ЮЛЧЕТА красиви, мили, за конкурс са се строили! Гласувайте!

  • 9 623
  • 285
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 708
така NAN ме помоли да разкажа пак нашата историйка с Марти не знам дали трябва да я включвате в конкурса но ще я напиша само искам да уточня нещо в  конкурса за "смешна историйка"за цялостно творчество предлагам prascho защото до сега (лично мен де за вас не знам) не веднъж съм си оправяла настроението само като прочета нещо от нея това е
ето я и нашата житейска историйка
"една вечер когато Марти беше на около 3г. си бяхме легнали и както обикновено със съпругът ми си приказвахме за всичко станало през деня и така улисани в приказки беше станало полунощ и ние решихме да правим цуни гуни погледнахме към Марти съответно той (уж) спеше и по едно време от кошарата се чува глас"тате къдее мама" съответно баща му взе да му се кара защо не е заспал а той продължава"тате защо си върху мама бързо да се махаш от там"
и можете да си представите нашите бурни страсти в нощи горещи как бързичко охладняха.та това е"
моя син поне е бил любопитен да пита аз бях писала в предишната тема ама моя племенник горе долу на неговата възраст си е гледкало дете сеир и на следващия ден когато баща му го завел на гости на баба си тръгнало да разправя "а пък да знаете мама и тати какво правиха" Twisted Evil Mr. Greenсъответно зет ми си е сменил цялата гама  Embarassed Embarassed Embarassedа после сестра ми не знаела къде да гледа
та такива са си децата големи сладури Party Crazy Heart Eyes
хайде лека и спокойна вечер  bouquet  bouquet  bouquet
 

# 136
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Добро утро!
Честито на днешните месечинковци Ема на мама popova
                                                             Георги на мама BuNNy
                                                             Ния на мама Nike
                                                             Яна на мама Betta
                                                             Божидар на мама vike
!
Честито и на всички зъбчовци! Големия изкара на 11м първия зъб, така че не очаквам скоро зъбче. Аз до сега съм давала само зеленчуково пюре и сок и сега се чудя какво др. да включа в менюто newsm78. NАN помагай, а ма то май е ред на кашата, но все се замислям над думите на Lala, въпреки, че ние сме от слабите - нямаме още 7 кг.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 08:00 от morskasirena

# 137
  • Мнения: 1 298
varvara welcome back  Hug

Ние пък по цял ден сме навън и не ни се прибира че много хубаво временце  Joy

Нарина ех тези твоите мъки край нямат  ooooh! Тъкмо си мислиш че всичко е наред и хайде пак  Tired
Вие къде ходите с Пламенка че не ми засичам хич напоследък? Да я цунаш я от Галко  Heart Eyes

Вчера втори ден опитваме ориз с кърма и ни хареса.Даже за още се оглеждаше  hahaha
Синеочка и аз така бях с Т няколко дни.Вечер взимай парацетамол че да не цъфнеш и ти с безброй херпеси  Tired

Хайде после пак  Grinning

# 138
  • Мнения: 1 298
 Честити 5 месеца на       Ема на мама popova
                                          Георги на мама BuNNy
                                          Ния на мама Nike
                                          Яна на мама Betta
                                          Божидар на мама vike  !

# 139
  • Мнения: 1 866
Морска, часът на постинга ти верен ли е, не е ли верен, не мога да повярвам Grinning Аз в тоз час съм напълно неадекватна, а ти даже списък на месечинковците си извадила Sunglasses

Честито на Ема, на Георги, на Ния, на Яна и на Божидар!

Ами морскасирена, защо не включиш плодово пюре? Следобяд. И ако ти се иска да дадеш все пак каша, вземи от тези без захар - има едни безмлечни оризови и гледам нямаха и захар и може да сложиш малко в плодовото пюре. А за карнавала, твоя малчо вече разбира и може и да не му се хареса без костюм, защото програмата ще е около дегизирането - децата ще дефилират и така. Но може да импровизираш нещо - например да го направиш на пират с една кърпа на главата и една превръзка на окото и с някакви дънки с навит един крачол, една широка блуза, малко неглиже, и да го гримираш с мустаци и така. Аз също не съм правила нещо кой знае какво, а и тя Мишел въобще не й пука дали ще е снежинка или не. Grinning Само предупреди момичетата, че май не те видях в списъка, да не би да са те пропуснали.

Нарина, браво че се справяш след толкова мъки направо не знам как го правиш!

Не знам кой пита кога ще захранваме - аз лично смятам след Нова година, с пюре от морков да започна, че само картоф е малко блудкаво и след това да добавя към моркова картоф и така. Но не забравяйте, че между децата ни има голяма разлика, на тази възраст 1 месец е много - Пипи е в края на месеца раждан и всъщност ще стане на 5 месеца чак към Коледа. Аз изчаквам заради рефлукса също, пък и точно по празниците не ми се захранва - ако има реакция някаква иди се оправяй.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 485
Някой може ли да ми каже къде се намира Пикадили Владиславово във Варна?

# 141
  • Мнения: 101
Здравейте и от мен!Аз съм една позъкъсняла юлска мама,но надявам се да ме приемете при вас!Казвам се Биляна,на 25 години съм и тази година на 14.07.се сдобих с една невероятна принцеска!Тя се казва Анджела!Ще се радвам да си обменяме опит!Това е за сега от мен,ще се включвам и аз по нашата красива темичка!Поздрави и много усмивки от нас!  love001

# 142
  • Мнения: 1 298
bibii и Анджела  welcome

Малее сега виждам че морскасирена и тя ги е копнала месечинките  ooooh! и то в 5.54.Аз толкова съм гледала  ooooh!

