Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 303
  • 469
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 170
Привет Момичета,
Моля Ви някой ако вече има резултати от Фемимодел да пише и да сподели. И аз като всики вас се чудя дали не е поредната "зарибявка" за 20 лева? пишете моли ви Rolling Eyes
Аз пих Фемимодела стриктно и с голяма надежда, но при мен за съжаление нямаши ефект. Някъде бях прочела, че Ивана, Цветанка Ризова и разни други публични личности имали голям успех с него и затова се навих. Дори преди малко по новините видях отново Ивана във връзка с участието й в записа на песентта за българските медици,още по заслабнала, но съм сигурна, че не е от Фемимодела.

# 76
Здравейте! Аз от дълго време водя битка с килограмите! Успях да спра цигарите от две години и от това качих някое и друго килограмче! Пила съм какво ли не - ябълков оцет - всякакви разновидности, "Златно чудо", "СИЛ", китайски зелени чайове, алое, билки всякакви и т.н. и т.н.
От една седмица започнах да пия "Фемимодел" и наистина сутрин като го изпия до вечерта почти не ми се яде. И да ми се дояде нещо ми минава с много по-малко храна, от колкото преди! Още повече, че сега съм отпуска и съм в къщи и постоянно имам достъп до храна!
Вечер, обаче хапвам пак по-малко, но по два пъти! Simple Smile Аз пия по една таблетка сутрин и не ми е ясно защо вие, мили момичета, се чудите за увеличаването на таблетките? Много ясно в указанията си е записано: "Внимание: Увеличаването на приема с 1 капсула се отнася само за КОНКРЕТНИЯ ДЕН - 7-ми, 14-ти, 21-ви и т.н."! Пиете си по една или по две капсули, а само и единствено на този ден увеличавате с една!
Аз от утре ще пия по две капсули на ден, защото вечер пак ме натиска този глад!  Embarassed
Стискам палци на всички!
Казвайте как върви при вас!
Целувки!  bouquet

# 77
  • Мнения: 46
Момичета пиете ли още фемимодел?кажете за резултати.
смятам да почвам да го пия.но искам да разбера при вас как се отразява,има ли ефект?

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз го пих само 1 седмица,нямах промяна в апетита и го спрях.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет и от мен
Аз днес си го купих и от утре смятам да го почвам.Досега не съм ползвала хапчета за отслабване или диети ама не ми се и налагало,но ега селд раждането и кърменето имам нужда,а за фитнес време нямам.Дано да подейства.

Целувки и лека вечер.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 458
побут

# 81
  • Мнения: 2 180
Купих си го и аз току-що и видях, че има тема тук.
Карчева, как си? Дай инфо за резултата.  Hug

# 82
  • Мнения: 1 130
Привет на всички! Вчера си купих Фемимоделчето без да знам, че имало тема тук - добре че от Дневникът ме светнаха - та от днес почвам да ги гълтам и аз та да видим! Ще следя темата с интерес! Успех на всички  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз го почнах днес. Надявам се да смъкна поне 5 кг.

# 84
  • Мнения: 1 318
Хм, колежката свали 5 кг без диета (за има-няма 10 дена) - всеки организъм е различен, така че ако на един има ефект, не очаквайте и на вас да подейства. Аз например не мръднах на кг с Фемимодел Tired Но пък от пиене на чай и ограничаване на сладкото свалих 4 кг за 2 седмици, без да усетя - по дрехите си пролича първо. Ето, пролет е и все някак ще изчистим излишните кг от тялото си newsm39

# 85
аз пия вече втора опаковка фемимодел и съм много доволна отслабнах 5кг

# 86
  • София
  • Мнения: 2 530
Диета спазваш ли? И по колко таблетки на ден пиеш?

# 87
  • Мнения: 147
Момичета, доволни ли сте от "фемимодел", че сериозно се замислям да си ги взема  Thinking

# 88
  • Мнения: 2 180
2 седмици карам на глад и хапчета и само кило-кило и половина  Tired

# 89
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
2 седмици карам на глад и хапчета и само кило-кило и половина  Tired
Определено ,ако имаш такъв резултат трябва да се консултираш с лекар. Cry

Общи условия

Активация на акаунт