Ваксини.Полза или Вреда? Ваксинационни Програми.

  • 159 488
  • 1 822
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 417
Странна работа - и двете ми деца според мен нямат белег /специално ходих на други две деца да гледам как изглеждат белезите/, а нас не са ни тормозили засега с мантута и допълнителни инунизации /педиатърката ги е преглеждала много пъти в последните години, но и дума не е обелвала/. Каката е почти на седем, но не мисля да правя мантуто, което и се полага.
За училище наистина е добре да се използва бележка или друго превантивно. Напр. в кабинета на медицинската сестра в нашата детска градина е написана и залепена бележка с големи букви, че на на двете ми деца не се дават никакви лекарства и след това моят тел. номер. След това има подписа на медицинската сестра. Това се наложи заради случката когато тя отсъства заместващата я сестра да си позволи да му даде таблетка алергозан, защото се бил изринал, а чак след това да ми се обади.

# 1 306
  • Мнения: 3 506
Amarena, ето за тези пари, които сме получили от не-помня-кой здравен фонд, за да се борим с туберколозата...

Zazi, забравила е вероятно. Или просто е достатъчно цивилизована и не вярва в необходимостта от БЦЖ (реимунизацията). Лошото е, че въпросните парички ще трябва да се усвояват, и ще започнат да се сещат по-често...

Това за бележката е добра идея.

# 1 307
  • Мнения: 2 761
Напр. в кабинета на медицинската сестра в нашата детска градина е написана и залепена бележка с големи букви, че на на двете ми деца не се дават никакви лекарства и след това моят тел. номер. След това има подписа на медицинската сестра.

Абсолютно правилно!Посписа на мед. сестрата е задължителен.Както и копие от бележката за родителя.

# 1 308
  • Мнения: 417
Толкова бях бясна от случката с алергозана, че можеше и директорката да ми се подпише. Тя когато я размахвах пред очите ми предложи подписа си, а аз отказах и накарах сестрата.А можеше и двете. Така че бъдете настоятелни и не пропускайте такива "важни" подписи. Не дай си боже да трябва да послужат някъде.
Омега - за съжаление нямам копие /в яда прозорливостта ми не стигна дотам/. Но година и нещо други гафове няма вкл. и при 38.8 градуса температура на дъщерята /обадиха ми се и аз обешах да я взема след един час. Бяха я сложили да си легне и не и бяха давали нищо./

# 1 309
  • Мнения: 2 761
Омега - за съжаление нямам копие /в яда прозорливостта ми не стигна дотам/.

Работила съм в държавна служба и затова знам,4е става6 неудобен като иска6 такива работи,оба4е има6 ли си документ с подпис може6 да ги гони6 до дупка,ако някой все пак си позволи да сгафи.С една дума хората малко или много треперят като си слагат някъде подписа.

# 1 310
  • Мнения: 4 150
ОбеЩах да пи6а zа момичето починало 3 седмици след ваксината Гардасил.
Доколкото ве4е се говори открито причината е ваксината.
Сьдебното ре6ение Ще бьде вzето края на януари,на,алото на февруари.Тогава Ще имаме всичко.
Засега всеки може да прочете zа случая и да си направи иzводи.
Достатьчно е да се напи6е името в гугл.
Jasmin Soriat

Писмото на родителите сьЩо е интересно,zаЩото раzкрива какви странични ефекти е имала дьЩеря им веднага след ваксината и как е стигнало до смьртта й.

# 1 311
# 1 312
  • Мнения: 2 652
Сега чета една книга "Don't vaccinate before you educate", в която е описан следният случай: През 1976 г. Центъра по заразни заболявания (Center for Desease Control - USA) предвижда унищожителна грипна епидемия - епидемията от т.нар. "свински грип" (Swine flu). Предвиждат, че хиляди хора ще умрат. С цел да защитят хората от тази "сигурна смърт" тогавашното правителство прави ваксината срещу този грип безплатна за всички. Само след няколко седмици почти 100 души умират скоро, след като им е поставена ваксината, а повече от 500 души получават синдрома на Guillian-Barre (GBS). Правителството веднага преустановява ваксинационната програма.  А що се касае до прогнозата за хилядите, които ще умрат от вируса, общия брой на заразените бил по-малко от 10!

