Раждане във Втора гр. б-ца???

  • 11 045
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
Здравейте!!!

Аз родих във 2 градска на 20.01. - четвъртък, бебе Никола, 4 510 гр., 56 см.

Лентичката заблуждава, но нямам време сега за това, защото от вчера сме си у дома.

Родих при д-р Цветков с предварителна уговорка и не съжалявам нито за секунда за решението си. Страхотен човек, много добър специалист, много обича бебетата и наистина не се колебае да взима решения в спешни ситуации.

Родих със секцио - непланирано, и добре че той взе това решение, защото бебето беше много едро и нямах никакво разкритие.

Сега съм ужасно щастлива, добре сме, у дома сме и мисля, че на този етап се справяме добре.

Иначе останалият персонал на болницата се държи достатъчно добре, но пък и не бива да очакваш кой знае колко.

Късмет и правилен избор!!!

# 16
  • Мнения: 1 895
Аз родих във втора градска преди две години и половина-близнаци на границата на 32 седмица!Изключително съм доволна от екипа,от педиатрите,от условията-въобще от всичко Grinning Лежах доста време в патологията,така че имах възможност да се запозная с повечето лекари.Д-р Цветков наистина е много мил и приятен човек-майките за които се грижеше го хвалеха много,мисля,че не е проблем да го посещаваш и в болницата-има женска консултация.Аз лично бях пациентка на д-р Калев,в последният момент  обаче родих при д-р Василев и д-р Нинкова.Много съм благодарна на всички!
Успешно раждане и сладко бебче ти желая.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 217
О-ОО-О-О-О !!!!
ЧЕСТИТ НИКОЛА! ТОЙ ЩЕ ДА БЪДЕ ИСТИНСКИ МЪЖКАР С ТЕЗИ РАЗМЕРИ Laughing
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ ВИ!!!!!!! Heart Eyes

С предварителна уговорка какво ще рече: той ли ти следи бременността, плаща ли се това и т.н.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 768
Цитат на: DesislavaDim

Ако някой може да препоръча д-р в Шейново, също бих била благодарна.  #Onfire


аз ходя при д-р ненов и съм доволна засега.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 884
Цитат на: Emilie
А някой знае е ли нещо за д-р Тони Петрова от ІІ - ра градска болница ?

Благодаря!

Емили


здравей Simple Smile
раждах при д-р Василев, но се запознах с д-р Петрова, тя ме прие в Паталогична бременност за 1 нощ, когато се наложи и беше с мен на няколко мерения на тоновете на бебо. много сърдечна и мила е, като специалист не знам, но момичетата в Паталогична бяха във възторг от нея!

# 20
  • sofia
  • Мнения: 171
три пъти лежа във втора градска в патологията и там срещнах д-р петрова.много е мила,не се сърди ако питаш нещо,доволна съм от нея и от  отношението й  към мен в патологията  Grinning

# 21
Много благодаря за инфото за д-р Петрова!!!!!!!!

Емили

# 22
  • Мнения: 1 547
Цитат на: Alexa
О-ОО-О-О-О !!!!
ЧЕСТИТ НИКОЛА! ТОЙ ЩЕ ДА БЪДЕ ИСТИНСКИ МЪЖКАР С ТЕЗИ РАЗМЕРИ Laughing
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ ВИ!!!!!!! Heart Eyes

С предварителна уговорка какво ще рече: той ли ти следи бременността, плаща ли се това и т.н.



Благодаря ти!

Наистина е прекрасен. Бебе-великан  Laughing

През бременността си ходех на женска консултация в кварталната поликлиника, което за мен беше по-скоро проформа, основно заради болничните. Иначе не съм разчитала на никакво отношение от страна на гинеколога в ЖК. Доста мислих къде да раждам, как, дали да платя или просто когато му дойде времето да си взема чантичката и айде в болницата. Реших, че не мога да си позволя да рискувам. Моя позната беше раждала при Цветков преди 4 години. Уговорих си преглед при него някъде в 6тия месец, отидох, запознахме се, харесах го много и се оказа, че решението ми е било правилно.

Мисля, че понякога парите нямат значение щом става въпрос за човешки живот. А и не виждам защо да не направиш най-доброто за теб и бъдещото ти бебе.

Сега съм безкрайно щастлива, независимо, че имам ужасни болки, защото в крайна сметка се наложи секцио. Бях с епидурална, после е ад, но си струва!

Повярвай!

# 23
  • Мнения: 370
Аз родих във втора градска и съм страшно доволна от хората там. Родих при д-р Петрова, но и д-р Угрински доста често преминаваше... Страхотни са всичките (постъпих през нощта, а родих чак в 17 ч., така че за мен се грижиха два последователни екипа). За кърменето даваха насоки, помагаха (е, при мен нямаше нужда, защото с Калина сме страшен тандем, пък и аз имах коластра от 4 м. от бременността) на майките. Чистичко е и обстановката определено е приятна. Направо възнамерявам да им стана рекламен агент.  Laughing

# 24
  • Мнения: 60
Здравейте мами! Искам да ви питам, дали някоя от вас има координати на д-р Петрова и д-р Угрински от втора градска?
Благодаря ви предварително!

# 25
  • sofia
  • Мнения: 171
Д-р Петър Угрински

0888 811 674

частен кабинет:ул.Клокотница 29,ет.5 каб.3 тел.931-40-13

вторник 13-16 ч.
четвъртък 15-18 ч.
Той ми следи цялата/проблемна/ бременост.Много съм доволна.

На д-р Петрова нямам кординати

# 26
  • Мнения: 2 587
Доволна е меко казано.По скоро съм очарована и от екипа и от обстановката.И аз бих им станала рекламен агент дори вече опитах

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73562.msg1270402#msg1270402

# 27
  • Мнения: 3
Аз също съм раждала в тази болница, но преди 5 години. Имах много тежка бременост и прекарах в болницата около 6 месеца. точно тогава правеха ремонта. Раждах при д-р Василев, който спаси бремеността ми и благодорение на когото раждането мина чудесно - с голямо внимание, с обезболяване, без шевове и травми. Аз и до сега го посещавам, когато имам гинекологичен проблем. Според мен той е страхотен и като специалист и като човек.

# 28
  • Мнения: 32
НА 21.02. родих при д-р Петрова - страхотен специалист. Много е внимателна, спокойна и ти обяснява всичко. Много съм доволна от нея и съветвам всеки , който се колебае при кого да ражда - да се свърже с нея.

# 29
  • Мнения: 60
Много благодаря SLAVA_1970!!!

Преди 5 години родих във втора градска при д-р Угрински и д-р Петрова и съм страшно доволна! Имах дълго и трудно раждане, д-р Петрова през цялото време беше до мен!

Общи условия

Активация на акаунт