Хапчета срещу косопад!

  • 53 701
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 483
Днес лекарката ми изписа Пантогар и мисля утре да си ги купя и да ги почвам Wink Каза ми,че трябва да ги пия 3мес.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз от една седмица сьм на Пантогар - за него само хубави неща се чуват, пьк да видим

# 32
  • Мнения: 1 483
Купих го тоя пустия Пантогар /45лв Sick/.Дано върши работа.

# 33
  • Мнения: 5 362
И аз се мазах със Себорал Форте-доволна съм.Не очаквах за тази цена-такъв ефект Peace

# 34
Какво е съдържанието на Приорин,някой може ли да каже?

# 35
  • Мнения: 2 099
Много съм доволна от комбинацията Мерц, Селен и Цинк. За 2 седмици косопада ми спря. Peace

# 36
  • Мнения: 1 731
От утре почвам комбинирана атака срещу косата си:Себорал форте с хининова вода и бадемово масло.Айде да видим кой ще се предаде?Аз или косопада? #2gunfire

# 37
  • Мнения: 4 202
Купих го тоя пустия Пантогар /45лв Sick/.Дано върши работа.

45 лв. ли излиза тримесечният курс или няколко по 45?

# 38
  • Мнения: 61
Доколкото ми е известно около 45-50лв е опаковката и стига за 1м.

# 39
# 40
  • Мнения: 1 149
От утре почвам комбинирана атака срещу косата си:Себорал форте с хининова вода и бадемово масло.Айде да видим кой ще се предаде?Аз или косопада? #2gunfire
А така мила,туй да се чува Hug Peace
До колкото разбрах и Себорала и "хининовата вода" се слагат на мокра коса след баня-нали така.Ама как да стане-да ги редувам ли или заедно да ги втривам newsm78

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 15:43 от viktori

# 41
  • Мнения: 3 050
Доколкото ми е известно около 45-50лв е опаковката и стига за 1м.
точно така, но трябва да се пие поне три месеца Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 483
Доколкото ми е известно около 45-50лв е опаковката и стига за 1м.
точно така, но трябва да се пие поне три месеца Simple Smile

да Peace мисля да ги пия поне 3мес

# 43
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз съм пила Приорин преди 6-7години… Бях със силно изрусена коса, не ми капеше, но ги пих за да ми заздрави косъма… Мога да кажа, че ефекта беше много добър всички, който не ме познаваха си мислеха, че косата ми е естествено руса. Бях си купила най-дългия курс от 360 таблетки – първите 180 се пиеха 2х2, а другите 180 по 3x1 и това беше.. Пишеше че този курс е за 1година.. Миналата година питах приятелка от Австрия колко струва най-дългия курс в момента, тя ми каза към 80-90E и още се чудя…Добри са  Peace

# 44
  • Мнения: 3 050
Доколкото ми е известно около 45-50лв е опаковката и стига за 1м.
точно така, но трябва да се пие поне три месеца Simple Smile
какъв е резултата след пиенето Simple Smile

да Peace мисля да ги пия поне 3мес

Общи условия

Активация на акаунт