Ами да,имаме разлика.Ние сме в началото и затова онзиден захранвах Галко.Ама Лала е права че 1 месец си е разлика на този етап  Peace

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 858
пуснете си BTV Grinning Grinning Grinning

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Лала, Рени - верен е часа. Всяка сутрин Тодор се буди в 4 ч. и му се яде, а ма аз нали съм "тъпа и упорита", неща да давам мляко преди 6ч. Малко се поносваме, по гушкаме и той заспива, а ма аз вече съм свежа като репичка. Blush
Лала няма ни в списъка, защото аз се оговорих с организаторката да отидем на право там и да платим на място, че нямам много възможност да излизам. Ще ходим на пазара да търсим карн.костюм, че ние до като се намоткаме тези под наем свършили. Много съм зле с ръчния труд, но в краен случай може и да се възползвам от твоята идея. coolcool
Виждам, че моя ник ви затруднява да го изспишете целия, а ма това е улицата на, която живея. Много харесвах името, но преди няколко години го смениха с името на някакъв капитан и аз от носталгия по хубавото старо име.......
Я кажете вие как измислихте вашите?
Айде ще свършвам, че стана дълго като ника ми rotfImao Joy Joy Joy

# 145
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте! Heart Eyes
 welcomeна bibii и Честита месечинка на малката и дъщеричка Анджела
Честити месечинки и на Емка-семка,Георги,Ния,Яна и на Божидар

Narina smile3501
Varvara,с какво го храниш това дете #Crazy #Crazy #Crazy.Браво на теб LaughingДа е жив и здрав
Didi_81,аз смятам да захранвам  след 19/когато ще станем на 5 месеца.Но май ще изчакам да минат празниците newsm12.И още се чудя с какво да започна каша или зел.пюре newsm78.Бях решила с пюре,но като прочетох схемите които Ренито беше пуснала/за което Благодаря newsm51/мисля май с каша да започна
Emmilly,Пикадили-владиславово се намира точно да поликниниката във Владиславово  bouquet
Ние вчера бяхме на ортопед.всичко ни е наред,каза да правим едни упражнения и да подпирам малкия със възглавница да стои седнал.той така или иначе иска са стои вече.каза също да вдигна нивото на количката,било много хубаво също и носенето на хълбок както и кенгурото.ама нашето е толкова скапано че сам с носенето на хълбок ще си остана/сега нямаме парички за друго Money/

вчера попитах дали някой няма инфо за този новия гел за венци PANSORAL,но тъй като никой не ми отговари ще си взема Калгела,поне е изпитан от повечето от вас.
Лек ден от нас Hug Hug Hug

# 146
  • Мнения: 2 481
ЕЕе мразя го тоя номер,вчера пак така стана писах половин час и не се публикува!Да не би да има време за писане!Едва ли!
Почвам пак!

Честити месечинки на всички днес и на новата месечинка Анджела!Да са живи и здрави!
Добре дошла на Бибии
Добре завърнала на Варвара!Къде се губиш!

Морска сирена аз тоя въпрос от давна си го задавам и все не ви питам!Мисля че е интересно!Аз съм Ели83 от името и набора!Логично!Преди си го бях сменила на Е4о но вие вече бяхте свикнали и пак се пишеше Ели та пак си го върнах!А Е4о ми казват двама много скъпи човека за мен и мислех и вие да сте от тях ама карай!Ели си е добре!


Ох и друго бях писала одеве но забравих!Карай после!
Бай от нас,от мен де, то бебетата кога ли ще почнат да си пишат сами !/ Crazy


# 147
  • Мнения: 101
Благодаря на всички ви!Много сте мили! newsm51

# 148
  • Мнения: 867
Ренка пих парацетаммол, слава богу разминах се с херпесите. Всъщност никога не сами излизали през живота. Бях чула че то е като вирус веднъж заразиш ли се после ти излизат през известно време.М/у другото оправям се вече, явно това ще да е било тези два дни. Свалих Т-та и съм по-добре.

Ели мен ми харесва Е4о и така ще ти викам вече.

Варвара, добре дошла пак. Аз се бях досетила за теб преди известно време, викам си, брей къде ли се затри това момиче?

Жоржи гледам нещо обсъждате каши, пюрета, но и на мен ми е бърканица, мислех с каша, но Ася ме разубеди. Ще помисля и ще кажа и аз.



# 149
  • Мнения: 1 584
Честити месечинки на Емка,Георги,Ния,Яна, Божидар и Анджела!

Добре дошли Бибии и Варвара!


Хайде дойде и нашето време да се оплачем, че педката ни почна с пюретата.....Ясмин е наддала само 100гр за 2 седмици и е порастнала с 1см и педката заяви, че вече е време да почвам с пюретата Sad Била развита много добре умствено, била жива и подвижна, аз не съм била дебела и тн...ама все пак да почваме след 1 седмица, когато Ясмин ще е почти на 5 месеца и след 2 седмици на контрола...Не знам какво очаква да стане като за това време я сме стигнали накрая до 1 малко бурканче я не ....

Общи условия

Активация на акаунт