предварително благодаря!


Wink
С дамата вече се разбрахме по ICQ  Sunglasses  Hug
Само да напомня продуктите:

1. Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа
2. Тоник - мазен и смесен тип кожа
3. Избелващ лосион - 1ва седмица всеки ден, от 2рата - 2-3 пъти
4. Хума + масло гроздови семена + етерично масло Лавандула - като избелващия лосион
5. Околоочен гел с Ройбос
6. Крем за мазен и смесен тип кожа, туба, 50 мл.

Ще чакаме облекчението и усмивката й!  Hug  Heart Eyes
  bouquet кожа!

# 263
  • Мнения: 1 254
Веси  Hug кутията ти е пълна,разчисти малко  Mr. Green

  bouquet


Blush оп-па, извинявам се!  Peace

Ама като ми я задръствате  Hug какво да сторя Wink
  bouquet

Чакам да кажеш първия резултат!!

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Аз пък да се оплача от трудното намиране на продуктите в Пловдив (или поне тези за чувствителна кожа). Единствено си намерих нощното кремче, и съм мноооого доволна от него. От аптека Санита (до тунела) ми обещаха да ги поръчат, но ще дойдат чак другата седмица  Rolling Eyes

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Не искам да ставам нахална.. но бих искала да попитам Веси за някоя идейка за мигли. Искам да станат по-дълги, по-гъсти, по-по-по Wink Може би трябва да ги мажа с някакво масло или.. ?  newsm78

# 266
  • Мнения: 811
Веси,писах ти на мейла,който е в профила ти Peace
Пак ти е пълна кутията,търсена мацка си ти  Mr. Green

 Heart Eyes

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 415
пеперуна, какво толкова си шушукате Simple Smile Питай тук и ние да четем де  Joy

# 268
  • Мнения: 811
Малайза,преди време Веси помоли за няколко доброволки за тестване на кремчета и е аз съм едно от опитните зайчета  Mr. Green и вече имам първи впечатления.Ако Веси е съгласна,ще пиша тук в темата Peace

А това ще го напиша и без нейно разрешение  Whistling
Пробвайте Еудермол-8-емулсията за тяло,не е тежка ,попива веднага,овлажнява изключително  Peace Сега за зимата с тези климатици е много добре решение.

# 269
  • Мнения: 1 254
Малайза,преди време Веси помоли за няколко доброволки за тестване на кремчета и е аз съм едно от опитните зайчета  Mr. Green и вече имам първи впечатления.Ако Веси е съгласна,ще пиша тук в темата Peace

А това ще го напиша и без нейно разрешение  Whistling
Пробвайте Еудермол-8-емулсията за тяло,не е тежка ,попива веднага,овлажнява изключително  Peace Сега за зимата с тези климатици е много добре решение.

Пишши на воля  Hug  Heart Eyes  Hug
Това е място за себеизразяване все пак Wink

  bouquet  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт