Разделно Хранене- 3 част

  • 14 053
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 724
Добро утро !Калида, Аля също тренира всеки ден, а сега е ваканция и сутрин е на тенис ,а вечер -с мен на тае бо .Компютърът е окупиран от бъдещия уеб дизайнер и честичко се карат с Аля за това. Между другото проектите са реализирани и вече са на лице плакати и календари .Много ми харесаха и съм окичила къщата с тях ,а от малките формати раздавам на приятели/ с гордост/. Утре ми предстои доста натоварен ден, но ще гледам да не се преуморя ,защото нали ще празнуваме ...По принцип аз си имам енергия в излишък и на това разчитам   Laughing.Менюто ще бъде доста тежко, но  какво да се прави ,нали е Нова година ,после ще му мисля .Е ,хайде чао милички, че кафето ми свърши и работата ме натиска. Целувки на всички !  Hug

# 271
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро, тази сутрин ми е доста тежичко на стомаха, защото снощната вечеря беше ориз с маслини-толкова простичка и  вкусна манджичка, и така добре ми дойде, въпреки че си изтеглих порцийка от 150гр,но като съм отвикнала да ям чисти въглехидрати и се усеща приема им.
Били е Били Бланкс-създателя на Тае-бото, дето агитирах цялата служба  и половината Рицарки с него, такова записване на дискове беше вкъщи,че чак пращах на едно момиче от форума DVD със всичките му филмчета.Смених си аватара,че плаша някои от момичетата с него Laughing За Нова Година ще сме с джуниъра вкъщи самички, а след 00часа отиваме на купон, така че аз ще готвя, мисля да направя шведска маса с много разделни блюда и всеки да си слага в чинийката каквото иска, само баницата и тортата, която мисля да правя ще "провалят" режима, но нали пък е за последно, така че нека се насладим

# 272
  • Мнения: 2 959
Алексче, поздравления за хубавите резултати от труда на Тишко. Талантлив син имаш, и хубавото е че другите също го оценяват. Успех му желая и занапред.
Тонимирка, тук явно доста сродни души ще откриеш с Тае- бото. Алексчето е доста сериозна в това отношение, и не само тя!
Герганка, а 1/2 как реагира на Твоето хранене? При нас, доста дълго време беше необходимо за да се приеме таз идея.

Момичета, весело посрещане на новата и изпращане на старата година Ви желая! И дано НГ е по- пълна, по- приятно емоционална, наситена и усмихната от старата.



Много постигнати мечти и нови приятелства да има през идната 2007, здрави дечица, свалени кг и разбира се добро самочувствие и усмивки. Весели празници!

# 273
  • Мнения: 2 724
Добро утро за последно през тази година !Калида благодая за поздравленията и пожеланията   HugТонимирка а ти в къщи ли тренираш или ходиш в някой клуб Ние с Аля ходим в киокошин кай клуб където има секция тае бо Аз преди години тренирах киокошин но сега предпочитам тае бо На всички желая Весела Нова година   Hug

# 274
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте, преди да се отдам на кулинарните занимания да мина да ви поздравя и пожелая на всички много здраве и воля през Новага Година, както и весело посрещане!
Тае-бото го играя вкъщи, аз живея самостоятелно от родителите ми и имам една стая излишна Laughing-та  съм си направила нещо като мини спортно центърче и там ми е велоергометъра, гиричките и там си играя Тае-бото, което почнах юни и досега така я карам.Всъщност от лятото си го направих това кътче за спорт и ми е идеално.
При добра организация ще намина по-късно отново, засега приятен и спорен ден в новогодишните приготовления Grinning

# 275
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз се включвам само да пожелая ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!Присъединявам се към пожеланията на Калида,много са хубави!За което благодарим! Wink

# 276
  • Мнения: 5 103
Весело посрещане на новата година и от мене

# 277
 ThinkingИскам и аз да се включа, кажете ми какво представлява това разделно хранене

# 278
  • Мнения: 903
Весело посрещане на новата година момичета.Много здраве ви желая, много любов и топлина в семействата ви.
kamei, добре дошла при нас. Скоро разяснявахме принципите на РХ за новодошлите, така че за да не се повтаряме прочети на 8-ма стр. в тази тема. Ако нещо все пак не ти е ясно, не се притеснявай да питаш. Всички тук са много мили и отзивчиви.
Хайде, до догодина Grinning

# 279
  • Мнения: 903
Честита Нова Година прекрасни, европейски, разделни мами.

# 280
  • Мнения: 2 959
Честита ви Нова Година, разделни Момичета!

Да сте все така амбициозни, решителни и най вече много здрави и с добро самочувствие Ви желая през НГ. Радвам се че Ви познавам!

Честит Имен Ден на красивата Василенка на Елена, както и на всички други именници!
Да са живи и здрави и с гордост да носят красивите Си имена!

# 281
  • Мнения: 167
ЧНГ на всички!Пожелавам ви много здраве, щастие,любов и все така да се подкрепяме  bouquet
 
 Днес е последния празник ,на който най-вероятно пак ще се изложа Embarassed,но от утре влизам в ритъм.
 
 П.С.Честит празник и на всички именици  bouquet

# 282
  • Мнения: 2 724
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МИЛИ МАМИ !!!Желая ви цялото щастие на света и от здраве да не се оттървете   Grinning

# 283
  • Мнения: 392
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ ,ЛЮБОВ , КЬСМЕТ И СБЬДВАНЕ НА ВСИЧКИТЕ ВИ МЕЧТИ!Извинете ме за отсьствието,но от днес ще сьм редовно с вас.Мисля няколко дни да сам на плодове и чай за пречистване на организма,а след това започвам с РХ.Тьй като сьм в кьщи мисля и малко аеробика да направя
и дано през новата година да се организирам по-добре и да намирам време за спорт.
Желая ви успешен ден на всички!

# 284
  • Мнения: 903
Здравейте Grinning
Аз,доста попрекалих с празниците и неразделните менюта, ама днес вече съм сериозна. Тези празници, направо ме съсипаха. Сигурно 1-2кг. съм метнала. А днес не посмях да се претегля.Хубавото е, че не се чувствах зле, нито ми беше тежко.
Менюто днес е зеле с ориз.
Ох и на мен ми се спортува, ама коляното още ме боли и степера ми хваща все повече прах Cry Много лош късмет имам.
Айде, отлитам ,да не развалям следпразничното настроение.

Общи условия

Активация на акаунт