Коментарът на автора (алтернативен лекар) е, че медицинското съсловие се ползва от страха на хората, за да ги накара да приемат недоказани лечения. Което не е различно от раждането в болница, хранене с АМ, антибиотиците, хирургията и т.н. Аргументът е винаги един и същ "Ако не следваш моя съвет, много лоши неща ще ти се случат. Вярвай ми, аз съм твоят доктор." Което противоречи с хипократовия принцип "Primum Non Nocere" - "Преди всичко, не причинявай вреда".

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 00:24 от Grace m

# 1 313
  • Мнения: 4 150
За Гардасил
http://www.newstarget.com/Report_HPV_Vaccine_0.html

The FDA stating "HPV is not associated with cervical cancer."

Мафията MERCK  http://www.newstarget.com/Merck.html

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 00:55 от Christian

# 1 314
  • Мнения: 502
Моят горчив опит с ваксините е следният.След всяка,ама абсолютно след всяка ваксина дъщеря ми се разболяваше и в повечето случаи стигахме до антибиотици.Сега за съжаление това се повтаря и със сина ми .Слава богу няколко ваксини прекарахме без сериозни болести,само с дискомфорт в стомахчето и неспокоен сън,но при последната преди два дни/против хепатит В след шестия месец/вдигна температура и сега е болен.Не е редно да се правят ваксини по време на грипни епидемии,а в града има такава.Изобщо нещо в начина на ваксиниране на децата ни не е както трябва.. ooooh!

# 1 315
  • Мнения: 4 150
Поредният смьртен случай от ваксината Гардасил кара Министерството на Здравеопаzването и Онкологичната Комисия на Виена/Австрия да се спре рекламирането на ваксината,както и апел кьм всички да иzчакат с ваксинирането. След Ясмин Сориат(+) ,в интенzивното отделение се бори zа живота си Марион Немек след като се е ваксинирала с Гардасил.

Ваксината е спряна официално от днес (в Австрия) поради втори смьртен случай след нея.
Проф.Севелда и МИнистерката на zдравеопаzването Кдолски сьветват да се иzчакат експертиzите и да не се имуниzира ,както и да се спре кампанията с рекламирането на ваксината.
http://www.nachrichten.at/regional/oesterreich/635699
http://www.kurier.at/freizeitundgesundheit/gesundheit/121548.php

Амарена,помниШ ли какво писах zа таzи ваксина? В опаковката е добавено като страничен ефект,а го нямаШе.
"Ausbleiben der Menstruation",..липса на менструация.
Дано сьмненията,че таzи ваксина прави стерилни жените е само гола конспирация.Искрено се надявам да е така.

# 1 316
  • Мнения: 2 652
Това е направо е чудовищно.
Просто нямам думи.

# 1 317
  • София
  • Мнения: 410
Дано и в България последват решението на Австрия и спрат ваксината. Истинско щастие е, че тук хората нямат пари, за да си я позволят.
Критиян, би ли казал накратко какво пише в статията, че бъкел не разбирам от немски.

# 1 318
  • Мнения: 2 761
Попаднах слу4айно на една статия за магията,която сама по себе си не представлява интерес за мен,но се за4етох по диагонал.И не6то останах потресена от някой прилики,които има между ваксината и магията.
Става дума за следното:
"По наши наблюдения (анкети и теренни записи) най-често срещани магически предмети са: дрехи и части от тях, живак, кръв, земя от гроб, яйце, изпражнения, косми, кости, конци, пера, вода от къпан мъртвец, храна и др".

Говорят за живак и кръв.Разбира се не ги вкарват директно в кръвта,а си служат с разни там други ритуали,което ме кара да си мисля,4е ваксината е вис6а форма на магията.С магията се въздейства на биоплоето на 4овек.
"Най-често срещани са определенията на магията като "психотронно въздействие", "насочена мисъл"[37] или "целенасочена агресия"[38].  Магията е "посегателство върху волята" чрез "създадено с ритуал или с мисъл биоенергетично поле, което се наслагва върху седмата чакра и запушва каналите на човека в космоса"[39]. Тя е "информационно увреждане" чрез "блокаж на съответния енергиен канал - чакрата"[40] или "връзване на даден човешки организъм (потърпевшия) към някакъв енергиен консуматор"[41]

# 1 319
  • Мнения: 619
Кристиян, явно лекарите в Австрия имат доблестта да признаят, че някой е умрял от ваксина...защото в България това никой лекар няма да го каже, често умират деца, но извинението е: вътреболнична инфекция!....Дори сега наскоро имаше починало дете и казаха това като причина..но силно се съмнявам...защо ако е вътреболнична инфекция, умира само 1 дете? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт