Сървърът е натоварен?

  • 1 874
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Не знам за вас,но при мен постоянно се получава така.Напоследък влизам трудно тук.Въпроса ми е защо е така,при вас случвало ли се е?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Да, при мен днес е доста зле, но май е нормално като има много народ.

п.п. Пише се сървър Peace

# 2
  • Мнения: 3 372
И при мен се получава постоянно така Sick Все не работи търсачката, защото сървърът е претоварен.......даже понякога изобщо не се отваря страницата Sick Много се дразня

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами натоварваме го, малко ли сме маймуни на клона? Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 109
И при мен се получава постоянно така Sick Все не работи търсачката, защото сървърът е претоварен.......даже понякога изобщо не се отваря страницата Sick Много се дразня
Търсачката, вече почти 2-3 седмици ми работи само сутрин до към 9 часа.... след това и отговори на мой публикации рядко успявам да отворя Tired

# 5
  • Мнения: 1 455
Добре де вчера една форумка предложи ако е нужно закупуването на техника,да се съберат пари.Тука сме толкова народ,че няма да е толкова трудно.Вие как мислите? Може би трябва да попитаме Еди?

# 6
  • Мнения: 36 088
много маймун на клоня сме

аз съм за събирането на пари! - мнението го написах и "излезе" 2 минути по часовник по-късно

# 7
  • Мнения: 36 088
premestena tuk, temata se gubi!

# 8
  • Мнения: 1 629
Последният път, когато се разискваше събирането на пари, стана голямо мазало. Аз съм ЗА! С две ръце. Този форум е  СВОБОДЕН И БЕЗПЛАТЕН! Това означава, че подобно финансиране от страна ползващите го е съвсем в реда на нещата. Лошото е, че много хора не възприемат така нещата.

# 9
  • Мнения: 1 455
Ето пак не мога да си пусна отговора Wink  Мюриел ,можеш ли да намериш въпросната тема? Никой не е длъжен да дава пари,но съм сигурна,че ще има желаещи.

# 10
  • Мнения: 2 379
И аз съм ЗА да се помогне с пари, ако това е нужно!
Това, че форумът е толкова добре поддържан и безплатен е страхотно богатство!!!
Мисля, че една еднократна помощ от тези потребители, които имат възможност и желание да помогнат е напълно в реда на нещата Peace

# 11
  • Мнения: 13 512
Ако въпросът опира до парите,нека някой запознат се изкажа. Аз съм "ЗА"

# 12
  • Мнения: 1 455
Мисля си,тук сме 30 000 регистрирани,половината сигурно не са активни,остават 15 000,от тях дори и 1 000 да изяват желание да се съберат примерно по 10 лева,стават 10 000.Не знам дано  някой,който е в течение на нещата да се включи и да разясни.

# 13
  • Мнения: 1 288
и при мен е така по цял ден. така въобще не мога да използвам форума за нищо  Sad опитвам, опитвам, накрая се ядосам и стана от компютъра. а инфото, което ми трябва, търся късно вечер.
с две ръце съм за събирането на пари.  Peace

# 14
  • Мнения: 4 806
Аз също съм "ЗА" събирането на парите. Само не е ясно кой ще поеме инициативата за връзка с Мамма и Татти. ... Даже си го мислих тези дни...

Общи условия

Активация на акаунт