Диетата на Рене Зелуегър-2 част

  • 35 916
  • 373
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 362
Привет, диетуващи момичета!
Честит празник, бъдете все така красиви жени и майки, въпреки няколкото килограма отгоре Simple Smile
Аз вече устоях на 3 шоколадови бонбона   #Crazy не мога да се позная!
Отчет за вчера: закуска - кафе с мляко (не мога без   Embarassed )
обяд - пуешко филе  на плоча и салата домати и краставици
вечеря - печен костур на фурна и салата краставици с копър

Хубав ден   Hug

# 361
  • Мнения: 3 334
Здревейте момичета,
включвам се да ви честитя празника и да ви пожелая да сте обичани и желани,слаби дами  bouquet



# 362
  • Мнения: 243
Честит 8-ми март!
Мили момичета, бъдете живи, здрави и много,много щастливи!
Обичайте и да бъдете обичани.
Желайте и да бъдете желани.

# 363
  • Мнения: 2 495
Честит 8-ми март момичета!
Да сте живи, здрави и много обичани
  bouquet


Скоро ще се включвам и аз, да знаете Wink

# 364
  • Мнения: 3 453
Може и да е забранен кашкавала,но при мен кантара върви надолу Joyмакар,че тази седмица не бях от най-стриктните.Това беше за начало.От понеделник ще пробвам без кашкавал да видим.Успех на  всички и пишете по-често Hug

# 365
  • София
  • Мнения: 362
Отчет за празничното ми меню:
Закуска - зъболекар  Rolling Eyes - даже кафе нямах, час и половина на стола
Обяд - Пиле със зеленчуци (китайско) и една лъжица соеви кълнове   Embarassed
Вечеря - пилешко бон филе с ананас в гювече, десерт - 2 блокчета "Финес"
Имам прегрешения, но все пак беше празник  Cry

Резултат: не ми стяга най-тесния панталон  Praynig

# 366
  • Мнения: 861
Привет, момичета! Ордавна знам за тази диета, но никога не съм се решавала да я пробвам, защото обичам много плодовете. От година и половина се храня разделно и имаше страхотен ефект, но нещо спря да ми действа и качих 3-4 кг, които по никакъв начин не мога да сваля. Нямам много излишни кг, даже повечето хора смятат, че изглеждам добре (Разбира се, това е въпрос на критерий). Затова искам да ви питам мислите ли, че с тази диета мога да сваля 3-4 кг. Знам, че тя действа при хора, които имат повече за сваляне, но чета и чета и си мисля, че това е единственото, което не съм опитала досега. Още повече си направих сметка, че се храня с доста въглехидрати. През деня - само плодове, а вечер салата със сирене и кашкавал, салата с пълнозърнест хляб или картофи или салата с месо (това последното наистина не се случва често). Другото, което си позволявам са ядките. Затова мисля че след като това хранене вече не ми действа-трябва да шокирам по някакъв начин тялото си-а именно като спра въглехидратите и увелича белтъчините. Как мислите, имам ли шансове за успех?

# 367
  • Мнения: 243
Момичета аз много прегреших. Снощи нали беше празник все пак ядох торта и то не само едно парче  Embarassed
Днес кисело мляко, а преди малко правих пица и ... Беше доста вкусна. Незнам какво ми стана от една седмица насам, нещо се поизложих. Явно и събота и неделя ще си похапвам. От понеделник - няма шега. Решила съм твърдо пак да бъда стриктна както преди, нямах никакви прегрешения. Четох в другите теми и попаднах на диетата на Дюкан, тя е нещо подобно на тази, но има и само белтъчни (ударни) дни. Незнам дали да не я започна нея от понеделник. Може би и да си продължа тази... Но каквото и да е от понеделник ставам сериозна.
Viktoalia, къде си? Какво става с теб?

Затова искам да ви питам мислите ли, че с тази диета мога да сваля 3-4 кг.
Аз смятам, че ще имаш успех още повече, че наблягаш повече на въглехидратите, смени режима и ще успееш. Успех!

# 368
  • Мнения: 2 495
Заповядайте в новата темичка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171682.new#new
 bowuu

# 369
  • Мнения: 57
           Здравейте,момичета!Аз съм си на линия,диетуваща,но без голяма разлика в кантара!Не знам просто се чудя newsm78!Вярно че дрехите ми падат вече,но..................кантарът???? #Cussing outПрегрешения нямам никакви,а и глад не изпитвам - може би за това??!Явно тъй като имам да свалям доста-организма ми е още на резерви!!! newsm78
    Русалка,тези дни съм на гости при баба и за това не се отчитам често!За съжаление там нямам компютър!Пиша от работата.
Мисля да се помъча още малко(въпреки че вече свикнах с диетата и я приемам като начин на хранене,може би?),но ако няма резултат до 2 април(тогава стават два месеца),най-вероятно ще мина на разделно хранене!Защото вече не искам да съм с тези килограми Naughty!Както вече Ви казах този път съм се амбицирала страшно много и съм готова на кардинални решения!
Моя позната която свали 16кг.  по този начин(за около два месеца) ми каза че при нея е имало също голям застой и в един момент е почнала да слабее много!Чак се уплашила и  я спряла,но и било достатъчно!!!
  За това кураж и напред към целта!!!

# 370
  • Мнения: 794
Здравейте!
И аз от 2 седмици спазвам диетата. Когато ми се прияде сладко, хапвам шоколад Елегант, много е вкусен.
Свалила съм 1.5 кг.
От няколко дни съм включила овче сирене и овчи кашкавал, тъй като имат най-малко въглехидрати. Иначе се чувствах много изтощена.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 18:47 от asja

# 371
  • Мнения: 794
Виктоалия, откога спазваш диетата и колко кг си свалила досега?
Защото и аз за 2 седмици само около 1.5 кг съм свалила.

# 372
  • Мнения: 2 495
Момичета, има нова тема-моля пишете в нея Peacehttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171682.new#new

# 373
  • Мнения: 57
                                  Здравейте,момичета!!!
Аsja ще отговоря в новата тема!!!

Общи условия

Активация на акаунт