Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 880
  • 774
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 111
Гласувах. Пуснах линк и при "Родители, преживели загуба".

# 91
  • Мнения: 2 494
Поздравявам Борислав! Гласувах и изпратих до всички мои познати да гласуват. А някой знае ли колко пъти може да се гласува от един човек? newsm78 Дано това е шанс за Дари и семейството! Praynig
Само по 1 път може, аз регистрирах и мъжа ми и сестра ми и гласувам от тяхно име, със съгласието им Simple Smile
Дано при всички се оправи линка  Thinking, при мен се отваря!
Абе сега гледах, имаше 24 аз като гласувах сутринта, преди час бяха 75, а сега са 12 показва при мен  newsm78
да няма проблем и да не се отчетат всички гласове, ще е гадно.........който има връзка с радиото и играта моля да пита!  Praynig

# 92
  • Мнения: 1 046
така хайде и аз да се включа, защо ми се струва че освен през страницата може да се гласува и със смс , ама тъпата реклама не съм я мяркала близките 20-30 минути , и аз не мога да вляза през страницата

# 93
  • София
  • Мнения: 2 162
На мен ми се зарежда, но на втората страница, където са въпросите за регистрацията ми се появяват само маймунски знаци и не мога да разбера какво ме питат, за да се регистрирам. Някой може ли да ми ги напише последователно?

# 94
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Меган и аз се регистрирах обече не мога да гласувам но ти щом си могла от чуждо име не можели да ти протим нашите данни т.е на тези дето не можем да се логнем и ти да гласуваш от наше име все пак е нещо.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 941
Не мога да се регистрирам. Излизат ми йероглифи Sad Sad Sad Защо такааааа?

# 96
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
пробвайте с друг браузър

# 97
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Голямата ми дъщеря е с левкемия, за щастие е в ремисия, след много дълго и тежко лечение (не се наложи трансплантация). Лежахме в детската болница в Монреал. Според лекуващият ни лекар, най-добрите клиники са в Германия и Италия.
Аз успях да се регистрирам в сайта и гласувах с два различни номера.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 941
Като се регистрирате после какво следва

# 99
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Мисля че с Модзила стана отидох на 769 желание и натиснах гласувай отдоло където беше и доло гласовете от 40 станаха 41 .Това е нищо повече не ми показа .Дали съм гласувала не трябваше ли да ми даде някъкво потвърдждение че съм гласувала.

# 100
  • Мнения: 2 212
След като се регистирате ви излиза началната страница, отивате на ГЛАСУВАЙ или КНИГА НА ЖЕЛАНИЯТА и намирате желание 769, долу под книгата където са двете стрелки за разлистване има едно бяло поле, в него може да напишете 769 и да натиснете Enter и ще ви отведе директно на страницата с желание 769. Все пак съветът ми е да прочетете дали е от същия човек - Борислав Тодоров на 20 г. и дали се отнася за същото и тогава натискате под желанието в ляво, където пише ГЛАСУВАЙ.

Това е. Дано успеем!

# 101
  • София
  • Мнения: 1 941
Гласувах - регистрирах се с Мозила, но не искаше да ми покаже желанията, затова излезнах и влезнах с експлорера и така успях. Странно, но...Rolling Eyes

# 102
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Оглеждах се за още един коледен подарък за малкия когато ми изпратиха линка. Реших че моя син може да мине само с един подарък и ще изпратя парите на детето. Дано да съберат нужните средства и да се оправи.

# 103
  • Мнения: 61
Може да се гласува само един път от един имейл
Като се появи нач. страница вкарвате валиден имейл и парола
Влизате в сайта на лууп излиза и книгатас гласуването. Ей, момичета дано се получи. Дано успеем.

# 104
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И аз не мога да го отворя Confused Няма никакви полета. Мисля,че умишлено е ограничен достъпа,за да се гласува повече с смс-и. Пуснах темата в юлския отчетен. Сигурна съм,че момичетата там ще се отзоват.

Общи условия

Активация на акаунт